تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سرعت پایین در مودم KJ33

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

14 سرعت پایین در مودم KJ33

درود وقت بخیر

با سیمکارت ایرانسل روی گوشیم سرعتی حدود 200 مگ میگیرم اما وقتی همون سیمکارت رو میندازم روی مودم KJ33 ، علیرغم تجمیع فرکانس و سیگنال خوب اما سرعتی بسیار پایین تر می گیرم (حدود 30 مگ)

جالب اینکه وقتی باندها رو از حالت تجمیع برمیدارم و جدا جدا روی باند 1 و 3 و 7 میزارم رو هرکدوم از این باندا سرعتی حدود 70 مگ میگیرم که کمی افزایش پیدا میکنه اما باز هم از سرعت مد نظرم که 200 مگ هست کمتره

چرا اینطوریه؟ من این مودمو گرفتم به امید اینکه از هر سه باند سرعت بگیره و تجمیع کنه و به 200 مگ برسه ! راه حلی دارید ؟
    از وقتی که گذاشتید سپاسگزارم.

تست با موبایل

تست با مودم KJ33

تجمیع فرکانس در مودم و سیگنال مناسب

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

خب چیپ ست گوشی شما چیست ؟
    و chipset موبایل شما چیست ؟

گوشی شما CAT چند هست و همچنین موبایل شما؟
    تجمیع و اینا یه سری خزبلات هست برای هواوی و چینی باز ها . و دغل ها و کلاه برداران

3. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

خب چیپ ست گوشی شما چیست ؟
    و chipset موبایل شما چیست ؟

گوشی شما CAT چند هست و همچنین موبایل شما؟
    تجمیع و اینا یه سری خزبلات هست برای هواوی و چینی باز ها . و دغل ها و کلاه برداران
    چیپست گوشی : Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G
    چیپست مودم : برخی منابع میگن پردازنده کوالکام X55 هست و برخی منابع دیگه میگن مدیاتک 8198D
    CAT موبایل : 15
    CAT مودم : LTE Cat 20
    سیمکارت مبین نت انداختم تجمیع میکنه اما ایرانسل علیرغم تجمیع ، سرعت پایینه و به حد نصاب نمیرسه
    Last edited by Mi74d; 13-10-2023 at 23:49.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

چیپست گوشی : Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G
    چیپست مودم : برخی منابع میگن پردازنده کوالکام X55 هست و برخی منابع دیگه میگن مدیاتک 8198D
    CAT موبایل : 15
    CAT مودم : LTE Cat 20
    سیمکارت مبین نت انداختم تجمیع میکنه اما ایرانسل علیرغم تجمیع ، سرعت پایینه و به حد نصاب نمیرسه
    از وای فای باند ۵ چک کنید. شاید مشکل رفع شد و نیازی به تجمیع فرکانس نباشه.اگر نشد ببینید دستی میتونید گزینه ها رو تغییر بدید یا خیر.

تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

از وای فای باند ۵ چک کنید. شاید مشکل رفع شد و نیازی به تجمیع فرکانس نباشه.اگر نشد ببینید دستی میتونید گزینه ها رو تغییر بدید یا خیر.
    بله وای فای باند 5G تست کردم و تاثیر زیادی داشت . گزینه هارو دستی تغییر میدم مثلا روی باند خاصی از bts خاصی قفل میکنم و این کار (قفل کردن روی یک باند) سرعتو بیشتر میکنه تا اینکه روی دو یا سه باند بزارم. مشکل اینجاست که مثلا روی باند 3 سرعت 50 مگ و روی باند 7 سرعت 40 مگ میگیرم، من باند 3 و 7 رو تجمیع میکنم توی مودم و به هر دو باند هم متصل میشه و قاعدتا باید سرعت 90 مگ بده اما همچین سرعتی نمیده.
    روی سیمکارت مبین نت مشکل جور دیگس ، به این ترتیب که روی هر کدوم از باند های 3 و 7 سرعت 40 مگ میگیرم ، بعد میام مودم رو روی باند 3 و 7 قفل میکنم و مودم به سه تا فرکانس از این دو باند متصل میشه و سرعتم میره روی 80 مگ اما بعد از چند دقیقه مودم ریستارت میشه و فرکانس ها تغییر میکنه و این اتفاق هی تکرار میشه و ارتباط فطع و وصل میشه که روی فرکانس های اولیه نمیمونه و نمیشه دستی قفلش کرد. مثلا روی فرکانس های 3300+3102+1425 وصله و سرعت خوبه بعد ریستارت شدن میره روی فرکانس های 1569+3102+3300 و سرعت نصف میشه چون فرکانس 1425 هست که سرعت بالاتری داره. اگر بخوام دستی روی فرکانس 1425 قفلش کنم از حالت تجمیع خارج میشه و سرعت نصف میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •