تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ویندوز رو حذف کردم و دوباره نصب کردم به خاطر خطا نصب نمیشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2023

پيش فرض ویندوز رو حذف کردم و دوباره نصب کردم به خاطر خطا نصب نمیشه.

سلام عرض شد من سیستمم ویندوز 7 داشت منتها اول رمز یوزر اصلی رو فراموش کردم و هر کاری میکردم نمیشد وارد شد و به جاش از یوزر دیگه ای که ساخته بودم ولی رمز نداشت استفاده میکردم که یهو یه پیام ابی اومد(A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer。DRIVER IRQL_NOT_LESS OR EQUAL If this is the first time you've seen this stop error screen,restart your computer。If this screen appears again,follow these steps:check to make sure any new hardware or software is properly installed。If this is a new installation,ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need。shadowing。If problems continue,disable or remove any newly installed hardware or software。Disable BIOS memory options such as caching or If you need to use safe Mode to remove or disable components,restart your computer,press FB to select Advanced startup options,and then select safe Mode。Technical information:*** STOP:0x00000001(0x68CADO0A,0x00000002,0x00 000000,0x6BCADO0A)) بعد چند بار خاموش روشن کردم که باز همین پیام میومد میخواستم نرم افزار ها رو حذف کنم همونایی که ممکن بود مشکل داشتن ولی چون رمز یوزر اصلی رو نداشتم نمیتونستم حذف کنم پس میخواستم کل ویندوز رو حذف کنم و دوباره نصبش کنم که تا اونجایی که درایو ها رو حذف و اضافه میکنن تو ویندوز درست بود و من درایو ویندور رو فرمت کردم ولی بقیه ی ویندوز ها فرمت نمیشدن و زدم نصب ویندوز که 2 درصد شد ولی باز پیام ابی اومد و از صفحه نصب میومد بیرون همون خطایی که بالا نوشتم و حالا مشکل من این خطا هست و ویندوز که حذف کردم هم نصب نمیشه میشه کسی که ازش سر در میاره واسن توضیح بده چیکار کنم ..ممنون خدا قوت

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

صفحه آبی که هنگام نصب ویندوز میاد ممکنه مشکل از رم باشه جای رم ها اسلاتشون رو عوض کن ببین درست میشه. باتری بایوس رو دربیار دوباره بذار

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

خطای 0x00000001
    ی خطای بوت هست اما میتونه ی خطای سخت افزاری هم باشه فن سی پی یو رو چک کنین ببینین کار میکنه ب خوبی؟
    موس و کیبورد و قطعات متصل ب سیستم رو جدا کنین تا ببینین کدوم یکی ناسازگاری احتمالی دارن
    اگه بتونین ی عکس از بلو اسکرین بذارین خیلی بهتره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •