تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: برای این کار چه مدرکی بگیرم ؟

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض برای این کار چه مدرکی بگیرم ؟

سلام خدمت اساتید
    من توی شهرستانم و اینجا نمیشه مثلا فقط تخصصی تلوزیون درست کنی یا تلفن یا محافظ برق یا برد دستگاه های دیگه که از همکارا میگیرم همه کارها رو (البته تا اونجا که به تعمیر برد مربوط بشه و الکترونیک) تحویل میگیرم و تعمیر میکنم . یه جورایی میشه گفت بردای الکترونیکی تعمیر میکنم"(حالا برد محافظ برق باشه یا تلفن یا تلوزیون)"

صنف مدارکمو برای اینکار کافی نمیدونه میخاستم بدونم گفته یه رشته فنی حرفه ای لازمه ,چه رشته فنی حرفه ای رو امتحان بدم که کلا" همه اینا رو در بر بگیره و اگه اطفاقی افتد از طرف صنف مشکلی پیش نیاد ?
    یکی گفت کارت میشه تکنسین الکترونیک ولی چنین رشته ای توی فنی حرفه ای نیست /

بسیار بسیار ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدین آخه کارم گیره ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    من توی شهرستانم و اینجا نمیشه مثلا فقط تخصصی تلوزیون درست کنی یا تلفن یا محافظ برق یا برد دستگاه های دیگه که از همکارا میگیرم همه کارها رو (البته تا اونجا که به تعمیر برد مربوط بشه و الکترونیک) تحویل میگیرم و تعمیر میکنم . یه جورایی میشه گفت بردای الکترونیکی تعمیر میکنم"(حالا برد محافظ برق باشه یا تلفن یا تلوزیون)"

صنف مدارکمو برای اینکار کافی نمیدونه میخاستم بدونم گفته یه رشته فنی حرفه ای لازمه ,چه رشته فنی حرفه ای رو امتحان بدم که کلا" همه اینا رو در بر بگیره و اگه اطفاقی افتد از طرف صنف مشکلی پیش نیاد ?
    یکی گفت کارت میشه تکنسین الکترونیک ولی چنین رشته ای توی فنی حرفه ای نیست /

بسیار بسیار ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدین آخه کارم گیره ممنون
    مدرک فنی حرفه ای تعمیرات رادیو و تلویزیون رنگی رو اخذ کنی باهاش جواز تعمیرات تلویزیون رو میتونی بگیری و در کنارش همه این هارو انجام بدی .

3. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

بسیارممنون
    کمی تحقیق کردم متوجه شدم مدرک "الکترونیک کار صنعتی(یا سنتی )" مدرک معتبریه حتی از نظر بین المللی و شاخ تموم مدرکای الکترونیکه فعلا جزوشو گرفتم با نمونه سوالا یه گذری بزنم ببینم سوالا چجوریه و برم امتحان بدم دقیقا با دانسته های من جوره فقط قطعات یکم کلفت تره
    واقعا درسته که که شاخ مدرکای الکترونیکه ؟ اعتبار بین المللی چی چرته یا واقعی ؟!
    البته رشته "الکترونیک عمومی" هم بهم پیشنهاد شد ولی چنین مدرکی رو توی فنی حرف ای پیدا نکردم (کلا" تو هیچ استانی)

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات رادیو و تلویزیون رنگی
    اونوقت اگه روی یه تلفن شکایت شد صنف حتی در صورت مقصر نبودن میگه نباید اصلا قبول میکردی مدرک"تعمیرات تلفن رومیزی" رو نداری بنابر این باید خسارت بدی الکی

بسیار ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بسیارممنون
    کمی تحقیق کردم متوجه شدم مدرک "الکترونیک کار صنعتی(یا سنتی )" مدرک معتبریه حتی از نظر بین المللی و شاخ تموم مدرکای الکترونیکه فعلا جزوشو گرفتم با نمونه سوالا یه گذری بزنم ببینم سوالا چجوریه و برم امتحان بدم دقیقا با دانسته های من جوره فقط قطعات یکم کلفت تره
    واقعا درسته که که شاخ مدرکای الکترونیکه ؟ اعتبار بین المللی چی چرته یا واقعی ؟!
    البته رشته "الکترونیک عمومی" هم بهم پیشنهاد شد ولی چنین مدرکی رو توی فنی حرف ای پیدا نکردم (کلا" تو هیچ استانی)

اونوقت اگه روی یه تلفن شکایت شد صنف حتی در صورت مقصر نبودن میگه نباید اصلا قبول میکردی مدرک"تعمیرات تلفن رومیزی" رو نداری بنابر این باید خسارت بدی الکی

بسیار ممنون

شما وقتی اون مدرک رو بگیری

میتونی در کنارش نمایندگی شرکت هارو بگیری .

نمایندگی سامسونگ رو داشتم و مدتی سام سرویس گوشی تلفن همراه وارد کرده بود و کار خدمات اونها رو انجام میدادیم . و اگر اینجور مواقع مشکلاتی باشه شما تحت مجوز نمایندگی انجام دادی و مشکلی برات پیش نمیاد .

و گرنه هر شخصی برای راه اندازی مرکز تعمیرات و سرویس باید 6 یا 7 تا جواز بگیره .

6. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

درست میفرمایید منطقی کاریه که شما میگین صنف هم همینو میگه یه مدرک بگیر هر کاری خاستی تغریبا مرتبط بکن . ولی .... ولی من غیر از پروانه کسب میخام لاقل یه مدرکی در ارتباط با چیزایی که میدونم هم داشته باشم . این که میتونم مدار الکترونیکی طراحی کنم فقط به حرف و نمونه کار نباشه به واسطه مدرک معتبر با نمره بالا هم اثبات بشه . حالا شاید اثن یه شغل بهتر به واسطه همین مدرک به دست بیارم
    با چنین شرایطی فک میکنین مدرکی که میخام بگیرم درسته ؟ اینجور که از جزوه فهمیدم روی طراحی و چگونگی عملکرد قطعات تمرکز داره .
    حالا بعدش اگه نیاز باشه الکترونیک دیجیتال رو هم میگیرم چون اینطور که پیداس بحثی از مدارات دیجیتال و میکروکنترلرها نداره .
    خدا رو شکر آنلاینه کلاس رفتن نداره بهترین موقعیته واسه مدرک گرفتن من یکم دیر خبر شدم وگرنه مدرک دانشگاهیم ( نرم افزار ) رو هم یه ترم داشتم واسه لیسانس اگه آنلاین میشد میگرفتم

کسی میدونه از کجا میشه فهمید فلان رشته ازمون عملی هم داره یا نه ؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

تعمیر برد های الکریکی با تعمیر TV و .. فرق داره شما دقیقا چ کاری میخواین انجام بدین ؟؟؟

9. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •