تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: ADSL MabnaTelecom / گسترش ارتباطات مبنا / مبنا تلکام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

1 ADSL MabnaTelecom / گسترش ارتباطات مبنا / مبنا تلکام

با سلام و احترام
    دوستان گرامی شرکت گسترش ارتباطات مبنا یک شرکت دارای مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات هستش که اقدام به ارائه سرویس های ADSL با قیمت های رقابتی نموده است
    جشنواره پاییزی این شرکت به شرح ذیل اعلام می گردد :

2. 2 کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام شما ازش سوریس دارین چط.وره کیفیتش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام شما ازش سوریس دارین چط.وره کیفیتش
    سلام
    من ازشون سرویس TD-LTE نامحدود دارم کیفیتش خیلی خوبه
    قطعا سرویس ADSL هم باید خوب باشه
    ضمن اینکه Adsl به شبکه کابلی خودتون هم وابسطه هستش
    اگر کیفیت کابلتون تا مرکز مخابرات خوب باشه ، حتما سرویس خوبی دریافت میکنید

5. این کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

.14 مهر از مبنا تلکام سرویس adsl خریدم.یکشنبه لینک مودمم اومد و گفتم سرویسمو فعال کنید. گفتن، نمیشه و مخابرات به ما اعلام نکرده دایری رو.ولی تو این 12 سالی که adsl از شبدیز، دیده بان، های وب، ارس آنلاین ، آسیاتک و پیشگامان و ... گرفتم با وصل شدن و ثابت شدن چراغ لینک که به معنی رانژه هست، سرویسو فعال میکردن.به هر شکل داستان ما ادامه پیدا کرد تا بالاخره به گفته خودشون تیکت زدن مخابرات.بالاخره تو تاریخ 25 مهر ، اس ام اس متصل شدن اومد و تو پروفایل زد آماده اتصال.خانواده تماس گرفتن و یکی از اپراتورا گفت، چون جواب تیکت مخابرات نیومده، نمیشه هنوز وصل کرد.خودم اومدم خونه و اپراتور دوم میگه کیفیت خطتون رو 3 مگ snr یک میده و برا اون وصل نمیشه .خطی که همین دو هفته پیش با پیشگامان رو سرعت 10 بودم. الان 3 رو نمیکشه. خود مودم تو قسمت status رو سرعت 8 مگ snr 13 داره میده. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فاجعه هستن تو سرویس دهی. اگه دوست دارید برا خودتون، سرویسی بخرید که رو مختون بره، گزینه مناسبیه.
    یه مشت فاجعه، اپراتورای اینجا هستن. به 195 هم شکایت کردم و اصلا براشون اهمیت نداره. واقعا افتضاحن.
    بدتر از این شرکت تو سرویس دهی ندیدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

.14 مهر از مبنا تلکام سرویس adsl خریدم.یکشنبه لینک مودمم اومد و گفتم سرویسمو فعال کنید. گفتن، نمیشه و مخابرات به ما اعلام نکرده دایری رو.ولی تو این 12 سالی که adsl از شبدیز، دیده بان، های وب، ارس آنلاین ، آسیاتک و پیشگامان و ... گرفتم با وصل شدن و ثابت شدن چراغ لینک که به معنی رانژه هست، سرویسو فعال میکردن.به هر شکل داستان ما ادامه پیدا کرد تا بالاخره به گفته خودشون تیکت زدن مخابرات.بالاخره تو تاریخ 25 مهر ، اس ام اس متصل شدن اومد و تو پروفایل زد آماده اتصال.خانواده تماس گرفتن و یکی از اپراتورا گفت، چون جواب تیکت مخابرات نیومده، نمیشه هنوز وصل کرد.خودم اومدم خونه و اپراتور دوم میگه کیفیت خطتون رو 3 مگ snr یک میده و برا اون وصل نمیشه .خطی که همین دو هفته پیش با پیشگامان رو سرعت 10 بودم. الان 3 رو نمیکشه. خود مودم تو قسمت status رو سرعت 8 مگ snr 13 داره میده. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فاجعه هستن تو سرویس دهی. اگه دوست دارید برا خودتون، سرویسی بخرید که رو مختون بره، گزینه مناسبیه.
    یه مشت فاجعه، اپراتورای اینجا هستن. به 195 هم شکایت کردم و اصلا براشون اهمیت نداره. واقعا افتضاحن.
    بدتر از این شرکت تو سرویس دهی ندیدم.
    با سلام
    مشخصات سرویستون رو پیغام خصوصی کنید به شرکت اعلام کنم پیگیری بشه
    ضمنا خیلی جالبه که متن ارسالی توسط شما ، با یک اکانت Fake مطابق با تصاویر ذیل روی صفحه اینستاگرام شرکت هم ارسال شده !!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

با سلام
    مشخصات سرویستون رو پیغام خصوصی کنید به شرکت اعلام کنم پیگیری بشه
    ضمنا خیلی جالبه که متن ارسالی توسط شما ، با یک اکانت Fake مطابق با تصاویر ذیل روی صفحه اینستاگرام شرکت هم ارسال شده !!!!
    سلام. وقتتون بخیر
    اکانت فیک نیست . ماله خودمه و اصلا اهل اینستاگرام نیستم. برا همین اون اکانت نه کسی رو فالو داره و نه کسی رو فالو کرده.
    یه فالو از سایتای قدیم بود. اونم الان حذف کردم.
    حالا تست کردم کامل و تو پیک مصرف تست کردم، در مورد کیفیت میگم.
    Last edited by rahyarpaul; 18-10-2021 at 11:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام. وقتتون بخیر
    اکانت فیک نیست . ماله خودمه و اصلا اهل اینستاگرام نیستم. برا همین اون اکانت نه کسی رو فالو داره و نه کسی رو فالو کرده.
    یه فالو از سایتای قدیم بود. اونم الان حذف کردم.
    با سلام
    مشکل شما بر طرف گردید

10. 2 کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

با سلام
    مشکل شما بر طرف گردید
    سلام وقتتون بخیر
    اپراتور دیروز معضل نویز خط زده بود و امروز که تماس گرفتن میخواستن بفرستن برا تست نویز خط از مخابرات و بعد تست خطوط. که گفتم مشکلی ندارم و نویز مودمم درسته و متوجه شدن مک مودمو اصلا نمیگیره و اصلا اتصالی صورت نگرفته که بتونن از سمت شرکت شما نویز خطمو داشته باشن.
    این بحث آموزش یه پیشنهاده،قصد دخالت ندارم ولی واقعا نیازه. چون اطلاعاتشون کمه و باعث سرگردونی کاربرا میشن.
    دیروز مشکلی نبوده و فقط باد مک مودمو تعریف میکردن و همه چی درست میشد. و بخش فروش میگفت که بصورت دستی نمیشه رانژه رو اعلام کرد و این قابلیت رو همه شرکتها دارن ، اینم فعال کنید وقتی لینک مودم ثابت میشه، خط رانژه شده و میشد این قابلیتو اگه داشتن، از هفته قبل یکشنبه اینترنتتو وصل کنن و منتظر تایید مخابرات نمونن.
    مشکل حل شد و ممنون.
    پینگ سایت فیفا رو 200 هست و میشه فیفا زد.
    و افت پینگ با اتصال قند شکن نداشتم.

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

به عنوان آخرین گزینه سمتش برید.
    الان یه هفته هست اینترنتم قطعه و خانواده دارن با دیتا کارشونو پیش میبرن.
    پنجشنبه یکدفعه چراغ دیتا قرمز شد پشت خط لینک هست ولی دیتا ندارم.
    با مودمای دیگه چک کردم درست نشد مودم خودمو بردم جای دیگه درست بود قرار بود ظرف حداکثر 72 ساعت مشکلو درست کنن.ولی هنوز که هنوزه مشکل کاملا پابرجاست.
    تنها شرکتی که تو این 12-13 سالی که adsl گرفتم این مدل قطعی ای داشته فقط دیده بان بوده.
    دیروز گفتن ایراد مشخص شده و تا عصر درست میشه. که نشده.

13. این کاربر از rahyarpaul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خب رسیدیم به جمع آوری سرویس و یه کار جالب
    دیروز درخواست جمع آوری زدم و امروز
    شکایت کردم 195 دوباره.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •