تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل هنگ کردن کل سیستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض مشکل هنگ کردن کل سیستم

با سلام خدمت دوستان یه مدتیه سیستمم هنگ میکنه و تا یه مدت کلا قفله موس و کیبرد و... همه چی قفل میکنه ولی بعد از 5 6 دقیق درست میشه بعضی مواقع دیگه درست نمیشه تا با دکمه خاموش کردن کیس بگیرم تا خاموش بشه

هاردم با برنامه تست کردم همه رو سالم نشون میده چند بار ویندوز عوض کردم ولی بازم مشکل حل نشد البته چند تا هارد دارم بعضی مواقع توی فلدرایی که خیلی فایل داشته باشه برم لود نمیکنه و طول میکشه برای همه هاردا اینجوری میشه و برای یک هارد خاص نیست ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید یا برنامه معرفی کنید تا تست کنم ببینم چرا اینجور شده
    پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنون

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    1-سیستم رو با یک رم و یک پاور دیگه ای تست کن

3. این کاربر از javadshahvand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان یه مدتیه سیستمم هنگ میکنه و تا یه مدت کلا قفله موس و کیبرد و... همه چی قفل میکنه ولی بعد از 5 6 دقیق درست میشه بعضی مواقع دیگه درست نمیشه تا با دکمه خاموش کردن کیس بگیرم تا خاموش بشه

هاردم با برنامه تست کردم همه رو سالم نشون میده چند بار ویندوز عوض کردم ولی بازم مشکل حل نشد البته چند تا هارد دارم بعضی مواقع توی فلدرایی که خیلی فایل داشته باشه برم لود نمیکنه و طول میکشه برای همه هاردا اینجوری میشه و برای یک هارد خاص نیست ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید یا برنامه معرفی کنید تا تست کنم ببینم چرا اینجور شده
    سلام. آقا احسان با شرحی که دادید حدس من فساد خمیر سی پی یو شما هست. یه خمیر برند تهیه کنید و تست کنید. اگر نشد منو رپلای کنید بررسی کنم.
    ضمنا اول شکم به ویروس رفت ولی ظاهرا هارد هم عوض کردید و مشکل پا برجا بوده.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون از هر دو دوست عزیز به نوبت تست میکنم امیدوارم با همون خمیر اوکی بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    منم همین مشکل رو دارم
    سیستم بنده قدیمی هستش یه هارد320 گیگ داخلی هستش ویه 3 ترا بیرونی هستش
    بعد کلی ازمون وخطا دو چیز فهمیدم
    1.هاردها نباید کاملا پر باشند یه 10% باید فضای خالی باشن که مثلا کروم باز می کنم یه دفعه سیستم هنگ نکنه دلیلش رو نمی دونم.
    2-پورد هارد داخلی که هر چند یک بار که هنگ می کنه روی پوردهای دیگر مادر بورد می زارم مشکل تا مدتی حل می شه وبعد از مدتی باز هنگ می کنه روی پورد دیگه وصل می کنم تا اینجا یه دوسالی همین طوره بوده.

8. این کاربر از SS_WORLD_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    منم همین مشکل رو دارم
    سیستم بنده قدیمی هستش یه هارد320 گیگ داخلی هستش ویه 3 ترا بیرونی هستش
    بعد کلی ازمون وخطا دو چیز فهمیدم
    1.هاردها نباید کاملا پر باشند یه 10% باید فضای خالی باشن که مثلا کروم باز می کنم یه دفعه سیستم هنگ نکنه دلیلش رو نمی دونم.
    2-پورد هارد داخلی که هر چند یک بار که هنگ می کنه روی پوردهای دیگر مادر بورد می زارم مشکل تا مدتی حل می شه وبعد از مدتی باز هنگ می کنه روی پورد دیگه وصل می کنم تا اینجا یه دوسالی همین طوره بوده.
    سلام دوست عزیز هاردم حدودا 20 30 درصد خالی داره البته از دیروز دیگه هنگ نکرده امیدوارم دیگه هنگ نکنه فعلا خمیر سلیکون گرفتم ولی عوض نکردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •