تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: بهتره الان دوره خدمت سربازی رو برای اضافه شدن به سابقه بیمه بخرم یا باشه برای سالهای بعد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 بهتره الان دوره خدمت سربازی رو برای اضافه شدن به سابقه بیمه بخرم یا باشه برای سالهای بعد؟

سلام

من 44 سالم هست و کارم آزاده و درآمدم نزدیک 5 میلیون بیشتر نیست و مجردم. دو سال و نیم هست یه بیمه تامین اجتماعی 12% باز کردم که پایین ترین نرخ بیمه تامین اجتماعی هست و فقط برای مستمری در آینده که یه چندرغاز بده باز کردم وگرنه درمانش چیزی نداره. خواستم بپرسم الان دوره خدمت رو برای اضافه شدن به سابقه بیمه بخرم بهتره یا باشه برای سالهای بعد یا آخر سر؟ چون با میانگین حقوق مبلغ خرید رو محاسبه می کنه بهتر نیست زودتر اقدام کنم چون هر سال این مبلغ بالاتر میره و منم کار کم درآمدی دارم و سالهای بعدی بیشتر برای این خرید باید هزینه کنم. الان تو سایت تامین اجتماعی وارد حسابم شدم و از قسمت محاسبه خرید خدمت مبلغ خرید خدمت من برای 21.6 (بیست و یک ماه و شش روز) میشه 63,671,804 ریال. بهتر نیست زودتر این خرید رو بکنم یا باشه برای بعد؟

ممنون از راهنمایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

من 44 سالم هست و کارم آزاده و درآمدم نزدیک 5 میلیون بیشتر نیست و مجردم. دو سال و نیم هست یه بیمه تامین اجتماعی 12% باز کردم که پایین ترین نرخ بیمه تامین اجتماعی هست و فقط برای مستمری در آینده که یه چندرغاز بده باز کردم وگرنه درمانش چیزی نداره. خواستم بپرسم الان دوره خدمت رو برای اضافه شدن به سابقه بیمه بخرم بهتره یا باشه برای سالهای بعد یا آخر سر؟ چون با میانگین حقوق مبلغ خرید رو محاسبه می کنه بهتر نیست زودتر اقدام کنم چون هر سال این مبلغ بالاتر میره و منم کار کم درآمدی دارم و سالهای بعدی بیشتر برای این خرید باید هزینه کنم. الان تو سایت تامین اجتماعی وارد حسابم شدم و از قسمت محاسبه خرید خدمت مبلغ خرید خدمت من برای 21.6 (بیست و یک ماه و شش روز) میشه 63,671,804 ریال. بهتر نیست زودتر این خرید رو بکنم یا باشه برای بعد؟

ممنون از راهنمایی
    دیرتر خریدن این 2 سال برات سودی نداره فقط سودش برای تامین اجتماعی هست

زودتر اقدام کن و بخر . البته قبلا امکان پرداخت اقساطی اش بود الان رو اطلاعی ندارم

3. 2 کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

کاری ندارم به بیمه اما یه رمز ارز بخر که آینده دار باشه چند سال دیگه که قیمتش منفجر شد خودش از صد تا بیمه بهتره

5. 3 کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دیرتر خریدن این 2 سال برات سودی نداره فقط سودش برای تامین اجتماعی هست

زودتر اقدام کن و بخر . البته قبلا امکان پرداخت اقساطی اش بود الان رو اطلاعی ندارم
    منم نظرم همینه. بله در سایت که قسطی هم انگار میشه خرید و شاید قسطی بشه پول بیشتر هم بگیرن. امروز رفتم کارگزاری بیمه از مسئولش پرسیدم گفت برای خرید نقدی باید برم خود نمایندگی بیمه. برای اطلاع بگم پارسال برای شش ماه دو میلیون سیصد حق بیمه پرداخت کردم و امروز رفتم سه میلیون و پانصد!!!. تازه من پایین ترین نرخ بیمه یعنی 12 درصد هستم.

7. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منم نظرم همینه. بله در سایت که قسطی هم انگار میشه خرید و شاید قسطی بشه پول بیشتر هم بگیرن. امروز رفتم کارگزاری بیمه از مسئولش پرسیدم گفت برای خرید نقدی باید برم خود نمایندگی بیمه. برای اطلاع بگم پارسال برای شش ماه دو میلیون سیصد حق بیمه پرداخت کردم و امروز رفتم سه میلیون و پانصد!!!. تازه من پایین ترین نرخ بیمه یعنی 12 درصد هستم.
    الان چند سال سابقه بیمه دارید ؟
    Last edited by shervin115; 09-05-2022 at 16:21.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

الان چند سال سابقه بیمه دارید ؟
    زیاد نیست و نزدیک سه سال هست. شرایط بد مالی و مشکلات اجازه نداد بیمه ای بتونم باز کنم. تا 60 سالگی اگر زنده باشم با حساب و خرید دو سال خدمت مفت به نظامی‌های مفتخور می تونم 20 سال سابقه جمع کنم و حقوق 20 روز رو بگیرم و اگر اشتباه نکنم به قیمت امروز ماهی یک میلیون و خورده‌ای حقوق بهم میدن که خیلی عالیه!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

زیاد نیست و نزدیک سه سال هست. شرایط بد مالی و مشکلات اجازه نداد بیمه ای بتونم باز کنم. تا 60 سالگی اگر زنده باشم با حساب و خرید دو سال خدمت مفت به نظامی‌های مفتخور می تونم 20 سال سابقه جمع کنم و حقوق 20 روز رو بگیرم و اگر اشتباه نکنم به قیمت امروز ماهی یک میلیون و خورده‌ای حقوق بهم میدن که خیلی عالیه!
    به نظر من مبلغی که میخواهی برای بیمه واریز کنید رو داخل ارزهای دیجیتال و بازار طلای دست دوم سرمایه گذاری کن .

11. 2 کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

من خودم دنبال هیچ بیمه ای نیستم پولم رو مفت تو حلق این دزدهای یهودی نمیریزم ورزش میکنم و تغذیه سالم دارم و هیچ دارو و دکتری را قبول ندارم به فرض ماهی 200 هزار تومن که بخوام بریزم تو حلقوم بیمه هر ماه ارز دیجیتال میخرم چند سال دیگه میشه چند صد میلیون

13. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من خودم دنبال هیچ بیمه ای نیستم پولم رو مفت تو حلق این دزدهای یهودی نمیریزم ورزش میکنم و تغذیه سالم دارم و هیچ دارو و دکتری را قبول ندارم به فرض ماهی 200 هزار تومن که بخوام بریزم تو حلقوم بیمه هر ماه ارز دیجیتال میخرم چند سال دیگه میشه چند صد میلیون
    برای سال 1400 حداقل واریزی بیمه برای هر شخص 1400 بوده و برای 1401 به 2000 رسیده .
    تامین احتماعی الان ورشکسته هست . معلوم نیست 20 تا 30 سال دیگر چه چیزی در انتظار بازنشسته ها باشه .

15. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

ممنون از راهنمایی

سلام
    حتما این کار رو زودتر انجام بدین چون هرسال مبلغ خرید خدمت افزایش پیدا میکنه و حتی ممکنه بعدها به علت بار مالی که به بیمه ناشی از بازنشستگی ها تحمیل میشه لغوش کنند یا قانون رو تغییر بدن ، در ایران باید انتظار هر چیزی رو داشته باشیم.

ضمنا درگیر مشاوره های اشتباه و ناشی از عمق کم دید دوستان نشید بیمه ی بازنشستگی همه جای دنیا وجود داره و اینطور نیست که پول مفت دادن باشه یا کلاهبرداری باشه، در کنارش سرمایه گذاری دیگه هم خواستید انجام بدین اما بیمه چیز خیلی مهمیه برای شرایطی که شما دارید.

17. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •