تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کمک فوری برای گرفتن حقم از فروشنده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2023

پيش فرض کمک فوری برای گرفتن حقم از فروشنده

سلام خسته نباشین
    یه مشکلی حقیقتا برام پیش اومده و چند روزه ک من سر این کلی گرفتاری داشتم و هر چی پروژه داشتم مونده
    داستان از اینه که یه لپ تاپ دارم.Asus g513Qm هست.حالا بعد از گذشت دو سال فلتش مشکل پیدا کرده و من رفتم اونو خریدم و بردم پایتخت کامپیوتر یه شعبه ای ک اکثرا میگفتن برو پیش این کارش خوبه
    اینجا بود ک لپ تاپ من اصن تصویر نمیداد و جلو خودم به HDMI نیز وصلش کرد ولی باز تصویر نمیداد.صدای ویندوز بالا اومدن میومد و کیبرد روشن میشد
    طرف کنارم لپ تاپو باز کرده و بعد جریان برق باتریو کشیده
    و بعد قاب مانیتورو در میاره ک خود مانیتور کلا در بیاد و فلتشو عوض کنه،خلاصه میاد یه مانیتور یه برند دیگه(سامسونگ) برمیداره میاد میزنه ببینه تصویر میده یا نه.اینجا تصویر نداد
    و بعد بدون پلیت پشت گذاشته رو میز،و بعد با شارژ خود لپ تاپ میزنه ک روشنش کنه.اینجا لپ تاپ روشن نمیشه
    مانیتور سامسونگو در میاره باز روشن نمیشه
    مانیتور خودمو میزنه روش و میزنه به برق باز روشن نمیشه
    باتریو وصل میکنه باز هم هر چی پاور میزنه روشن نمیشه

از ادمینای عزیز میخام ک تایید کنن و مشکلی در نوع تاپیک بود بم بگن یا خودشون درستش کنن.تشکر
    خلاصه لپ تاپ من چند روزه دستشه هی بیشتر وقت میخاد و با کسی در میون میذاره و هنوز ک هنوز نتونسته درستش کنه.الان کسی میتونه راهنماییم کنه ک من چیکار کنم؟فردا میخام برم تکلیفشو مشخص کنم و بیشتر از این نمیتونم وقت بدم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

به نظر من نمی تونه درستش کنه. وقت گرفتن الکی هست. منم مشکل مشابه شما رو داشتم رفتم لپتاپم رو گرفتم و یک لپتاپ دیگه خریدم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام خسته نباشین
    یه مشکلی حقیقتا برام پیش اومده و چند روزه ک من سر این کلی گرفتاری داشتم و هر چی پروژه داشتم مونده
    داستان از اینه که یه لپ تاپ دارم.Asus g513Qm هست.حالا بعد از گذشت دو سال فلتش مشکل پیدا کرده و من رفتم اونو خریدم و بردم پایتخت کامپیوتر یه شعبه ای ک اکثرا میگفتن برو پیش این کارش خوبه
    اینجا بود ک لپ تاپ من اصن تصویر نمیداد و جلو خودم به HDMI نیز وصلش کرد ولی باز تصویر نمیداد.صدای ویندوز بالا اومدن میومد و کیبرد روشن میشد
    طرف کنارم لپ تاپو باز کرده و بعد جریان برق باتریو کشیده
    و بعد قاب مانیتورو در میاره ک خود مانیتور کلا در بیاد و فلتشو عوض کنه،خلاصه میاد یه مانیتور یه برند دیگه(سامسونگ) برمیداره میاد میزنه ببینه تصویر میده یا نه.اینجا تصویر نداد
    و بعد بدون پلیت پشت گذاشته رو میز،و بعد با شارژ خود لپ تاپ میزنه ک روشنش کنه.اینجا لپ تاپ روشن نمیشه
    مانیتور سامسونگو در میاره باز روشن نمیشه
    مانیتور خودمو میزنه روش و میزنه به برق باز روشن نمیشه
    باتریو وصل میکنه باز هم هر چی پاور میزنه روشن نمیشه

از ادمینای عزیز میخام ک تایید کنن و مشکلی در نوع تاپیک بود بم بگن یا خودشون درستش کنن.تشکر
    خلاصه لپ تاپ من چند روزه دستشه هی بیشتر وقت میخاد و با کسی در میون میذاره و هنوز ک هنوز نتونسته درستش کنه.الان کسی میتونه راهنماییم کنه ک من چیکار کنم؟فردا میخام برم تکلیفشو مشخص کنم و بیشتر از این نمیتونم وقت بدم.
    سلام. من تازه این تاپیک شما رو دیدم . امیدوارم تا حالا مشکلتون رفع شده باشه. باتری cmos رو که مربوط به بایوس هست خارج کنید و دوباره متصل کنید مشکل شما حل می شه. اگر نشد برد باید بررسی بشه و ...
    Last edited by dvb55; 17-11-2023 at 16:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •