تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: خرید هارد اکسترنال رومیزی یا پرتابل؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض خرید هارد اکسترنال رومیزی یا پرتابل؟

سلام هاردهای اکسترنال با ظرفیت 4 ترا رومیزی بهتره یا پرتابلش؟ البته از بابت سرعت

مدل رومیزی کدوم مدل میشه هارد داخل را براحتی تعویض کرد؟ یک مدل دیده بوده از بالا میشد هاردو عوض کرد.

5 ترای وسترن بهتره یا 4 ترابایتش؟

خود هارد پرتابل وقی خاموش هست و جابجا میکنید ایا هدش مشکل پیدا میکنه؟ همیشه همراهمه و مدام تو ماشین هست

این هارد های پرتابل سیلیکون یا ادیتا که میگن ضد شوک هست خود هارد داخلیشون چه برندی هست و آیا بصورت لپتاپی پیدا میشه که همون ویژگی (یعنی ضد شوک بودن ) را داشته باشه؟

و سوال آخر اگه هارد اینترنال را رو به پهلو به سیستم متصل کنم و استفاده کنم مشکل داره برای اینکه داخل کیس بدلایلی جا نیست البته فیکسش کردم و تکون نمیخوره دقیقا مثل دی وی دی رام های کیس های کوچیک که روبه پهلو گذاشتن دیدید اون شکلی منظورمه.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.

مدل رومیزی کدوم مدل میشه هارد داخل را براحتی تعویض کرد؟ یک مدل دیده بوده از بالا میشد هاردو عوض کرد.
    در مدلهای تحت شبکه (NAS) میتونید هارد دیسک داخلی رو به راحتی تعویض کنید ولی در مدلهای معمولی تعویض هارد دیسک به راحتی امکانپذیر نیست به خصوص در مدلهای وسترن دیجیتال هر باکس فقط همان هارد دیسک خودش رو شناسایی میکند و نمیتونید هارد دیسک دیگه ای رو نصب کنید (رومیزیهای جدید) و مدلهای پرتابل هم که USB Native هستند .

5 ترای وسترن بهتره یا 4 ترابایتش؟
    انتخاب ظرفیت بستگی به بودجه ، تفاوت قیمت بین ایندو و موجود بودن در بازار داره و بهتر بودن کدامیک اهمیت زیادی نداره .

خود هارد پرتابل وقی خاموش هست و جابجا میکنید ایا هدش مشکل پیدا میکنه؟ همیشه همراهمه و مدام تو ماشین هست
    سقوط از ارتفاع و ضربه های شدید باعث آسیب دیدن هارد دیسک میشه وگرنه در جابحایی های عادی مشکلی پیش نمیاد ، البته به شرطی که خاموش باشه .

این هارد های پرتابل سیلیکون یا ادیتا که میگن ضد شوک هست خود هارد داخلیشون چه برندی هست
    فقط با نصب نرم افزار میتونید برند و مدل هارد دیسک داخلی بکار رفته رو نشخیص بدید .

آیا بصورت لپتاپی پیدا میشه که همون ویژگی (یعنی ضد شوک بودن ) را داشته باشه؟
    اکثر هارد دیسکهای لپتاپی این قابلیت رو دارند البته باید دیتاشیت و مشخصات اون مدل رو بررسی کرد ولی اکثراً این ویژگی رو دارند چون برای لپتاپ و کلاً دیوایسهای متحرک طراحی شده اند و در نتیجه باید این قابلیت رو داشته باشند تا زود دچار مشکل نشوند .

و سوال آخر اگه هارد اینترنال را رو به پهلو به سیستم متصل کنم و استفاده کنم مشکل داره برای اینکه داخل کیس بدلایلی جا نیست البته فیکسش کردم و تکون نمیخوره دقیقا مثل دی وی دی رام های کیس های کوچیک که روبه پهلو گذاشتن دیدید اون شکلی منظورمه.
    مشکلی نیست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •