تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید لپ تاب lenovo و صلاحیت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hemai's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض خرید لپ تاب lenovo و صلاحیت

برای مدت دو هفته به امریکا میرم و می تونم 2 تا لپ تاببیارم. دلیلم برای lenovo اینه که این برند رو داشتم و عمر مفید طولانی داره و نسبت به قیمتش خیلی به صرفست. ولی نظرم به پیشنهاد های دیگه هم هست/
    این لپ تاب مورد نظر منه میخواستم بدونم اگه اینو بیارم اینجا اگر قطعه ای از این لپ تاب خراب باشه ایا میتونم از بازار چیزی پیدا کنم براش؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینکه لپ تاب دوم رو قصد دارم بیارم و بفروشم، نظر شما چه لپ تابی میتونم بیارم که تو بازار بره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

همین لپ تاپ مشخصات خیلی خوبی داره برای استفاده شخصی ، اما برای اینکه یکی دیگه بیارید یا بفروشید الویت فروش کلا در رتبه اول با ایسوس هستش بعد با لنوو و ایسر ، مک بوک هم یک سری طرفدار های خاص خودش رو داره اما شامل عموم مردم نمیشه
    کلا بیشتر کسایی که دیدم خواستن لپ تاپ های قدرتمند و گیمینگ بخرن اکثرا دنبال مارک ایسوس بودن تا لنوو
    سری thinkpad اینجا از سری های عادی لنوو طرفدارش کمتره و کلا زیاد سمتش نمیرن به چه دلیلی نمی‌دونم

راجب تعمییر. هم شما از همین جا هم یک لپ تاپ بخرید اگه مادربردش بسوزه یا دچار مشکل بشه از ۱۰ مورد هر ۱۰ مورد رو نمیتونن مادربردشون رو عوض کنن و خیلی اوغات قطعات چیزایی که خودشون میفروشن هم ندارن
    چه بسا که قیمت مادربرد اینا حدود قیمت ۷۰ درصد خود لپ تاپه که اصلا ارزش اقتصادی نداره ، چون مشکل اساسی تو لپ تاپ خراب شدن مادربورده وگرنه بقیه مشکلات ریزی که براش پیش بیاد توسط هر کسی قابل رفعه .

3. 3 کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hemai's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

همین لپ تاپ مشخصات خیلی خوبی داره برای استفاده شخصی ، اما برای اینکه یکی دیگه بیارید یا بفروشید الویت فروش کلا در رتبه اول با ایسوس هستش بعد با لنوو و ایسر ، مک بوک هم یک سری طرفدار های خاص خودش رو داره اما شامل عموم مردم نمیشه
    کلا بیشتر کسایی که دیدم خواستن لپ تاپ های قدرتمند و گیمینگ بخرن اکثرا دنبال مارک ایسوس بودن تا لنوو
    سری thinkpad اینجا از سری های عادی لنوو طرفدارش کمتره و کلا زیاد سمتش نمیرن به چه دلیلی نمی‌دونم

راجب تعمییر. هم شما از همین جا هم یک لپ تاپ بخرید اگه مادربردش بسوزه یا دچار مشکل بشه از ۱۰ مورد هر ۱۰ مورد رو نمیتونن مادربردشون رو عوض کنن و خیلی اوغات قطعات چیزایی که خودشون میفروشن هم ندارن
    چه بسا که قیمت مادربرد اینا حدود قیمت ۷۰ درصد خود لپ تاپه که اصلا ارزش اقتصادی نداره ، چون مشکل اساسی تو لپ تاپ خراب شدن مادربورده وگرنه بقیه مشکلات ریزی که براش پیش بیاد توسط هر کسی قابل رفعه .
    ولی وقتی من قطعات رو جدا جدا سرچ میکنم و محاسبه قیمت میکنم یه چیز زیادی میشه نمیدونم دقیقا مادربورد این چند میشه ولی ایا واقعا من 2000 دلار دارم میدم به مادربرد؟ مثلا کارت گرافیکی و cpu که خیلی گرونه.
    نظرتون با اوردن mac و apple چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

ولی وقتی من قطعات رو جدا جدا سرچ میکنم و محاسبه قیمت میکنم یه چیز زیادی میشه نمیدونم دقیقا مادربورد این چند میشه ولی ایا واقعا من 2000 دلار دارم میدم به مادربرد؟ مثلا کارت گرافیکی و cpu که خیلی گرونه.
    نظرتون با اوردن mac و apple چیه؟
    نمیشه گفت کل پول لپ تاپ مادربردش هستش اما حداقل ۶۰ ۷۰ درصد قیمت لپ تاپ رو داره چون سی پی یو و کارت گرافیک و همه چیز روش سواره و مثل PC نیست که تمام اینها جدا بشه یا بشه ارتقا داد قاعدتاً خودتون بهتر میدونید
    اگه سی پی یو یا گرافیک لپ تاپ دچار مشکل بشه خیلی اوغات احتیاج به اینه که کلا مادربورد عوض بشه
    دقیقا نمی‌دونم اما فکر نمیکنم گرافیک و سی پی یو لپ تاپ به صورت جداگانه به فروش برسه شاید گرافیک و سی پی یو pc رو دارید قیمت میکنید که در اون صورت اصلا نه از لحاظ قیمت و نه قدرت قابل قیاس با سی پی یو و گرافیک mobile لپ تاپ نیستن
    اما لازم نیست به خراب شدن لپ تاپ فکر کنید ، اما اگه خیلی به این قضیه حساس هستید حداقل از اینجا لپ تاپ رو تهیه کنید که شامل دو سال گارانتی داخل کشور بشه که اگه موردی پیش اومد پولی از جیب ندید چون دو سال اول رو که بگذرونه دیگه تا چند سال بعدش هم احتمالش کمه که دچار مشکلی بشه معمولا اون تعدادی از لپ تاپ ها که از کارخونه دچار ایراد هستن تو همون دو سال اول خودشون رو نشون میدن ، در غیر اینصورت خرابی ممکنه از استفاده نا صحیح اتفاق بیوفته ، اگرم باز هم خارج از کشور قراره رفت و آمد کنید که بازم مشکلی نیست در صورت خرابی گارانتی اونجا پاسخگو هستن حتما

همون طور که گفتم مک بوک اینجا طرفدار عام نداره چون حساب کنید با ۷۰ ۸۰ میلیون کسی مک بوک تهیه کنه یک گرافیک amd radeon 4GB بیشتر روش نیست اما با همین قیمت میشه لپ تاپی با گرافیک RTX تهیه کرد که از نظر قدرت قابل قیاس نیستن با هم و اینجا معمولا کسی بخواد اینقدر هزینه کنه مشخصات و قدرت لپ تاپ براش در الویته و از نظر مارک لپ تاپ هم قطعا ایسوس در ایران پرفروش ترینه در گزینه های بعد لنوو و ایسر و اپل به بقیه مارک ها هم که اصلا فکر نکنید چون سختی فروششون از اینا خیلی بیشتره
    اگه من جاتون بودم لپ تاپ دوم رو یک ایسوس قدرتمند میاوردم مثلا مدلی که تو ایران نایاب یا کمیاب تره .
    Last edited by Cinema2Cinema; 27-10-2021 at 12:56.

6. 2 کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •