تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ارتقای لپ تاپ سونی SVS15113

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad2407's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

14 ارتقای لپ تاپ سونی SVS15113

سلام دوست
    وقت بخیر

من یک لپ تاپ سونی مدل sony vaio svs-15113fxb دارم رم 6 گیگ
    مشکل اصلی این لپ تاپ سرعت بالا آمدن ویندوز هست (ویندوز 10 64 بیتی ) شاید بالا آمدن کامل 10 دقیقه طول بکشه

به نظر شما اگر هارد به SSD ارتقا بدم مشکل کاملا حل میشه ؟؟

حداکثر چه سرعتی از SSD لپ تاپ من پشتیبانی میکنه ؟

مرسی

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

سلام دوست
    وقت بخیر

من یک لپ تاپ سونی مدل sony vaio svs-15113fxb دارم رم 6 گیگ
    مشکل اصلی این لپ تاپ سرعت بالا آمدن ویندوز هست (ویندوز 10 64 بیتی ) شاید بالا آمدن کامل 10 دقیقه طول بکشه

به نظر شما اگر هارد به SSD ارتقا بدم مشکل کاملا حل میشه ؟؟

حداکثر چه سرعتی از SSD لپ تاپ من پشتیبانی میکنه ؟

مرسی

سلام
    حافظه SSD با حجم حداقل 120 گیگابایت خریداری کنید ، پیشنهاد من هایک ویژن مدل C100 هست ( رنگ سبز ) با گارانتی 3 ساله آواژنگ و یا ADATA با گارانتی 3 ساله آواژنگ ( دیجی کالا موجود هست )

اگر اینترفیس ساتای لپ تاپ شما از نسخه ساتا 3 پشتیبانی کنه ، بالا اومدن ویندوز 10 حدود 10 ثانیه زمان میبره و اگر اینترفیس ساتای لپ تاپ شما از نسخه ساتا 2 پشتیبانی کنه ، حدودا 20 ثانیه
    در هر صورت ارزش هزینه کردن داره ، چون این این ارتقاء فقط برای افزایش سرعت در بالا اومدن ویندوز موثر نیست و در اجرای بهتر و سریعتر برنامه های نصب شده و ... هم تاثیر مثبتی داره

اگر لپ تاپ شما تولید 2012 و جدیدتر باشه احتمال زیاد اینترفیس ساتاش 3 هست و بالاترین سرعت ممکن را به دست میارید ، برای فهمیدن این موضوع لینک زیر را مطالعه کنید و بوسیله ی نرم افزار معرفی شده بررسی کنید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شخصا حافظه SSD هایک ویژن 240 گیگابایت مدل C100 را برای لپ تاپ شخصی نسل اول خودم تهیه کردم و با وجود اینکه اینترفیس ساتای لپ تاپم نسخه ساتا 2.0 هست و نصف سرعت SSD قابل استفاده ، لود شدن ویندوز ده 64 بیتی 20 ثانیه زمان میبره

اینکه برند هایک ویژن را پیشنهاد کردم چون خودم قبل از خرید بسیار تحقیق کردم و یکی از پرسرعت ترین و خنک ترین حافظه های SSD هست و جز معدود برندهایی که گارانتی معتبر 3 ساله آواژنگ داره ( برای هاردها گارانتی معتبرتر از آواژنگ و سازگار نداریم )
    البته میتونید برند ADATA هم تهیه کنید با گارانتی آواژنگ که اختلاق قیمتش با هایک ویژن کم هست ، زمانی که من خریداری کردم تفاوت قیمت زیاد بود
    موفق باشید
    Last edited by mehr1362; 17-03-2022 at 22:58.

3. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •