تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید لپ تاپ استوک مخصوص کارهای گرافیکی تا سقف 20 میلیون تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

13 راهنمایی برای خرید لپ تاپ استوک مخصوص کارهای گرافیکی تا سقف 20 میلیون تومان

سلام دوستان . عرض ادب
    مدت ها بود به انجمن نیومده بودم . اما از اونجایی که همیشه از راهنمایی ها و مشورت های شما دوستان بهره بردم گفتم برای خرید لپ تاپ مشورت بگیرم .

یک لپ تاپ برای کارهای گرافیکی و طراحی و تدوین فیلم (که طبیعتا با مجموعه ادوب مثل فتوشاپ - ایلوستریتور- افترافکت- پریمیوم قراره کار بشه ) که سرعت بالا و رندرینگ خوب داشته باشه ، میخوام .

بودجه هم تا ماکزیمم 20 میلیون تومان مد نظرمه .

ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان . عرض ادب
    مدت ها بود به انجمن نیومده بودم . اما از اونجایی که همیشه از راهنمایی ها و مشورت های شما دوستان بهره بردم گفتم برای خرید لپ تاپ مشورت بگیرم .

یک لپ تاپ برای کارهای گرافیکی و طراحی و تدوین فیلم (که طبیعتا با مجموعه ادوب مثل فتوشاپ - ایلوستریتور- افترافکت- پریمیوم قراره کار بشه ) که سرعت بالا و رندرینگ خوب داشته باشه ، میخوام .

بودجه هم تا ماکزیمم 20 میلیون تومان مد نظرمه .

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام و احترام

چه مدلایی بهتون پیشنهاد شده؟

کانفیگ شون رو بذارید من راهنمایی کنم.

الان من بخوام با این شرایط لپ تاپ استوک پیشنهاد بدم که مشکلی برای کار با مجموعه ادوبی نداشته باشید جدود 30 تا 45 تومن درمیاد ولی اگر موردی با 20 تومن دارید می تونم بگم که کارتون رو راه میندازه یا خیر.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام و احترام

چه مدلایی بهتون پیشنهاد شده؟

کانفیگ شون رو بذارید من راهنمایی کنم.

الان من بخوام با این شرایط لپ تاپ استوک پیشنهاد بدم که مشکلی برای کار با مجموعه ادوبی نداشته باشید جدود 30 تا 45 تومن درمیاد ولی اگر موردی با 20 تومن دارید می تونم بگم که کارتون رو راه میندازه یا خیر.
    سلام و درود تشکر فراوان

مدل ها :
    Dell Precision
    Core i5 7 generation HQ
    Ram 16 DDR4 2400
    SSd NVMe 256GB
    HDD 500GB
    VGA Nvidia Quadro M1200 4GB
    15.6
    19900000 تومان

HP ZBOOK 15 G3
    Core i7 6700 HQ
    ram 16GB
    IT HDD + 256 SSD
    Graphic 2 GB Quadro m 1000
    15.6 Full HD - IPS
    20000000 تومان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام و درود تشکر فراوان

مدل ها :
    Dell Precision
    Core i5 7 generation HQ
    Ram 16 DDR4 2400
    SSd NVMe 256GB
    HDD 500GB
    VGA Nvidia Quadro M1200 4GB
    15.6
    19900000 تومان

HP ZBOOK 15 G3
    Core i7 6700 HQ
    ram 16GB
    IT HDD + 256 SSD
    15.6 Full HD - IPS
    20000000 تومان
    درود بر شما

مسلما این مدل منطقی تر هست

HP ZBOOK 15 G3
    Core i7 6700 HQ
    ram 16GB
    IT HDD + 256 SSD
    15.6 Full HD - IPS
    20000000 تومان

من خودم بودم بیشتر جستجو می کردم ولی بین این دو قطعا مورد 20 تومنی. شهرستان هستید؟ قیمت رو بالا گفتن خصوصا مورد اول حول و حوش شاید 16 تومن و کمتر باشه. باز مورد دوم می شه 20 تومن باشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درود بر شما

مسلما این مدل منطقی تر هست

HP ZBOOK 15 G3
    Core i7 6700 HQ
    ram 16GB
    IT HDD + 256 SSD
    15.6 Full HD - IPS
    20000000 تومان

من خودم بودم بیشتر جستجو می کردم ولی بین این دو قطعا مورد 20 تومنی. شهرستان هستید؟ قیمت رو بالا گفتن خصوصا مورد اول حول و حوش شاید 16 تومن و کمتر باشه. باز مورد دوم می شه 20 تومن باشه.
    سلام عزیز . بله من مشهد هستم . آشنایی در مورد لپ تاپ که منصف باشه و کیفیت و قیمت بالا و منطقی باشه میشناسید ؟
    مطلب دیگه دلیل بهتری مورد دوم چیه ؟ نسل i7 ? اما باز گرافیک بسیار بهتری داره مورد اول . در کل برای کارهای گرافیکی و رندرینگ بهتره روی رم و گرافیک مانور بدیم یا CPU ؟

6. این کاربر از MagicPC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام عزیز . بله من مشهد هستم . آشنایی در مورد لپ تاپ که منصف باشه و کیفیت و قیمت بالا و منطقی باشه میشناسید ؟
    مطلب دیگه دلیل بهتری مورد دوم چیه ؟ نسل i7 ? اما باز گرافیک بسیار بهتری داره مورد اول . در کل برای کارهای گرافیکی و رندرینگ بهتره روی رم و گرافیک مانور بدیم یا CPU ؟
    سلام داداش

خودم تو کار لپ تاپ و قطعات کامپیوتر هستم. الان به خاطر دلار قیمت ها بالا کشیده و معلوم نیست که قیمت ها بهتر بشه یا باز هم بالاتر بره. حتی کلی از جنس ها هم احتکار شده (ما خودمون فروشنده ایم و از شرکت های توزیع می گیریم ولی جنس نمی دن یا موجودی شون رو صفر می کنن تا اوضاع مشخص بشه.)

مورد دوم CPU مشخصی داره و من خودم ازش استفاده کردم و راضی بودم.
    SSD ظرفیت بالاتر و هارد بالاتری داره.
    و اینکه قیمتش یه منطقی پشتش هست.

والا برای رندرگیری خوب شما باید SSD عالی (بهتره M2 باشه مثل اولی ولی 120 خیلی کمه)- رم حداقل 16 - CPU بهتره همین I7 سری HQ - و گرافیک RTX استفاده کنید. که چنین چیزی از 30 تومن شروع می شه.

اگر بودجه تون محدوده یه I7 نسل 6 به بعد و رم 16 با مادربورد دارای پورت M2 و گرافیک های GTX مثلا 1050 یا 1070 یا 1080 بردارید تو رنج قیمت 15 تا 16 تومن. هاردش رو بفروشید و یک SSD سامسونگ NVMeهم بذارید بیشترین کارایی رو از کمترین بودجه گرفتید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام داداش

خودم تو کار لپ تاپ و قطعات کامپیوتر هستم. الان به خاطر دلار قیمت ها بالا کشیده و معلوم نیست که قیمت ها بهتر بشه یا باز هم بالاتر بره. حتی کلی از جنس ها هم احتکار شده (ما خودمون فروشنده ایم و از شرکت های توزیع می گیریم ولی جنس نمی دن یا موجودی شون رو صفر می کنن تا اوضاع مشخص بشه.)

والا برای رندرگیری خوب شما باید SSD عالی (بهتره M2 باشه مثل اولی ولی 120 خیلی کمه)- رم حداقل 16 - CPU بهتره همین I7 سری HQ - و گرافیک RTX استفاده کنید. که چنین چیزی از 30 تومن شروع می شه.

اگر بودجه تون محدوده یه I7 نسل 6 به بعد و رم 16 با مادربورد دارای پورت M2 و گرافیک های GTX مثلا 1050 یا 1070 یا 1080 بردارید تو رنج قیمت 15 تا 16 تومن. هاردش رو بفروشید و یک SSD سامسونگ NVMeهم بذارید بیشترین کارایی رو از کمترین بودجه گرفتید.
    خود SSD سامسونگ حدود 5 تومن هست. سعی کنید 1 ترا یا 512 بردارید که با نصب برنامه هاتون بیش از 50 درصدش آزاد باشه که بتونید سرعت بالای رندر رو تجربه کنید.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام داداش

خیلی ممنون از حسن توجه و جوابگویی عالی و دوستانه .
    متاسفانه این وضعیت احتکار ، هجوم برای خرید که گرون نشه و امثالهم یک اپیدمی و مشکل روانی داره میشه . که قطعا ما خودمون به این وضعیت دامن میزنیم .
    در هر صورت با توجه به توضیح خط آخر میشه مدل یا مدل هایی رو معرفی کنید تا بنده هدفمند برم برای خرید و قیمت
    و اینکه برند هم تاثیر داره ؟ مثلا HP خیلی بهتر از Acer و ... هست یا نه اگر یک لپ تاپ برند آنچنانی نداشته باشه اما کانفیگ قوی بهتره ؟ (البته بحث فروش برای آینده هم باید در نظر داشت چون خواست خدا باشه بعد مدتی ارتقا میدم و دوست دارم لپ تاپ که الان میخرم رو بشه بفروشم)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

خیلی ممنون از حسن توجه و جوابگویی عالی و دوستانه .
    متاسفانه این وضعیت احتکار ، هجوم برای خرید که گرون نشه و امثالهم یک اپیدمی و مشکل روانی داره میشه . که قطعا ما خودمون به این وضعیت دامن میزنیم .
    در هر صورت با توجه به توضیح خط آخر میشه مدل یا مدل هایی رو معرفی کنید تا بنده هدفمند برم برای خرید و قیمت
    و اینکه برند هم تاثیر داره ؟ مثلا HP خیلی بهتر از Acer و ... هست یا نه اگر یک لپ تاپ برند آنچنانی نداشته باشه اما کانفیگ قوی بهتره ؟ (البته بحث فروش برای آینده هم باید در نظر داشت چون خواست خدا باشه بعد مدتی ارتقا میدم و دوست دارم لپ تاپ که الان میخرم رو بشه بفروشم)
    استدعا دارم. بزرگواری از شماست.

والا من درگیر دادگاه و ... هستم سر یه قضیه ای سرم کلاه رفته و پیگیر حقم هستم. این هست که خیلی کم سر می زنم.

ببینید اصلا به برند دستگاه توجه نکنید. هرچند که با قاطعیت خدمت تون عرض می کنم که لپ تاپ های MSI با گارانتی ماتریکس در ایران بهترین لپ تاپ های موجود هستند (حتی دست دو). ولی کلا شما به برند اصلا کاری نداشته باشید. اصلا فرض کنید سونی خریدید آیا سونی که متعلق به 5 سال پیش هست الان قطعاتش برای تعمیر اصلا گیر میاد؟ خیر.

شما دنبال کانفیگ قوی باشید و سعی کنید دور و بر همون کانفیگی که گفتم مانور بدید. به دیوار یه سری بزنید ببینید چیزی هست یا خیر. من الان یه مدل لنوو با مشخصات بالا و گرافیک 1050 گیر آوردم البته CPU فوق العاده i7 7700 HQ ولی قیمتش شده 30 تومن!!!!!!! اصلا منطقی نیست خریدش.

فکر کنم فرموده بودید مشهد تشریف دارید بازم ببخشید اگر اشتباه می گم. یه سری باید به بازارهای دست دومی یا تهران بزنید البته الان وضع بازار افتضاحه و همه جنس ها دیگه حداقل 10 درصد بالا کشیده و از اون طرفم مشتری نیست.

به سایت سر می زنم. اجازه بدید کمی بحث دادگاه بنده سبک بشه در خدمتم.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

استدعا دارم. بزرگواری از شماست.

والا من درگیر دادگاه و ... هستم سر یه قضیه ای سرم کلاه رفته و پیگیر حقم هستم. این هست که خیلی کم سر می زنم.

ببینید اصلا به برند دستگاه توجه نکنید. هرچند که با قاطعیت خدمت تون عرض می کنم که لپ تاپ های MSI با گارانتی ماتریکس در ایران بهترین لپ تاپ های موجود هستند (حتی دست دو). ولی کلا شما به برند اصلا کاری نداشته باشید. اصلا فرض کنید سونی خریدید آیا سونی که متعلق به 5 سال پیش هست الان قطعاتش برای تعمیر اصلا گیر میاد؟ خیر.

شما دنبال کانفیگ قوی باشید و سعی کنید دور و بر همون کانفیگی که گفتم مانور بدید. به دیوار یه سری بزنید ببینید چیزی هست یا خیر. من الان یه مدل لنوو با مشخصات بالا و گرافیک 1050 گیر آوردم البته CPU فوق العاده i7 7700 HQ ولی قیمتش شده 30 تومن!!!!!!! اصلا منطقی نیست خریدش.

فکر کنم فرموده بودید مشهد تشریف دارید بازم ببخشید اگر اشتباه می گم. یه سری باید به بازارهای دست دومی یا تهران بزنید البته الان وضع بازار افتضاحه و همه جنس ها دیگه حداقل 10 درصد بالا کشیده و از اون طرفم مشتری نیست.

به سایت سر می زنم. اجازه بدید کمی بحث دادگاه بنده سبک بشه در خدمتم.
    خیره انشاالله . امیدوارم مشکل دادگاهتون هر چه سریعتر و بهتر حل بشه
    والا امروز رفتم بازار یکی از دوستان لپ تاپ HP Zbook G3 که بالا گفتم با کانفیگ بهتر و قیمت 20500000 تومان دارن
    Core i7-6700HQ
    16G ram
    512 SSD
    4GB Quadro m4000
    تفاوت ها در بحث هارد و بالاخص گرافیک خیلی قوی تر هست و قیمت به مراتب بهتر .
    نظر شما چیست ؟

سوال بعدی یک نفر لپ تاپ نو از برند لنوو پیشنهاد داده با سی پی یو نسل ده یا یازده که گفت حتی اگر i5 نسل 11 باشه از i7 HQ نسل 6 و 7 خیلی بهتره . درست گفته ؟
    مدل ها Lenovo IP3 و Lenovo IP5

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •