تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بازیافت مواد غذایی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض بازیافت مواد غذایی

برای مواد غذایی که دور ریز هست تو شهر ها جاهایی مثل غرفه های بازیافت ضایعات ایا جاهایی هم هست که ضایعات مواد غذایی رو جع کنیم و بعد بریم بدیم بهشون که دور هم ریخته نشه ؟

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خووویلی وژدانیه وقتیو من تو صنف دانشگاه میدیدم 60 درصد برنجها و مرغها دور ریخته میشد دست نخورده اونوقت یکی چهار متر اونطرفتر داره گشته ول میچرخه .
    تو رستورانها که به نظر من اصلا کار خیلی بدیه دور ریختن غذا چون بیشترش دست نخورده ممونه ومیتونه همون پشت رستوران حتی اگه دلش نمیاد مفتی بده چند برابر ارزونتر بده .
    یا حتی تو خونه که مثلا استخون مرغ و ... اضافه میاد من همیشه جدا یه ظرف میزارم به همه میگم بریزین تو این سهم سگاس () میرم قسم قسم میزارم اینطرف اونطرف سگای خیابونی میخورن کف خیابونم لیس میزنن تمیز میشه
    برنج هم بو کنید اگه بوی بد نده پرندا ها خصوصا تو زمستون هیچی گیرشون نمیاد فقط کافیه چند روز بریزین بیرون تا ببینین چطور پرنده ها کم کم زیاد میشن و به خونتون حجوم میارن ! صبح زود گشته میخان برن مدرسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

برنج و نون رو می ریزم پشت بوم برا حیوانات هواییی

گوشت و مرغ هم کوچه برا گوشت خواران خیابانی

ولی چیز هایی مثل اش و سوپ این جور چز ها که گاهی وقت ها فاسد و خراب میشه رو نمی دونم چی کار کنم برای بازیافتش ؟

داره خودمونی میشه pcworld.user's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2023
    محل سكونت
    گوشه ای از زمین خدا در گوشه ای از منظومه ی شمسی در گوشه ا

پيش فرض

برای مواد غذایی که دور ریز هست تو شهر ها جاهایی مثل غرفه های بازیافت ضایعات ایا جاهایی هم هست که ضایعات مواد غذایی رو جع کنیم و بعد بریم بدیم بهشون که دور هم ریخته نشه ؟
    یک نکته میگم خودتون ازش نتیجه گیری های بعدی رو خواهید کرد
    در آمریکا ۸۰ میلیون تن غذا به ارزش ۴۴۴ میلیارد دلار سالانه دور ریخته میشه درحالیکه از هر ۵ کودک آمریکایی یکی گرسنه هست و جمع گرسنگان شون ۴۴ میلیون نفره (آمار رسمی)
    اما چرا اونهمه غذای دورریز رو نمیدن به گرسنه هاشون؟
    یک علت میتونه مشکلات حقوقی و جریمه های میلیونی باشه که بعدا حتی در صورت مسمومیت یا شکایت یکنفر رخ بده
    شخصا بندرت دورریز دارم چون خیلی چیزا رو فریز می کنم، در موارد ناچاری میریزم برای حیوانات و پرنده ها
    از شهرتون چند کیلومتر بری بیرون حیوانات اهلی و وحشی گرسنه کم نیست. بیچاره سگهای گله رو چنان لاغر و استخونای بیرون زده دیدم چون دیگه حتی صاحبانشون نمیتونن مثل قدیم نون خشک بهشون بدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •