تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: همسایه عجیب!!!

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

2 همسایه عجیب!!!

سلام...
    ما یه همسایه داریم که تازه اومده ساکن ساختمان شده......
    و اما موضوع اصلی بر میگرده به روزی که آسانسور خراب شد و و از قرار معلوم خب همه کل 8 واحد باید هزینه ی تقریبا زیادی رو تقبل کنیم من خودم مدیر ساختمان هستم.
    همه ی 7 واحد هزینه را به حساب بنده تقبل کردن اماقضیه اصلی از اینجا شروع میشه ...
    یک همسایه داریم که ساکن طبقه اول است و من چندین سرویسکار استاندارد و دارای پروانه ی کسب را آوردم و موتور آسانسور را بهشون نشون دادم اونا هم یه بر آورد قیمت کردند و من مناسب ترینشون رو انتخاب کردم.... اما حدودا 2 هفته ی بعد بعداز این ماجرا ( با اینکه من تمام هماهنگی های لازم رو کرده بودم و چون قطعه ی کمیابی هم هست به سختی پیدا کردیم..)
    همسایه طبقه اولیمون حرف بنده رو قبول نکرد و بنده هم با این استدلال که این قطعه مصرفی است با ایشون صحبت کردم ولی ایشون متاسفانه بازم قبول نکردند و سرویسکار دیگری رو دوباره از اول آوردند!!!
    سرویس کارشون اومد و فک ترمز و و .... موتور را بررسی کرد و سوار هم شد و بالا و پایین کرد گفت مشکلی نداره!!! اما خودم با یکی از ساکنین رفتم دیدم هنوز مشکل پابرجاست!!!سرویس کاری که ایشون آورده بود دوباره موتور را بررسی کرد و دید همان عیبی که سرویسکاران قبلی تایید کردند همان عیب را هم دارد... اما زمانی که دید استدلال بنده درست بود ( به قصد تخریب و کوچک کردن بنده آمده بود موتور خانه ! )عصابانی شد...
    بعداز کلی جر و بحث و دعوا به من گفت که سرویسکار نیاوردی! اگر میاوردی اینجوری نمیشد!! بعد تو باید منو صدا میزدی موقعی که سرویسکار گفت این خرابه!!! گفتم که سرویسکاری هم که خودتون آورده بودید همین موضوع را تایید کرد ... دوباره فکر کرد و به واسکازین گیربکس موتور گیر داد که آن هم با تماس با سرویسکار هر ماه خودمون بازم توجیحش کردیم!! اما دوباره بحث سر اعتماد و اینکه قبضای سرویس آسانسور قلابی هست و من ندیدم سرویسکار بیاری و .... شروع شد!!بنده گفتم که من مدیر ساختمان هستم و من باید سرویس کار بیارم که آوردم وقبض ها و قرار داد هم موجود هست..... چه نیازی هست به شما خبر بدم که سرویسکار امده؟!؟!
    بعد اینکه دوباره همینجوری بهانه کردن و اخرش هم گفتن تازمانی که تو مدیر هستی من 1 قرون پول نمیدم!!! به تو اعتماد ندارم! ( درحالی که چند سال هست بنده مدیرم و همه ساکنین اعتماد لازم رو به من دارند و همه بدون هیچ بهانه ای پول را تمام و کامل در اولین تماس برایم واریز کردند...)
    و اینکه لج کرده و سرخود شده و کارای سرخود میکند وساختمان را کثیف میکند و سایر مستاجرین رو در مقابل بنده تحریک میکند.... چندبار هم تذکر دادم اما تاثیری نداشته...
    بنظر شما با چه راهکاری این مسئله رو میشه حلش کرد ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

سلام...
    و اما موضوع اصلی بر میگرده به روزی که آسانسور خراب شد و و از قرار معلوم خب همه کل 8 واحد باید هزینه ی تقریبا زیادی رو تقبل کنیم من خودم مدیر ساختمان هستم.
    همه ی 7 واحد هزینه را به حساب بنده تقبل کردن اماقضیه اصلی از اینجا شروع میشه ...
    یک همسایه داریم که ساکن طبقه اول است و من چندین سرویسکار استاندارد و دارای پروانه ی کسب را آوردم و موتور آسانسور را بهشون نشون دادم اونا هم یه بر آورد قیمت کردند و من مناسب ترینشون رو انتخاب کردم.... اما حدودا 2 هفته ی بعد بعداز این ماجرا ( با اینکه من تمام هماهنگی های لازم رو کرده بودم و چون قطعه ی کمیابی هم هست به سختی پیدا کردیم..)
    همسایه طبقه اولیمون حرف بنده رو قبول نکرد و بنده هم با این استدلال که این قطعه مصرفی است با ایشون صحبت کردم ولی ایشون متاسفانه بازم قبول نکردند و سرویسکار دیگری رو دوباره از اول آوردند!!!
    سرویس کارشون اومد و فک ترمز و و .... موتور را بررسی کرد و سوار هم شد و بالا و پایین کرد گفت مشکلی نداره!!! اما خودم با یکی از ساکنین رفتم دیدم هنوز مشکل پابرجاست!!!سرویس کاری که ایشون آورده بود دوباره موتور را بررسی کرد و دید همان عیبی که سرویسکاران قبلی تایید کردند همان عیب را هم دارد... اما زمانی که دید استدلال بنده درست بود ( به قصد تخریب و کوچک کردن بنده آمده بود موتور خانه ! )عصابانی شد...
    بعداز کلی جر و بحث و دعوا به من گفت که سرویسکار نیاوردی! اگر میاوردی اینجوری نمیشد!! بعد تو باید منو صدا میزدی موقعی که سرویسکار گفت این خرابه!!! گفتم که سرویسکاری هم که خودتون آورده بودید همین موضوع را تایید کرد ... دوباره فکر کرد و به واسکازین گیربکس موتور گیر داد که آن هم با تماس با سرویسکار هر ماه خودمون بازم توجیحش کردیم!! اما دوباره بحث سر اعتماد و اینکه قبضای سرویس آسانسور قلابی هست و من ندیدم سرویسکار بیاری و .... شروع شد!!بنده گفتم که من مدیر ساختمان هستم و من باید سرویس کار بیارم که آوردم وقبض ها و قرار داد هم موجود هست..... چه نیازی هست به شما خبر بدم که سرویسکار امده؟!؟!
    بعد اینکه دوباره همینجوری بهانه کردن و اخرش هم گفتن تازمانی که تو مدیر هستی من 1 قرون پول نمیدم!!! به تو اعتماد ندارم! ( درحالی که چند سال هست بنده مدیرم و همه ساکنین اعتماد لازم رو به من دارند و همه بدون هیچ بهانه ای پول را تمام و کامل در اولین تماس برایم واریز کردند...)
    و اینکه لج کرده و سرخود شده و کارای سرخود میکند وساختمان را کثیف میکند و سایر مستاجرین رو در مقابل بنده تحریک میکند.... چندبار هم تذکر دادم اما تاثیری نداشته...
    به نظر من شما هم از مسئولیت مدیریت شانه خالی کنید پول های اب و برق و گاز رو نپردازید هیچ کاری هم نکنید و اگر کسی اعتراض کرد بگید که این اقا پول نمی ده

3. این کاربر از Scale بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

به نظر من شما هم از مسئولیت مدیریت شانه خالی کنید پول های اب و برق و گاز رو نپردازید هیچ کاری هم نکنید و اگر کسی اعتراض کرد بگید که این اقا پول نمی ده
    سلام...
    بنده هم همینکار رو کردم و ایشون سرخود با سایر مالکین تماس گرفتند و جلسه تعیین کردند!!!بنده هم بهشون تذکر دادم چرا اینکار رو کردید ولی خب تماس گرفتند و چاره ای هم نداریم چون هماهنگ کرده!!
    توی جلسه چه چیزی بگم که خودش محکوم بشه و پشیمون بشه ؟؟میخواد منو خراب کنه و مدیریت رو دست یکی از مستاجرین بسپره..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

سلام...
    بنده هم همینکار رو کردم و ایشون سرخود با سایر مالکین تماس گرفتند و جلسه تعیین کردند!!!بنده هم بهشون تذکر دادم چرا اینکار رو کردید ولی خب تماس گرفتند و چاره ای هم نداریم چون هماهنگ کرده!!
    توی جلسه چه چیزی بگم که خودش محکوم بشه و پشیمون بشه ؟؟میخواد منو خراب کنه و مدیریت رو دست یکی از مستاجرین بسپره..
    به نظرم شما هم نرید اون حلسه رو بگید من هم شما رو قبول ندارم + جلستون رو
    و بگید اصلا من چی کاره ام
    من دیگه مدیر نیستم خودتون کار ها رو بکنید بعدش هم بکید پس من هم از این به بعد پول نمی دم

این ادم های عوضی می ان مسئولیت ها رو بندازند گردن شما و بعد پول هم ندن

شما هم متقابلا همون کار رو کنید مسئولیت ها رو بندازید گردن اونها و پول هم ندید

منو خراب کنه و مدیریت رو دست یکی از مستاجرین بسپره..
    بهتر اینجوری هم مسئولیت از گردن شما ساقط میشه هم دیگه پول هم ندید بگید چطور اینشون وقتی من میدر بودم پول نمی داد حالا نوبت منه.

6. 2 کاربر از Scale بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

به نظرم شما هم نرید اون حلسه رو بگید من هم شما رو قبول ندارم + جلستون رو
    و بگید اصلا من چی کاره ام
    من دیگه مدیر نیستم خودتون کار ها رو بکنید بعدش هم بکید پس من هم از این به بعد پول نمی دم

این ادم های عوضی می ان مسئولیت ها رو بندازند گردن شما و بعد پول هم ندن

شما هم متقابلا همون کار رو کنید مسئولیت ها رو بندازید گردن اونها و پول هم ندید

بهتر اینجوری هم مسئولیت از گردن شما ساقط میشه هم دیگه پول هم ندید بگید چطور اینشون وقتی من میدر بودم پول نمی داد حالا نوبت منه.
    سلام..
    بنده هم همینکار رو قصد دارم انجام بدم....
    طرف سواد نوشتن نداره بعد میگه من مکانیکم سر در میارم!!!
    بنده هم به همین فکر میکنم که بیخیال مدیریت بشم.... چیزی جز آزار و اذیت و اعصاب خوردی نداره!!
    هدف ایشون از اول مدیریت و زورگویی بود و از یه طرفی هم نمیخوام حرف ایشون به کرسی بشینه و ایشون هم آدم درستی نیستن...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام...
    حوصله داری مدیر شدی!!!

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

حوصله داری مدیر شدی!!!
    سلام
    چندسال هست که بنده مدیر هستم ولی خب خودم هم پشیمون هستم!!!
    خسته شدم!! این همسایه تازه 1 ساله اومده و میخواد همه چیز رو بهم بریزه... سرخود کار انجام میده ...

10. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

سلام..
    بنده هم همینکار رو قصد دارم انجام بدم....
    طرف سواد نوشتن نداره بعد میگه من مکانیکم سر در میارم!!!
    بنده هم به همین فکر میکنم که بیخیال مدیریت بشم.... چیزی جز آزار و اذیت و اعصاب خوردی نداره!!
    هدف ایشون از اول مدیریت و زورگویی بود و از یه طرفی هم نمیخوام حرف ایشون به کرسی بشینه و ایشون هم آدم درستی نیستن...
    من در یک ساختمانی 5 سال مدیر بودم دیوانه و روانی کردند مرا پول نمی دادند بعد من از جیبم می دادم تا بعد از چند سال این ها پول منو می دادن
    و چقدر چرتو پرت می گفتن و ازار و اذیت می کردن

این ملت ارزش این که یه نفر براشون کار خوب بکنه و براتشون وقت بزاره رو ندارند

بعد از 5 سال گفتم دیگه من نیستم حسابو کتاب های ساختمون رو قبول نکرند که من نکنم.........و گفتن نه هر کار دیگه ای رو هم می خایی نکنی حساب کتاب ها رو باید خودت بکنی ................

که اونجا بود که مشخص شد..........اونهای که می گفتن نه ما اعتماد نداریم و پول نمی دیم....................به هیچ کسی جز من اعتماد نداشتن..............

12. این کاربر از Scale بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    چندسال هست که بنده مدیر هستم ولی خب خودم هم پشیمون هستم!!!
    خسته شدم!! این همسایه تازه 1 ساله اومده و میخواد همه چیز رو بهم بریزه... سرخود کار انجام میده ...
    این داستان رو ما هم داشتیم یکی تازه اومده بود البته صاحبخونه بود ما مدیر بودیم شارژش رو دیر میداد . یسری 4 تا قلم جنس گرفت گفتیم دستت درد نکنه فاکتورش رو هم بیار که بزاریم تو دفتر بالایه 10 بار گفتم نیاورد و اخر 3 ماه پول شارژش رو نداد میگفت من اینقدر پول دادم
    خلاصه اینقدر اذیت کردش (هدفش گرفتن مدیریت بود) که ما هم خسته شدیم بعد چند سال دادیم بهش مدیریت رو
    الان 4 سال میگذره هر هزینه که میخواد انجام شه میاد از کل ساکنین میگیره هر وقت هم میگیم فاکتور بده نمیده
    و میگم مقداری از خرج رو از پس انداز که اضافه شارژ میدم بزار میگه هیچی تو صندوق نمونده
    همسایه ها هم همکاری نمیکنن بخاطر این موضوع من هم خسته شدم اینقدر بهش این موضوع رو گفتم
    قبلا من خودم بودم اگر چیزی خراب میشه مقداری از صندوق میزاشتم مابقی رو قسمت میکردم بین بقیه ولی این همه رو بالا میکشه هیچ کس هیچی نمیگه چون اکثرا هم مستاجر هستند

14. این کاربر از mehrdadb3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

ملت این مملکت تو مدیریت یک ساختمون بین هم شفاف نیستند و اختلاس می کنن و دزدی جایی که دو زار پول شارژ توش هست

بعد می خواستین یه مملکت 90 میلیون نفری چه اتفاقی بیافته توش جایی که بیش از 10 % کل ثروت ها و منابع سیاره زمین توشه ؟
    Last edited by Scale; 09-12-2023 at 01:36.

16. 2 کاربر از Scale بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •