تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: از یاد رفته..

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

9 از یاد رفته..

سلام خدمت همه کاربرای عزیزی که دیگه نیستن!

سال های پیش اینجا پر بود از بچه های عشق گیم یا همون گیمرها. یه ساعت سر نمیزدی میدیدی انجمن یه صفحه رفته جلو .. کلی پست جدید. کلی دعوا. میومدی باید هی پست پاک میکردی. اخطار میدادی .. تذکر میدادی..

چه داستان های جالبی که پشت زمینه انجمن نبود. کی مدیر بشه، کی ناظر بشه.. یه عده میخواستن مثلا انجمن رو کله پا کنن و اصلا داستان هایی داشتیم. همه مدیرای و ناظرین، این فروم رو از خودشون میدونستن .. همگی زحمت میکشیدن شب و روز ... کلی هم همیشه از ادمین ها شاکی بودیم. حالا که نگاه میکنم میبینم همونا بهترین سرگرمی رو برامون ایجاد کرده بودن با هر کمی و کاستی که داشت. کلی دوست پیدا کردیم اینجا. دوستی هایی که 12-13 سال حداقل قدمتش هست. به لطف همین فروم.

شاید نوستالژیک ترین و احساس برانگیزترین قسمت اینترنت برای ماها همین P30world باشه. برای ماها که به زور با Dial-up وصل میشدیم تا ببینیم چه خبره اینجا.. اما خب به لطف بقیه شبکه های اجتماعی و بقیه چیزا، اینجا کم افول شد اما هیچ وقت برای ما از یاد نمیره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض یادش بخیر

سلام
    آقای مسعود اشک مارو درآوردی..
    یادش بخیر

با اینترنت دایل آپ میومدیم فروم ! کندی اینترنت یه طرف.. از یه طرف دیگه سرور p30 پوکیده بود، گنجایش این حجم از کاربرها رو نداشت سایت دان میشد.

گوشی های هوشمند قاتل فروم ها شد...پست های تخصصی تو تاپیک ها خیلی زود جاشون رو به کامنت لحظه ای تو شبکه های اجتماعی دادن !
    چون شبکه های اجتماعی مبتنی و تمرکز بر دسترسی آسان بود و با گوشی به راحتترین وسریع شکل میرفتی تو شبکه های اجتماعی...این شد که فروم ها کمرنگ شد..

نمیدونم چی شد.. واقعا همه چیز یهویی رخ داد..انگار خیلی ها یهو تصمیم گرفتن از انجمن برن و یهو غیب شون زد...منم یکی از اونا بودم !
    آقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و خیلی دیگه بچه های قدیمی کجایین داداشا دلم براتون خیلی تنگ شده

باورم نمیشه یه روزی 14 سال پیش ! بيشترين تعداد کاربران آنلاين 04-07-2007 ,15,871 نفر در ساعت 00:26 بوده. اونم با اون محدودیت و سرعت اینترنت!!!

یه تاپیک تو متفرقه ها بود بچه های فروم قرار حضوری میذاشتن تو پارک لاله تهران....

ای کاش میشد یه گروهی تو واتساپ یا پیجی تو اینستا زده میشد همه قدیمی های p30 اونجا یه حالی از هم می پرسیدن...

از آقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و آقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواهش دارم این تاپیک به بخش سرآغاز انجمن انتقال و سنجاق کنن.. و از همه بچه های قدیمی p30 که این پست رو میبینن خواهش میکنم بیان اینجا یه پستی بذارن..

3. 4 کاربر از H @ M I D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

منم تو یه انجمنی مربوط به رشته کاری خودم خیلی می رفتم. چه خبر بود. شلوغ پلوغ پر از بحث و دعوا و دوستی و ...

متاسفانه با اومدن شبکه های اجتماعی دیگه انجمن مون تعطیل شد.

5. 3 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

سلام
    مقصر فقط شبکه های اجتماعی نیست فروم های خارجی مثل ما نیستن
    یه pc یا کنسول اونقدر قیمتش بالاست که دیگه ...
    تقریبا ارزونترین سرگرمی الان شبکه اجتماعی هست با اون همه تنوع یا بازیهای موبایل
    یاد اونهمه بحثها کمکهایی که تو بازی بهم میکردیم بخیر

7. 3 کاربر از jack426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

انصافا در گذشته هر پرسشی در زمینه بازی و نرم افزار و سخت افزار و .......داشتم تو این انجمن مطرح میکردم و چندین نفر هم پاسخ تخصصی میدادن اما الان یه پرسش ساده هم میکنی کسی نیست پاسخ بده
    یه زمانی پی سی ورلد جزو 10 سایت پربازدید در ایران بود انجمن هم میهن هم همینطور که بسته شد یادش بخیر
    به نظرم یه کانالی در تلگرام باید داشته باشه که اونجا هم بتونیم مشکلات و پرسشهامون را مطرح کنیم

9. 2 کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰ یهو یاد اون روزا افتادم و اومدم اینجا این پستو دیدم. واقعاً عجب روزایی بود! همیشه سر اینکه تاپیک بازی‌های بزرگو کی بزنه دعوا و رقابت بود. پشت پرده تو یاهو مسنجر چه لابی‌هایی که نمی‌شد!

مسعود، هومان، حامد، ساسان، علی و بقیه اگه یه روز اومدید اینجا و اینو دیدید بدونید بهترین روزای مجازی‌مون با شماها بود.

11. این کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

سلام! کاملاً اتفاقی و به یاد روزهای خوش گذشته گفتم یه سر به انجمن بزنم و این تاپیک رو دیدم!

واقعا یادش بخیر چه روزهای خوبی بود... تاپیکا، بحثا، کل کل پلی استیشن و ایکس باکس و جالبتر از همه اینکه مشکلات و دغدغه هامون هم خیلی کمتر از الان بود!

تو همین انجمن کلی رفیق خوب پیدا کردم.

یه زمانی اینجا کلی میخندیدیم و درمورد گیم حرف میزدیم و همچنان هم فکر کنم همه موافق باشن بهترین دوران رو تو همین فروم داشتیم...

راستی دلار اون زمان چند بود؟!

خلاصه یادش بخیر...
    Last edited by Killzone2; 08-01-2022 at 22:57.

13. 3 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

اسپم در صحن علنی انجمن ؟
    اخطار ؟
    مسعود یک ماه بن میشی دیگه از این خاطره بازی ها راه نندازی

15. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

فکر کنم بعد چندین سال وارد انجمنی که یک زمانی خونه من بود شدم...
    چه سال هایی که از صبح تا شب برای تاپیکی که میخواستم آماده کنم وقت میگذاشتم
    امیدواردم همه هرجایی که هستند خوش و خوشحال باشن

17. 2 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

بر باد رفته
    حتما همشون با هم آشنا شدن ازدواج کردن

19. 2 کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •