تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 173

نام تاپيک: علت اختلال، کاهش سرعت و افت کیفیت اینترنت مشخص شد

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اره منم دیدم چون رو سرعت حساسم ناراحت شدم سریع رفتم سرچ کردم ویدئوش رو دیدم اصلا یه چیزی دیگه است حرف بنده خدا رو 180 درجه تغییر دادن اینا خودشون اسکول هستن فکر میکنن ما هم اسکولیم که خبر دروغ واسمون منتشر میکنن
    یک سری ادمها نونشون تو ایجاد هرج و مرج به هر شیوه ای هست. این جور افراد از م.ن.ا.ف.ق.ی.ن هم بدترن.

2. 3 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

4. 5 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من کل صحبت هاش رو گذاشتم!
    پس اسکل نباشیم ، ببین روش مطلب گذاشتن من با شماها خیلی فرق داره ! من یک خبر رو گزینشی نشر نمیدم بلکه کامل میزارم تا مخاطب خودش بخونه و بدونه اون مطلب درباره چی هست ، نه اینکه حرف های یک نفر رو گزینشی نشر کنی و یا کنند که مصادره به مطلوب بشه ! ، اینکار توهین به شعور مخاطب هست ، پس لطفا به شعور مخاطبین احترام بزار و اگر مطلبی نشر می کنی کامل نشرش بده ، دنبال صحبت های کامل از اون موضوع باش نه یک بخشش ، این لینک ها که گذاشتی معلومه خبر ناقص هست! اسکلی؟ نه جدی اسکلی؟ خوب معلومه اون خبرگزاری مصادره به مطلوب کرده. با کیا شدیم ۸۵ میلیون
    بعدش چه خبرگزاری های معتبری!
    Last edited by AVAVA; 20-11-2021 at 20:27.

6. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

پس اسکل نباشیم ، ببین روش مطلب گذاشتن من با شماها خیلی فرق داره ! من یک خبر رو گزینشی نشر نمیدم بلکه کامل میزارم تا مخاطب خودش بخونه و بدونه اون مطلب درباره چی هست ، نه اینکه حرف های یک نفر رو گزینشی نشر کنی و یا کنند که مصادره به مطلوب بشه ! ، اینکار توهین به شعور مخاطب هست ، پس لطفا به شعور مخاطبین احترام بزار و اگر مطلبی نشر می کنی کامل نشرش بده ، دنبال صحبت های کامل از اون موضوع باش نه یک بخشش ، این لینک ها که گذاشتی معلومه خبر ناقص هست! اسکلی؟ نه جدی اسکلی؟ خوب معلومه اون خبرگزاری مصادره به مطلوب کرده. با کیا شدیم ۸۵ میلیون
    اسکل کسی هست که آب برق گاز هوا اینترنتش را قطع می کنند و برای خودش بی اعتنا و بی غیرت می‌چرخه.

اسکل کسی هست که استانش روزگاری مفرح سرسبز پرنشاط بود حالا شده استان محروم کشور

اسکل کسی هست که به برادران و خواهرانش خیانت می‌کنه و میاد بجای خوردن آب آشامیدنی , ساندیس رو انتخاب می‌کنه

اسکل کسی هست که داره تلف میشه و هر روز محروم تر میشه اما چون اسکله نمی‌فهمه.

8. 7 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اسکل کسی هست که آب برق گاز هوا اینترنتش را قطع می کنند و برای خودش بی اعتنا و بی غیرت می‌چرخه.

اسکل کسی هست که به برادران و خواهرانش خیانت می‌کنه و میاد بجای خوردن آب آشامیدنی , ساندیس رو انتخاب می‌کنه

باز قوطی حلبی اومد!
    من چیز دیگه ای میگم‌ تو چیز دیگه! حلبی! دیگه کاریش نمیشه کرد
    ببین حلبی جان وقتی مطلبی رو ناقص نشر میدی یعنی مقصود داری و میخوای مخاطبی که داره میخونه اون چیزی که خودت دوست داشتی برداشت کنه ، قافل از اینکه با یک سرچ دروغ بودن منظور و مقصود مطلبت مشخص میشه! خوب چرا خودت رو اسکل می کنی!
    چرا فکر می کنی مردم نمیفهمن و خودتون فقط میفهمین؟؟؟؟؟؟
    اره اینترنت هزار و یک مشکل داره اما فقط ادم های ضعیف روی میارن به تحریف!ادم های که منطقشون ضعیفه
    نکنه سخت تونه به شعور مخاطب احترام بگذارید؟
    Last edited by AVAVA; 20-11-2021 at 21:06.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ی زمانی صدام ارزوش این بود خیابون های اهواز قدم بزنه !!

اما الان اون اسمشو نبر اینقد از ترس جونش میترسه که خدایی نکرده یک میلی گرم ریز گرد وارد ریه اش بشه نمیتونه حتی بیاد به پر ثروت ترین شهر های کشورش سر بزنه

ی زمانی آینده رو میشد حس کرد

اما الان حمله مغول ها رو میشه حس کرد

ی زمانی خرمشهر سیل خون ادمها شده بود

اما الان شرافت مرده عدالت همه چی

به اوس جوادم گفتم خون خودشو کثیف نکنه ته این کوته فکری ادمها و بحث هیچی نیس تهش

11. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ی زمانی صدام ارزوش این بود خیابون های اهواز قدم بزنه !!

اما الان اون اسمشو نبر اینقد از ترس جونش میترسه که خدایی نکرده یک میلی گرم ریز گرد وارد ریه اش بشه نمیتونه حتی بیاد به پر ثروت ترین شهر های کشورش سر بزنه

ی زمانی آینده رو میشد حس کرد

اما الان حمله مغول ها رو میشه حس کرد

ی زمانی خرمشهر سیل خون ادمها شده بود

اما الان شرافت مرده عدالت همه چی

به اوس جوادم گفتم خون خودشو کثیف نکنه ته این کوته فکری ادمها و بحث هیچی نیس تهش
    دقیقا درست میگی ، ته این بحث ها چیزی نیست!
    مخالف عاقل هم ارزوست!

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اسکول ها به خط
    ١ و٢ و ٣
    کنایه مجری شبکه ۵ به وزیر ارتباطات:

چطور سرعت اینترنت ۱۶ است که ٨ برابر سرعت مصوب درصورتی که یک صفحه وب ساده را باز نمی کند؟!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

باز Copyright ، همان قوطی حلبی فروم اومد و اظهار فضل کرد ، بسی خندیدیم
    اصولاً تا حرف نزنید کسی متوجه نمیشه که اسکل هستی
    ولی نمیدانم چرا اصرار داری خودتان نشون بدید که واقعا هستید

اره منم دیدم چون رو سرعت حساسم ناراحت شدم سریع رفتم سرچ کردم ویدئوش رو دیدم اصلا یه چیزی دیگه است حرف بنده خدا رو 180 درجه تغییر دادن اینا خودشون اسکول هستن فکر میکنن ما هم اسکولیم که خبر دروغ واسمون منتشر میکنن
    یک سری ادمها نونشون تو نشان دادن صلح و آرامش به هر شیوه ای هست. این جور افراد از ا.ن.گ.ل ساندیسی هم بدترن.

حیف که رفتی وگرنه انگل ساندیس ی رو سرچ میزدی ببینی چی پیدا میکردی
    نظر شما چی گرامی NikolaTesla;9179706

15. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اصولاً تا حرف نزنید کسی متوجه نمیشه که اسکل هستی
    ولی نمیدانم چرا اصرار داری خودتان نشون بدید که واقعا هستید

یک سری ادمها نونشون تو نشان دادن صلح و آرامش به هر شیوه ای هست. این جور افراد از ا.ن.گ.ل ساندیسی هم بدترن.

حیف که رفتی وگرنه انگل ساندیس ی رو سرچ میزدی ببینی چی پیدا میکردی
    نظر شما چی گرامی NikolaTesla;9179706
    بزار یه نکته روان شناسی بهت بگم بلکه شاید متوجه شدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شک دارم متوجه بشی
    ================================================== ===========
    داشتن روحیه ی پرخاشگری نشان دهنده عدم اعتماد به نفس نیست ، بلکه زورگویی شما را نشان میدهد.
    هنگامی که خودتان را باور نداشته باشید ، به راحتی و بدون اینکه بخواهید، قلدری و دیگران را تهدید می کنید.
    این موضوع از انجاست که در بیان اظهار نظرهای خود از درک و منطق برخوردار نیستید و بخاطر پوشاندن این موضوع نسبت شخصیت دیگران تهاجمی عمل می کنید.
    سعی کنید در اظهار نظرهای خود، بدون اینکه تهاجمی عمل کنید .و شخصیت دیگران را زیر سوال ببرید قاطعانه سخن گفتن را تمرین کنید.

================================================== ===========
    ببین این نکته روان شناسی هست و حرف روان شناس هاست ، ببین تو زورگو هستی ، قکر میکنی باید با زورگویی همه رو با خودت یکی کنی !!!! به جا این کارا برو روی خودت کار کن ، روی شخصیتت کار کن... بازم میگم شک دارم متوجه شده باشی ...
    Last edited by AVAVA; 22-11-2021 at 13:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •