تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: لطفا راهنمایی نمایید در مورد مشکل هارد اکسترنال وسترن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض لطفا راهنمایی نمایید در مورد مشکل هارد اکسترنال وسترن

سلام وخسته نباشید
    امیدوارم که پاسخگوی سوال من باشید
    وقتی هارد اکسترنال وسترن خودم را به لپ تاپم متصل میکنم ویندوز 10 من انرا شناسایی میکند که تا اینجای کار مشکلی نیست اما مشکل اینجاست که وقتی وارد هارد اکسترنالم میشوم اجازه ریپلیس replace کردن عکسهایم را نمیدهد و ارور cannot write file یا access to... was denied را میدهد. با کلیک راست روی پوشه ای که عکسهایم در ان است read only رو غیر فعال میکنم اما دقیقا همون لحظه که دوباره روی پوشه کلیک راست میکنم گزینه read only دوباره فعال شده و باز همان مشکل عدم اجازه ریپلیس به قوت خود باقیست.
    لازم بذکر است که در همین هاردم میتوانم عکسها را کپی ودر مثلا یک پوشه دیگر درهمان هارد پیس کنم و جالبه روی عکسهای جدید پیس شده میتوانم ریپلیس کنم اما تمام عکسهای قدیمی من امکان ریپلیس کردن بعد از تغییرات روی انها امکان پذیر نیست.
    بی صبرانه در انتظار پاسخ شما اساتید محترم هستم
    موفق باشید

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام ی اسکن ویروس انجام بدین ببینین ویروس read only نباشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام ی اسکن ویروس انجام بدین ببینین ویروس read only نباشه

سلام
    ممنونم که پاسخگو بودید
    به گفته شما هارد رو با انتی ویروس نود اپدیت شده اسکن کردم و بعد از 4ساعت هیچ ویروسی پیدا نکرد و همچنان مشکل به قوت خود باقیست

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اساتید باید زحمت بکشن راهنمایی کنن

این مطلب هم سرچ شده هست:

اگر فایلی در حالت Read only باز شده است و شما مایلید تا پس از ویرایش آن آنرا ذخیره کنید، باید در ابتدا از این حالت خارج شوید. یکی از دلایل این مسئله، امکان خطا در فایل مورد نظر است که ممکن است به دلیل حق دسترسی نادرست و یا مشکلات دیگری رخ دهد.
    برای خروج از حالت Read only، می توانید از چند روش استفاده کنید. اولین روش، تغییر سطوح دسترسی به فایل مورد نظر است. برای این کار باید به پرونده مربوطه با راست کلیک کرد و روی Properties کلیک کنید. در پنجره ی باز شده، برای تغییر سطح دسترسی به فایل، به قسمت Security رفته و سپس روی Edit کلیک کنید.
    بعد از آن، لیستی از کاربران و گروه های موجود در سیستم شما نمایش داده خواهد شد. با انتخاب نام کاربری خود و کلیک روی Full Control، می توانید سطح دسترسی خود را به حالت Full Control تغییر دهید. حال این فایل از حالت Read only خارج شده است و می توانید به هر روش دلخواهی آنرا ویرایش کنید.
    روش دیگر برای خروج از حالت Read-only استفاده از دستور حذف فایل بعد از ذخیره آن در جای دیگری مثل کامپیوتر شخصی یا حافظه جانبی است. برای پاک کردن فایل، می توانید از دستور DEL در Command Prompt استفاده کنید. این دستور به شکل زیر عمل می کند:
    DEL [drive:][path]filename[/P]
    که drive ، path و filename به ترتیب نام راه دسترسی ، مسیر و نام فایل را مشخص کنند. /P سپس برای تایید و حذف فایل از سیستم، مورد استفاده قرار می گیرد.
    استفاده از این روش برای پاک شدن فایل ها باید با احتیاط و موارد استثنایی رعایت شود، زیرا ممکن است اطلاعات مهمی حذف شوند. درنهایت، با استفاده از هر یک از روش های فوق می توانید به سادگی از حالت Read only خارج شوید و فایل را ویرایش کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •