تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: تجهیزات مورد نیاز اتاق جلسه حرفه ای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2024

پيش فرض تجهیزات مورد نیاز اتاق جلسه حرفه ای

دوستان مدیرم ازم خواسته، برای اتاق جلسمون تجهیزات بخرم. توی جلسات که بیشتر تیم فروشمون ازش استفاده می کنن، بتونن تاثیرگذاری روی مشتری داشته باشن بعضی اوقات هم ارائه کار برای مشتری توی همین اتاق جلسه داریم. اتاق جلسمون 20 متره.
    چیزایی که به ذهن خودم میرسه یه تلویزیون اسمارت و کابل HDMI هست. کسی پیشنهادی داره این اتاق جلسه رو مجهز و حرفه ایش کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2024

پيش فرض

این دو روز رفتم این برندهایی که تو حوزه دکوراسیون اتاق اداری هستند، دیزایناشون رو دیدم. کاراشون خوب بود. خیلی توی موضع دیزاین چوب و صندلی و میز بودن. چیزی که من میخواستم متفاوت بود از این ها، من بیشتر دنبال چیزای جدید و مدرن هستم که بیشتر دیجیتالی و هوشمند باشه تا مخاطبم رو تحت تاثیر بذاره.
    یکی از دوستانم که در حوزه ساختمان سازی فعالیت میکنه، گفت که پروژه های ساختمونیش رو ماکت کرده و یه چیزی شبیه موزه درست کرده. میگه خیلی موثره تو کارش و مخاطب رو تحت تاثیر قرار میده. ایدش خوبه اما زمان بره و پر هزینس و شاید برای کارهای بزرگی مثل ساختمون سازی جواب بده.

شما ها پیشنهادی دارید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2024

پيش فرض

ببین اتاق جلسه، خیلی مهمه که دیوارهاش و فضاش چطور باشه اما بصورت کلی اگر میخوای یه اتاق جلسه خوب داشته باشی این موارد رو رعایت کن:
    1. سعی کن محیط گرم باشه. یعنی از چوب، موکت اداری و چیزایی که ذاتا گرم هست استفاده کن. روی انرژی افراد در جلسه تاثیر میذاره (منظورم از گرم بودن، دمای اتاق نیست)
    2. سعی کن افتخارات، نمونه کارها به گونه ای توی چشم مخاطب باشه و مخاطب در زمانی که منتظر هست در اتاق جلسه، چشمش بهش بخوره
    3. از هویت بصریتون توی اتاق جلسه استفاده کن. این هویت بصری میتونه رنگ سازمانیتون، لوگوتون، نوع میز و صندلیتون و ... باشه.
    4. جایگاه نشتسن مشتری و شما باید تعریف شده باشه. حالا میتونه با هدایت کردن منشی و مسئول دفتر باشه یا نوع چیدمانی که خیلی هوشمندانه در اتاق چیدید.

اما موارد زیر دیگه میشه همون لوکس گرایی:
    5. توی اتاق جلسه معمولا شما برای پرزنت به وسیله ای احتیاج دارید که همگی بتونن ببیننش. در حال ساده، استفاده از ویدئو پروژکتور گزینه خوبیه. یه پرده اتومات به همراه ویدئو پروژکتور. اما اگر میخواید یه پله بالاتر باشید از تلویزیون بزرگ میتونید استفاده کنید. حس خوبی داره. اگر میخواید یه پله بالاتر برید میتونید از ویدئووال استفاده کنید.
    6. میز جلسه معمولا چوبی یا شیشه ای هست. برخی میزها دیزاین خیلی حرفه ای داره که میتونه کلاس کاری رو بلاتر ببره. اما اگر میخوای خیلی لاکچری باشه، میز دیجیتال یا همون میز لمسی استفاده کن. خیلی چیز خاصیه. مثل همون میزیه که توی برنامه 90 هم استفاده می کردن ازش. یه جنس خوب و باکیفیت بگیر.
    7. اینکه کمتر از سیم استفاده کنی برای نمایش خیلی خوبه. مثلا بخوای برای نمایش در پروژکتور یا تلویزیون، از کابلی استفاده کنی که توی چشم باشه، بهتره این ها داکت کشی شده باشه یا بصوتر وایرلسی باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •