تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: از کجا بفهمم تشکم کهنه شده یا قابل استفادست

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2022

14 از کجا بفهمم تشکم کهنه شده یا قابل استفادست

سلام دوستان
    من یه تشک دونفره خریدم و حدود یک ساله که داریم استفاده میکنیم ازش و کاملا سالمه اما خانمم اصرار داره که دیگه کهنه شده و باید عوضش کنیم ...
    کسی میدونه نشونه های اینکه تشک کهنه شده و وقت تعویضشه چیه؟ اگه برند خوب هم میشناسید لطفا معرفی کنید
    خیلی ممنون

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه تشک دونفره خریدم و حدود یک ساله که داریم استفاده میکنیم ازش و کاملا سالمه اما خانمم اصرار داره که دیگه کهنه شده و باید عوضش کنیم ...
    کسی میدونه نشونه های اینکه تشک کهنه شده و وقت تعویضشه چیه؟ اگه برند خوب هم میشناسید لطفا معرفی کنید
    خیلی ممنون
    سلام
    فروشنده های تشک ها خودشون موقع خرید میگن تشک چند سال ضمانت ، اصولا به اندازه ضمانتش کار میکنه ولی گمان نکنم تشکی باشه که یکساله خراب بشه ...از دوسال تا ده سال من دیدم ...
    تغییر در وضعیت ظاهری تشک و رنگ پارچه ، فرورفتگی یا بیرون زدن فنرش از نشانه های زمان تعویض .
    .
    .
    .
    برند های تشک قیمت های مختلفی دارند اول باید بودجه اتون رو مشخص کنید و نسبت به اون خرید کنید .
    به نسبت تعداد ابرها و کیفیت فنر ها قیمتشون تغییر میکنه .
    توی بازار برند های خوشخواب ، رویا و پارمیس رو بررسی کردم که البته خوشخواب و رویا در یه رنج هستن تقریبا ولی تشک پارمیس فاصله قیمتی مشخص باهاشون داره .
    تشک های ساخته شده کارگاهی هم که الان به اسم رویال نامگذاری میشن همه بستگی به سازنده اش داره ، یعنی برند نیست ، اصولا برای تشک های کارگاهی غیر شرکتی استفاده میشه .
    اگه میخواین هزینه کنید تشک برند بخرید وگرنه تشکهای کارگاهی از رنج پایین تری شروع میشن ...

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

تشک رویال توسط چندین کارخونه و کارگاه ساخته میشه و بیشتر شون هم سایت دارن و ادعا میکنن که اصلی هستند در صورتی که همه تقلبی هستن و اصلا مشخص نیست اصلیه کدومه بوده ؟!

تشک رویا به نظرم گزینه معقولی هست بخصوص اولترا 4 با تکنولوژی پاکت اسپرینگ
    رویا مدل بونل 1 و 2 هم خیلی سفت هست حداقل از 4 به بعد رو میشه تحمل کرد
    دقت بفرمایید تشک رویا نمایندگی های یک شکل و یکدست در سراسر ایران داره

4. این کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mahdieh.1693's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

سلام
    تشک رویال برند خوبیه من هم استفاده کردم راضی بودم میتونید مدل روزگار رو بخرید که اصله و راحت و با کیفیت و من ازش استفاده کردم و عالی بوده
    و اینکه شما اگه دنبال یه اسمی که معتبره بگردی دیگه نمیتونن بهت فیک بدن مثل همین روزگار که من میگم

سایتشون هم یه سرچ بزنی اولین سایت میاره بالا من ادرسشو دارم ولی نمی تونم اینجا بفرستم اگه یه ایدی ای چیزی بدی برات میفرستم اگه نه هم یه سرچ بزن تشک رویال اولین سایت میاد برات بالا از ظواهر سایتش هم مشخصه ... سایت خفنی دارن
    آدرسشم تشک رویال داتکام سایت اصلیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •