تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ارتقای سیستم DDR2 به DDR4

داره خودمونی میشه rezariza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض ارتقای سیستم DDR2 به DDR4

با سلام خدمت دوستان و اساتید این بخش
    من میخواستم سیستم قدیمی DDR2 خودم رو ارتقا بدم به DDR4 چون بعضا هنگ میکنه وفایرفاکس با باز کردن تب های زیاد خود به خود بسته میشه با اینکه 4 گیگ رم و سی پی یو Q6600 دارم . حالا میخواستم بنده رو راهنمایی کنید که پاور و گرافیک و هارد رو میتونم نگه دارم و به سیستم های DDR4 میخورن یا نه؟ چون محدودیت بودجه دارم.
    پاور GREEN GP380A
    گرافیک Ge-Force 9400GT 1GB DDR2 هست
    هارد هم MAXTOR 250G SATA هست.
    عکس هاشون رو نتونستم آپلود کنم گویا سایت اشکال داره.
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام پاور چند ساله داره کار میکنه؟ اگه خیلی ساله باید تعویض بشه. چون برای سیستم جدید خطرناکه. یه جورایی عمرشو کرده

گرافیک هم ارزش نداره. بفروشید بره. خود پردازنده های جدید گرافیک داخلی دارند و از این قویتره

هارد مشکلی نداره

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام پاور چند ساله داره کار میکنه؟ اگه خیلی ساله باید تعویض بشه. چون برای سیستم جدید خطرناکه. یه جورایی عمرشو کرده

گرافیک هم ارزش نداره. بفروشید بره. خود پردازنده های جدید گرافیک داخلی دارند و از این قویتره

هارد مشکلی نداره
    پاور حدود 12 ساله کار میکنه. یعنی سیستم جدید ببندم کارت گرافیک نمیخواد؟ البته من اصلا گیم بازی نمیکنم و فقط جدول و نمودارها سنگین کار میکنم اینها کارت گرافیک نمیخوان؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

پاور حدود 12 ساله کار میکنه. یعنی سیستم جدید ببندم کارت گرافیک نمیخواد؟ البته من اصلا گیم بازی نمیکنم و فقط جدول و نمودارها سنگین کار میکنم اینها کارت گرافیک نمیخوان؟

برای جداول نمودارهای سنگین که میفرمایید اگر با برنامه خاصی اینکارو میکنید که باید سرچ کنید حداقل کارت گرافیک موردنیاز چیه. اما اگر این کارت گرافیکی قدیمی که روی سیستم داره کار شما رو انجام میده دیگه کارت گرافیک های جدید کم نمیارن.

شما باید مادربرد و پردازنده جدید بخرید و باید ازون پردازنده هایی بخرید که گرافیک داحلی درون پردازنده تعبیه شده که دیگه نیازی به خرید کارت گرافیک نیست. همون گرافیکی که درون پردازنده قرار داره خیلی خیلی قوی تره نسبت به کارت گرافیک قدیمیتون

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

برای جداول نمودارهای سنگین که میفرمایید اگر با برنامه خاصی اینکارو میکنید که باید سرچ کنید حداقل کارت گرافیک موردنیاز چیه. اما اگر این کارت گرافیکی قدیمی که روی سیستم داره کار شما رو انجام میده دیگه کارت گرافیک های جدید کم نمیارن.

شما باید مادربرد و پردازنده جدید بخرید و باید ازون پردازنده هایی بخرید که گرافیک داحلی درون پردازنده تعبیه شده که دیگه نیازی به خرید کارت گرافیک نیست. همون گرافیکی که درون پردازنده قرار داره خیلی خیلی قوی تره نسبت به کارت گرافیک قدیمیتون
    آهان پس اینجوریه. من فکر میکردم این کارت گرافیک خیلی کار میکنه و لازم هست پس عتیقه و به درد نخور هست. ممنون از راهنمایی تون

8. این کاربر از rezariza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

به جای این کارها اگه یه سیستم جدید تهیه کنیم بهتره
    چون همینطوریشم داریم هزینه میکنیم
    همون رو بدیم یه سیستم نو
    البته این نظر من است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

همون رو بدیم یه سیستم نو
    البته این نظر من است
    همه دوست دارن همه چیز رو نو و جدیدش رو بخرن ولی جیب و بودجه اجازه نمیده. کارت گرافیک رو میبینید که قیمتش فضایی شده. و.....

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

همون رو بدیم یه سیستم نو
    البته این نظر من است
    سلام.
    متاسفانه خیلی ها نمیتونند سیستم جدید ببندن... درکنار بالا رفتن هزینه تهیه مادربرد و....الان کالا های مهم مثل نان و ماکارونی و..... دارن گرون میشن و کلا وضع بد ریخته بهم و نظر شخصی من هست الان کسی به سیستم فکر نمیکنه همه فکر تهیه مواد غذایی هستن!!
    اما راهنمایی واسه دوستمون:
    به نظر من پاور عمرشو کرده و خب طبیعتا کارکرد و بازدهیش میاد پایین به مرور زمان.. پاور رو میشه بایه قیمتی فروخت
    اما هارد رومیشه نگه داشت و روی سیستم جدید استفاده کرد اما دقت کنید باید طی زمان اطلاعاتش رو انتقال بدید به یه هارد دیسک دیگه چون کار کرد هارد بالاست و ممکنه از کار بیوفته.
    کارت گرافیکتون درحال حاضر ضعیف هست و همینجوری کارت گرافیک های gddr3 هم کم میارن دیگه چه برسه به GDDR2 !!
    البته تقصیر شما و من نیست با این قیمت های عجیب طبیعتا کسی به فکر تعویض سیستم و ... نیست.
    شما باید به فکر تهیه مادربرد و پاور و سی پی یو باشید . مادربردی که گرافیک آنبرد داشته باشه... و پردازنده ای که میخرید هم گرافیک آنبرد داشته باشه...
    پاور هم با توجه به قطعاتی که انتخاب کردید خریداری میشه . . ( فقط یه نکته در خرید پاور هرگز هرگز به حرف فروشنده ها گوش نکنید و پاور های برند متفرقه و مثل تسکو ندازید که افتضاحه واقعا!!! پاور با توجه به وضعیت بازار فقط برند گرین پیشنهاد میشه!!)
    موفق باشید.

12. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سیستمت خیلی قدیمی ... مکستور 10 ساله فروخته شده به سیگیت ... برو ی هارد SSD بخر --- اگر قصد ارتقا کامل داری که خیلی هزینت میره بالا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •