تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: لپ تاپ با اتصال شارژر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2021

پيش فرض لپ تاپ با اتصال شارژر

سلام
    من یک لپ تاپ دارم lenovo v14 با پردازنده core i5 1035g1 و هارد دیسک معمولی و 4 کیگ رم
    من زمانیکه لپ تاپ رو با اتصال شارژر و فول شارژ روشن میکنم یه سری مشکلاتی در ویندوز مشاهده میکنم مثلا استفاده سنگین از منابع سیستم
    مثلا زمانیکه لپ تاپ رو فقط 5 دقیقه به حال خودش رها میکنم و هیچ فعالیتی ندارم پروسه ntoskrnl یا پروسه system در ویندوز 10 شروع به استفاده سنگین از پردازنده میکنه 40 درصد از پردازنده رو درگیر میکنه اما تا موس رو تکون میدم یا کیبورد رو میزنم در عرض چند ثانیه فعالیت پردازنده عادی میشه و زیر 10 درصد میاد در صورتیکه پروسه های دیگه ویندوزی درصد بالایی ندارند و کم استفاده می کنند اما پروسه system در ویندوز 10 استفاده سنگینی میکنه
    مشکلات بالا رو هنگامیکه سیستم رو بدون اتصال شارژر و فقط با باتری روشن میکنم اصلا وجود نداره و با اینکه حالت سیستم رو روی best performance میذارم اما استفاده از منابع اصلا سنگین نیست و پروسه system اصلا پردازنده رو درگیر نمیکنه و فعالیت کم و طبیعی داره و با اینکه در پس زمینه پروسه های ویندوزی فعالیت می کنند مثل اپدیت ویندوز و غیره اما اصلا پروسه system درگیر نمیشه
    میخوام بگم ویندوزم با باتری خیلی سبک و روان و با فشار کم روی منابع کار میکنه اما موقع روشن کردن لپ تاپ با اتصال شارژر و فول شارژ، ویندوزم خیلی سنگین و با فشار نسبتا زیاد روی منابع کار انجام میده

سوالم اینه که آیا همه لپ تاپ ها همینجوری هست یا اشکال در لپ تاپ من هست ؟ اگه لپ تاپ من مشکل داره این اشکال به نظرتون ریشه در کجا داره ؟ ریشه سخت افزاری داره یا مشکل نرم افزاری داره ؟
    اگه پاسخهای جامع و کامل بدید سپاسگزارتون میشم
    Last edited by bornOnMars; 03-12-2021 at 05:35.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    من یک لپ تاپ دارم lenovo v14 با پردازنده core i5 1035g1 و هارد دیسک معمولی و 4 کیگ رم
    من زمانیکه لپ تاپ رو با اتصال شارژر و فول شارژ روشن میکنم یه سری مشکلاتی در ویندوز مشاهده میکنم مثلا استفاده سنگین از منابع سیستم
    مثلا زمانیکه لپ تاپ رو فقط 5 دقیقه به حال خودش رها میکنم و هیچ فعالیتی ندارم پروسه ntoskrnl یا پروسه system در ویندوز 10 شروع به استفاده سنگین از پردازنده میکنه 40 درصد از پردازنده رو درگیر میکنه اما تا موس رو تکون میدم یا کیبورد رو میزنم در عرض چند ثانیه فعالیت پردازنده عادی میشه و زیر 10 درصد میاد در صورتیکه پروسه های دیگه ویندوزی درصد بالایی ندارند و کم استفاده می کنند اما پروسه system در ویندوز 10 استفاده سنگینی میکنه
    مشکلات بالا رو هنگامیکه سیستم رو بدون اتصال شارژر و فقط با باتری روشن میکنم اصلا وجود نداره و با اینکه حالت سیستم رو روی best performance میذارم اما استفاده از منابع اصلا سنگین نیست و پروسه system اصلا پردازنده رو درگیر نمیکنه و فعالیت کم و طبیعی داره و با اینکه در پس زمینه پروسه های ویندوزی فعالیت می کنند مثل اپدیت ویندوز و غیره اما اصلا پروسه system درگیر نمیشه
    میخوام بگم ویندوزم با باتری خیلی سبک و روان و با فشار کم روی منابع کار میکنه اما موقع روشن کردن لپ تاپ با اتصال شارژر و فول شارژ، ویندوزم خیلی سنگین و با فشار نسبتا زیاد روی منابع کار انجام میده

سوالم اینه که آیا همه لپ تاپ ها همینجوری هست یا اشکال در لپ تاپ من هست ؟ اگه لپ تاپ من مشکل داره این اشکال به نظرتون ریشه در کجا داره ؟ ریشه سخت افزاری داره یا مشکل نرم افزاری داره ؟
    اگه پاسخهای جامع و کامل بدید سپاسگزارتون میشم
    سلام
    بنده هم با ویندوز ۱۰ همچین مشکلاتی رو داشتم و چند سال پیش در همین سایت در یک تاپیک مطرحشون کردیم

◼️ با استفاده از resource monitor میتونید در قسمت سی پی یو ، فایلهای در فعالیت رو ببینید و با راست کلیک متوقف کنید

در قسمت نت ورک هم میتونید فایلهای ترافیک خور رو با راست کلیک ببندید

◼️ ویندوز و اندروید رو طوری برنامه‌ریزی کرده‌اند که با برق شارژر ، فعالیت مخفیانه ی برنامه هاشون در پس زمینه چند برابر میشه .

این رو با برنامه‌هایی که لیست برنامه‌های روشن رو نشون میده میشه فهمید

=======================================
    ◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

محتوای مخفی:
    .
    [b 

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .
    .

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
    .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •