تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: خرید ویلا در تهراندشت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض خرید ویلا در تهراندشت

چرا خرید ویلا در تهراندشت؟
    اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارید، بهتر است بدانید که برای خرید ویلا در تهران دشت یا هر نقطه دیگری از کشور باید از یک سری شرایط آگاه باشید. مهم ترین سوالی که در هنگام خرید ملک باید به آن توجه کنید، انتخاب بهترین منطقه برای خرید است. اما چرا تهراندشت را برای خرید ویلا یا ملک توصیه می کنیم؟

اول اینکه یکی از دلایل اصلی این است که ارزش املاک ویلایی در این منطقه به حدی است که می توانید خرید ویلا را به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور در نظر بگیرید. بهتر است بدانید تهراندشت منطقه ای است که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است. ویلاسازان و خریداران ویلا. و همین امر باعث شده است که قیمت املاک ویلایی واقع در این منطقه نسبت به سایر مناطق ویلایی مانند کردان، چهارباغ و … مناسب باشد. از طرفی با توجه به تمایل روزافزون مردم به خرید ویلا در این منطقه و افزایش تعداد پروژه های ویلاسازی در این منطقه اخیرا، ارزش ملک و زمین ویلا در این منطقه رو به افزایش است. بنابراین می توان گفت خرید ویلا در تهراندشت با توجه به روند اقتصادی و از نظر مالی خریداران می تواند تصمیمی عاقلانه و انتخابی مناسب و ارزشمند باشد.
    برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان املاک ویلا مهدوی با شماره های ۰۹۳۵۱۴۷۳۵۸۸
    ۰۹۱۲۵۷۵۵۸۹۰
    ۰۹۱۲۴۶۲۴۲۳۹
    تماس حاصل نمائید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2024

پيش فرض

من خیلی زیاد تبلیغات ویلا در تهراندشت رو دیدم و خیلی کنجکاو بودم که چطوریه. رفتم یه ویلا اجاره کردم در تهراندشت تا محیطش رو بیشتر ارزیابی کنم. جای خوبی برای سرمایه گذاری. اما شباش واقعا ترسناکه انقدر سگ زیاد میشه توی کوچه ها و خیابونهاش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •