تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: عدم امکان غیرفعال کردن secureboot برای نصب از روی فلش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2021

پيش فرض عدم امکان غیرفعال کردن secureboot برای نصب از روی فلش

سلام اساتید عزیز، من یه مادربرد asus z590p گرفتم ولی توو بخش تنظیمات بوت بایوس امکان تغییر گزینه Secure boot غیر فعال هست یعنی نمیشه اصلا disable کرد
    من از راه های مختلف موجود توو اینترنت انجام دادم ولی همش بی نتیجه بود کسی از دوستان آشنایی داره منو راهنمایی کنه !؟
    حذف کردن keymanagement و رمز گذاشتن رو بایوس و اپدیت بایوس و اینا نتیجه ساز نبود

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

شاید باسه ویندوز 11 TPM و بایوس های جدید باشه که نمیزاره ...

تو سایت خود ایسوس مادربرد تون را برید ، قسمت support سپس دنبال BIOS بگردید آخرین بایوس را نوشته یه علامت داره show all که بایوس های قدیمی تر هم هستن
    بایوس قدیمی نصب کنید شاید مشکل حل شد . موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام اساتید عزیز، من یه مادربرد asus z590p گرفتم ولی توو بخش تنظیمات بوت بایوس امکان تغییر گزینه Secure boot غیر فعال هست یعنی نمیشه اصلا disable کرد
    من از راه های مختلف موجود توو اینترنت انجام دادم ولی همش بی نتیجه بود کسی از دوستان آشنایی داره منو راهنمایی کنه !؟
    حذف کردن keymanagement و رمز گذاشتن رو بایوس و اپدیت بایوس و اینا نتیجه ساز نبود
    سلام در حال حاضر بوت شما کدومه uefi یا legacy ؟

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

سلام.
    این مادربورد UEFI ساپورت هست و فقط فلش با بوت UEFI ساپورت میکنه با نرم افزاری مثل Yumi میتونی فلش با بوت UEFI درست کنی .فایل iso رو بهش میدی تا فلش با بوت UEFI درست کنه
    راستی مادربوردتون بوت MBR ساپورت نمیکنه منم همین مادربورد رو با سی پی یو 11400 دارم

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام.
    این مادربورد UEFI ساپورت هست و فقط فلش با بوت UEFI ساپورت میکنه با نرم افزاری مثل Yumi میتونی فلش با بوت UEFI درست کنی .فایل iso رو بهش میدی تا فلش با بوت UEFI درست کنه
    راستی مادربوردتون بوت MBR ساپورت نمیکنه منم همین مادربورد رو با سی پی یو 11400 دارم
    درود
    من هم مادربرد ایسوس h510m دارم که کلا تمام سیدی بوتیبل هایی که از قبل دارم مثل سیدی لایوها و هایرنس و حتی یک سیدی ویندوز 8.1 کلا بوت نمیشه. اما با فلش بوتیبل gpt مشکل نصب ویندوزم حل شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •