تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: مودم جدید ایرانسل با نام TDLTE - TFi60 S1 ارائه شد (مرداد 1400)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اینقدر بدبینی تعجب اوره.... شما حتی تست و استفاده هم نداشتی!!! اول همین مدل را دقیقا با مدل ساخت هواوی و یک نوع آنتن تقویتی تست بگیرید بعد... ولی خب خودم بقیمت فروش نقد دارم چون وقتی در داخل تولید شده دیگه حداقل باید 1/5 قیمت گزاری بشود... اینطوری واقعا خیلیها ترجیه میدهند اورجینال تهیه کنند
    شما درست میفرمایید . من بدبین هستم .

شما هم لطفی در حق دوستان همین انجمن انجام بده و همون مودمی که دارید و تعریفش رو می کنی ، قاب پشتش رو باز کن و کمی از سخت افزار و داخل مودم تصویری برای دیگر دوستان و برای من بدبین قرار بده .

بالاخره اطلاعاتی که دوستان دیگر برای شما داخل همین انجمن قرار دادند
    همینطور بوده .

بسم الله

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان کسی این مودم رو تهیه نکرده؟ ایا واقعا cat6 هستش یا مثل b612 الکی زدن کت ۶؟ وای فای ac چه سرعتی میده؟ ۴۳۳ ؟ ۸۶۶؟ ۱۲۰۰؟

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

شما درست میفرمایید . من بدبین هستم .

شما هم لطفی در حق دوستان همین انجمن انجام بده و همون مودمی که دارید و تعریفش رو می کنی ، قاب پشتش رو باز کن و کمی از سخت افزار و داخل مودم تصویری برای دیگر دوستان و برای من بدبین قرار بده .

بالاخره اطلاعاتی که دوستان دیگر برای شما داخل همین انجمن قرار دادند
    همینطور بوده .

بسم الله
    اصلا در مورد ظاهر برد و نوع طراحی اون صحبت نکردم چون ممکنه بهرشکلی که خودشان بخاهند تغییر بدهند بنده در مورد تست انتن دهی و سرعت مخصوصا با تجمیع آن هم در شرایط یکسان یعنی از یک انتن تقویتی و یک باند و دکل تست گرفته بشود نه اینکه طرف وصل بشه به یک باند(با دکل متفاوت و سرعت کمتر) بعد اینجا عکسشو بزاره پست بزنه که ایبابا چقدر سرعت بده در مقایسه با مودم اصلی خب بعد بنده در مورد قیمت انتقاد کردم که چرا اینجوریه با اینکه داخل ساخته شده.... طرف رفته قطعات و خط تولید را از چین اورده بعد در داخل با قیمت بسیار کمتر تولید میکنه و اینجوری با این قیمت احمقانه میفروشد!!! این اسمش زرنگیه؟ خب اون سود حلال نیست...الان دوباره میایند میگویند خب بما چه ربطی داره تقصیر اون دلاله متاسفانه اینها که هرچیزی را تقصیر دلال میاندازند ادم بشو نیستند

نه عزیزم اگر داشتم تست قرار میدادم فقط تست نشده با همان شرایط یکسان که بالا نوشتم نباید اونطور نقد کرد مگر اینکه برای شما فقط ظاهر برد و قیافه مودم مهم باشد که اون حرف دیگریست
    Last edited by NinjaLord; 18-08-2021 at 13:39.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اصلا در مورد ظاهر برد و نوع طراحی اون صحبت نکردم چون ممکنه بهرشکلی که خودشان بخاهند تغییر بدهند بنده در مورد تست انتن دهی و سرعت مخصوصا با تجمیع آن هم در شرایط یکسان یعنی از یک انتن تقویتی و یک باند و دکل تست گرفته بشود نه اینکه طرف وصل بشه به یک باند(با دکل متفاوت و سرعت کمتر) بعد اینجا عکسشو بزاره پست بزنه که ایبابا چقدر سرعت بده در مقایسه با مودم اصلی خب بعد بنده در مورد قیمت انتقاد کردم که چرا اینجوریه با اینکه داخل ساخته شده.... طرف رفته قطعات و خط تولید را از چین اورده بعد در داخل با قیمت بسیار کمتر تولید میکنه و اینجوری با این قیمت احمقانه میفروشد!!! این اسمش زرنگیه؟ خب اون سود حلال نیست...الان دوباره میایند میگویند خب بما چه ربطی داره تقصیر اون دلاله متاسفانه اینها که هرچیزی را تقصیر دلال میاندازند ادم بشو نیستند

نه عزیزم اگر داشتم تست قرار میدادم فقط تست نشده با همان شرایط یکسان که بالا نوشتم نباید اونطور نقد کرد مگر اینکه برای شما فقط ظاهر برد و قیافه مودم مهم باشد که اون حرف دیگریست
    شما داری مودمی که یک شرکت گمنام با 3 نفر هیئت مدیره تولید کرده رو با برند هواوی مقایسه کنید ؟

شما مودم جدید b612 که ایرانسل با نام TF-i60 چدید که وارداتی هست با قیمت 1300 تا 1500 بستگی به طرح انتخابی مشترک

با مودم تولید ایرانسل داخل کشور با قیمت 1587 فقط قیمت مودم بدون بسته

اونوقت چی رو با قیمت کمتر تولید کردند و به مشترکین دادند ؟

البته مطمئن نیستم همون مودم b612 باشه .

ساخت ایران به چه قیمت ؟؟؟!!!!!

هنوزم هستند خیلی از عزیزانی که تو توهم ساااخت ایران هستند
    Last edited by shervin115; 18-08-2021 at 16:02.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

چیزی رو مقایسه نکردم!!!!! کجا مقایسه کردم نشون همه بده خودم که چیزی نمیبینم دوست عزیز چون نوشته بودم و نوشتم اگر قصد مقایسه دارید... شما با دقت بیشتر پستهارا بخوان اوکی میشی

اون قیمت هم که حرفشو میزنی بنده در هردو پست در موردش اشاره کردم که قیمت مودم تولید داخل احمقانه است! چه برسد به اون مودم tfi60 البته چون وارداتیه نمیشه خرده گرفت ولی باز هم بالاست

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

وقتی دوتا پیرپاتال که دنبال سود زیاد هستن و فقط بهمین فکر میکنن دیگه اینا فکر نمیکنن که این مودم تولیدش برای اوایل 2019 بوده تازه در داخل ایران هم از بس مصرف شده از چشم افتاده و این سری دیگه ادامه تولید نخواهد داشت پس بهتر نبود خط تولید مودم جدیدتر و قویتری مثل huawei 4g cpe 3 و... خریداری میکردید؟ فقط به سود بیشتر فکر میکنند....یاد خط تولید پراید و.... افتادم

7. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چیزی رو مقایسه نکردم!!!!! کجا مقایسه کردم نشون همه بده خودم که چیزی نمیبینم دوست عزیز چون نوشته بودم و نوشتم اگر قصد مقایسه دارید... شما با دقت بیشتر پستهارا بخوان اوکی میشی

اون قیمت هم که حرفشو میزنی بنده در هردو پست در موردش اشاره کردم که قیمت مودم تولید داخل احمقانه است! چه برسد به اون مودم tfi60 البته چون وارداتیه نمیشه خرده گرفت ولی باز هم بالاست
    یکی از دوستان خط تولید رو دیده میگفت کیفیتش خیلی آشغال تر از Utel هایی که تو ایران تولید میشه ، هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه newhamedpc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مرکز خلیج فارس

پيش فرض

این مودم ری برند شده این مودم ایرانی هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حالا داخلش دقیقا چی هست باید بررسی بشه

10. این کاربر از newhamedpc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

یه تفاوتهایی بلاخره بین تولید اول و جدیدتر هست یعنی b612 51 با سری جدیدتر مثل b612 533 که تولید 2019 است مثلا انتن wifi اضافه شده! اون51 تولید 2017 بوده
    Last edited by NinjaLord; 21-08-2021 at 00:04.

12. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

14. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •