تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: پیشنهاد دوستی غیرمستقیم بهتره یا مستقیم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

شدیدا هم با تکنولوژی و علم بیگانه هستن
    یکی که سرش تو این کارا باشه ازش میترسن
    میگن نگاه کن طرف جادوگره

تا لیسانس رو میکشن به ضرب خرخونی
    میرن دانشگاه جای بقیه را اشغال میکنن
    ولی بالاتر از لیسانس باید یکی مثل ماشین هل شون بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

نظرات ناخوشایندی نسبت به خانم ها اینجا نوشته شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

بله خب هر جایی فرهنگ خودشو داره

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

از همه کسانی که در این تاپیک نظر گذاشته اند تشکر می کنم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

از هر دو دوست عزیز که در بالا نظر گذاشته اند ممنونم اما من شنیده ام و تا حدی تجربه کردم که دو موضوع در مورد پیشنهاد مستقیم وجود داره:
    1.وقتی شما به طور مستقیم به یک خانم پیشنهاد میدید احتمال شکستش بیشتره اونم به دلایل روانشناختی ولی وقتی به خانم به طور غیر مستقیم نزذیک میشید این حس رو نداره که راحت بدست آورده شده و مانند این
    2.اگر به یک دختر پیشنهاد مستقیم بدید و اگر جوابش منفی باشه یه جور شکست محسوب میشه اما در روش غیر مستقیم میشه مزه زبانش رو فهمید و اگر به نتیجه برسیم که نمی خواد وارد رابطه بشه دیگه پیشنهاد دادنی در کار نخواهد بود
    در هر صورت برای همه دوستان آرزوی موفقیت وسلامتی دارم
    با احترام به ایتالو دنس عزیز که برادر بزرگ تر من هستن و خیلی با عقیده هاشون هم عقیده هستم ولی این مورد رو نیستم !

بنده با 23 یا ۲۴ سال سن کوچیکتون هستم ولی تا الان با خیلی ها دوست بودم و خیلی حرکت ها زدم که الان دیگه واقعا سر (بی حس) ام تو این قضیه و صحبت هام از روی تجربه ای ک خودم دارم و شاید تو سنین من هست و این رو میخوام بگم که شاید ۸۰ درصد اینطور باشن شاید ... بهرحال هر ادمی ی طرز فکر و ی عقیده و ..... داره

ولی بطور قطع و صد درصد به جرعت میتونم بگم شما تازه کار هستید البته بی ادبی نباشه ها ...

ببنید شما باید قصدتون رو کلا اول با خودتون مشخص کنید دوستی میخواید یا رابطه ...

برای دوستی که نیاز به پیشنهاد نیست اصلا شما تهش دوستید و ....

بعد اگر شما اینطوری برید پیشنهاد بدید تهش میگه برادرمی و اینطو دوست دارمو و احترامانه قشنگ ریجکتتون میکنه دیگه به هیچ جاش هم حسابتون هم نمیکنه .... حالا شما باز تکست بده (بازم بی ادبیه ببخشید)

اگر قصد شیطونک بازی داری ادامه اشو بخون

دخترا خودشون میفهمن وقتی بهشون نزدیک میشی چی میخوای و ... کلا از بازی روانی و غیر مستقیم خیلی خوششون میاد خیلی هاشون اینطورن

شما یه دیت بذار نه اینکه ببریش کافه رستوران و جیبت رو بخواد خالی کنه ها قشنگ بزن تو کانال خسیسی چن برابر هم بیشتر خوشش میاد(برعکس اینکه بهت بگه من پیتزا میخوام البته ورژن های لول بالا رو من دارم میگم از اون لاچیا) ی کافه ای چیزی هم اوکیه در حد قهوه دبلی چیزی (البته من دبل خورم )
    قشنگ همین رو ادامه بدی طرف تو مودتون میمونه و ازتون خوشش میاد لوستر میشه دیگه براتون ....

پرووو بودن و بازم میگم پرووو بودن
    دخترا از ادمی مثل خودت که الان اومدی همچین سوالی رو پرسیدی کلا تنفر دارن و میفهمن ...
    شما یه نگاه به طبیعت بنداز اصلا مادگی رو شما تو حیوون ها هم ببینید گربه نر یه راست میپره رو گربه ماده رحم نمیکنه!!! حتی اگه ماده هم نخواد نره از شهریار تا بندر عباس هم دنبالش میدوعه به سرعت ماخ اخر سر خفتش میکنه !

دخترا خوششون میاد مردی ک میاد سمتش اصلا خودش مغزش رو بگردونه ولی ۱۰۰ درصد هم برای همشون صدق نمیکنه خیلی قشنگ انالیزتون میکنن

از ساعت و تیپ و شخصیت و ادکلن لباس هزارتا چیز و حرفا و جواباییی ک میدی بهش

شما باید ببینی طرفتون تو چ لولیه و شما هم میتونید تو لول اون باشید؟

و اینکه شکست رو خودتون برای خودتون رقم می زنید ! اون هیچ کاره اس این نظر منه

و اگر شما روزگاری برید جلوتر ... میفهمید اصلا کلمه شکست واقعا خیلی مسخره است که الان دارید می گید!

جوری میشه که عین من با ۲ نفر همزمان تو رابطه ام سومیش هم تو راهه

و عین مرد واقعی احساساتتون رو رو چن نفر ادم تقسیم میکنید و این شماید که برای طرف شکست رو رقم می زنید ن خانوم

دختر اگر نخواد بنا به هر دلایلی باهاتون دوستی کنه حتی نمیذاره باهاش حرف بزنید یا نزدیکش بشید

این بانوان زرنگ طرز فکرشون و چیز هایی ک ما پسران و مرد ها کلا تو ذهنمون داریم ۳۶۰ درجه تفاوت داره چون اصلا سیستم متفاوت تری نسبت به ما دارن

شما فقط از ی ارتباط چشمی و نگاه کردن به ل ب های طرف میتونید هم منظور رو برسونید که اصلا چی دارید به طرف می گید!
    نیازی به این نیست بشینی توضیح بدی ببین همسایمونی اون روز جورابای باباتو داشتی اب میکشیدی من ازت خوشم اومد چون جورابای بابات رو میچلوندی ! مسخرس
    Last edited by MMDFullHD; 27-04-2022 at 17:33.

6. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ariya2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    دوستان به نظرتون پیشنهاد دوستی به دختر به طور غیر مستقیم احتمال موفقیتش بیشتره یا مستقیم؟ اگر در این زمینه تجربه ای دارید ممنون میشم تجربه تون رو به اشتراک بذارید
    با سلام و احترام ،

آقا یا مثل بچه آدم ازدواج کن یا دور دوستی با ناموس مردم رو شدید خط قرمز بکش که آخرش جز وابستگی و هزار جور بدبختی چیزی نداره !

موفق باشی.

8. این کاربر از Ariya2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

با سلام و احترام ،

آقا یا مثل بچه آدم ازدواج کن یا دور دوستی با ناموس مردم رو شدید خط قرمز بکش که آخرش جز وابستگی و هزار جور بدبختی چیزی نداره !

موفق باشی.
    کاش شما معلم اخلاق نمی شدید
    با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما

داره خودمونی میشه Hamdamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

درگیر چه مسائلی شدیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ariya2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

13

کاش شما معلم اخلاق نمی شدید
    با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما
    سلام مجدد ،

اکثر مشکلات زندگی های الان همین افکار و طرز نگرش است !

کاش شما هم به عاقبت کار فکر میکردی ؟

البته درکتون میکنم نمی تونید در این مورد خوب فکر کنید!

ممنونم.
    Last edited by Ariya2009; 03-05-2022 at 16:53.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •