تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی ایتالیا | فصل 2021-2022

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی ایتالیا | فصل 2021-2022

الگری: پیشنهاد رئال مادرید را رد کردم چون عاشق یوونتوس هستم

ماسیمیلیانو الگری معتقد است که تیم خوبی در اختیار دارد و امسال دیبالا فرصت اثبات ارزش های اش را دارد.

ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری معارفه خود حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت باشگاه یوونتوس، الگری در این کنفرانس خبری گفت:

برای من، این یک اولین بار جدید است. من هیجان زده ام. من دوباره با احساسات و شادی کارم را شروع کردم، درست مثل وقتی که تمرین دادن را شروع کردم. من همراه گروهی از بازیکنان خوب و باکیفیت هستم. من اینجا چرخه جدیدی را آغاز کرده ام. بیایید به آینده فکر کنیم. بازیکنان جوان زیادی در این تیم هستند، آن ها ارزش و آینده باشگاه خواهند بود و سپس بازیکنان باتجربه تر را در تیم داریم، بازیکنانی مانند کیه لینی، بونوچی و رونالدو که الگویی برای جوانان خواهند بود.

من می توانم تصور کنم که کار در طول دوران شیوع کرونا تا چه اندازه سخت بوده است. باید به خوبی تمام بازیکنان را مدیریت کنیم. امسال همچنین سال مهمی برای پائولو دیبالا خواهد بود که از نظر آمادگی ذهنی و جسمی، خود را خیلی خوب نشان داده است. او بسیار باانگیزه است. پائولو دیبالا وقتی به یوونتوس آمد، پسری کوچک بود و حال او مردی شده است که درک می کند امسال سال مهمی برای او است. او نمایش های خارق العاده ای دارد، من خیلی روی او حساب می کنم و از او انتظار زیادی دارم. او امسال فرصت این را دارد که ارزش خود را اثبات کند.

من یوونتوس را انتخاب کردم و برای من، این مسئولیت بزرگی است. از باشگاه بسیار متشکر و قدردان هستم که به من فرصت بازگشت به هدایت یوونتوس و کسب پیروزی را داد. من نیاز داشتم که مدتی از فوتبال جدا باشم و بعد دوباره شروع به دیدن بازی های زیادی کردم. من پیشنهاد هدایت رئال مادرید را رد کردم، بله. من می خواهم بگویم ممنون بابت این فرصت اما من عاشق یوونتوس هستم.

ادامه مصاحبه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اخراج مورینیو از کنار زمین در دیدار دوستانه!

این دیدار که از حاشیه خالی نبود در حالی با شکست 5 بر 2 رم به پایان رسید که شاگردان ژوزه مورینیو در دقایق پایانی مسابقه 8 نفره بازی می کردند.

برای آقای خاص همه مسابقات اهمیت دارند و چیزی به اسم بازی دوستانه معنی ندارد. این چیزی است که ژوزه مورینیو روز گذشته و در جریان دیدار دوستانه رم مقابل بتیس ثابت کرد و بعد از جنجال هایی که در کنار زمین ایجاد کرد، توسط داور از زمین مسابقه اخراج شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هافبک اسبق یوونتوس: رونالدو برای خودش بازی می کند نه برای تیم

دومنیکو ماروکینو در گفتگو با رادیو TMW کریستیانو رونالدو، مهاجم این باشگاه را مورد انتقاد قرارداد و علت پیشرفت باشگاه آتالانتا در سال های اخیر را بازی تیمی آن ها دانست.

یوونتوس مهاجم کلاسیک ندارد و رونالدو نیز آن شخص نیست، او برای خودش بازی می کند و در اختیار تیم نیست. بازی و نتایج آتالانتا در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است چون بازیکنان آتالانتا همگی برای تیم بازی می کنند و نمایش خوب آن ها اتفاقی نیست.

dhttps://www.tarafdari.com/node/1976937

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گواردیولا در مکالمه تلفنی با رونالدو: برای آمدن به منچسترسیتی به تو هیچ تضمینی نمی دهم

طبق ادعای این روزنامه چاپ رم، برخورد سرد پپ با رونالدو باعث بازگشت او به اولدترافورد شده است.

کریستیانو رونالدو به طور جدی حضور در منچستر سیتی را مدنظر قرار داشت اما پس از صحبت با گواردیولا و رسیدن پیشنهاد منچستر یونایتد، او در تصمیم خود تجدیدنظر کرد. طبق ادعای این منبع، گواردیولا در گفتگو با رونالدو چندان از حضور او در جمع سیتیزن ها استقبال نکرده و تضمینی برای فیکس شدن ستاره پرتغالی در ترکیب نداده است. گواردیولا به رونالدو گفته است:

اگر بتوانی به اینجا بیایی، تلاش خواهیم کرد در کنار یکدیگر زندگی کنیم اما من نمی توانم در مورد چیزی تضمین بدهم.

کریستیانو رونالدو پس از مکالمه با گواردیولا از رفتن به منچسترسیتی منصرف شد و بلافاصله پیشنهاد منچستریونایتد از راه رسید تا او به اولدترافورد برگردد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو و پیامی دیگر برای هواداران یوونتوس: من سه گانه دارم!

در یک دیدار پر از جنجال، یوونتوس در خانه موفق شد یک بر صفر آاس رم تحت هدایت ژوزه مورینیو را شکست دهد.

در دیدار یوونتوس و رم، در اواخر نیمه اول دنیله اورساتو در تصمیمی بحث برانگیز برای جالوروسی پنالتی گرفت اما وویچک شزنی ضربه پنالتی جردن ورتو را مهار کرد اما این آخرین حاشیه این دیدار نبود. به گزارش گل ایتالیا، در اواخر بازی، اتفاقات دیگری هم افتاد. با وجود چندین تعویض در نیمه دوم، داور چهارم بازی فقط سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و پس از اعلام وقت اضافه، ژوزه مورینیو سرمربی رم از اورساتو داور بازی پرسید که چرا این قدر کم وقت اضافه گرفته و البته او در نیمه اول هم با چشمانی درشت شده، بابت پنالتی تیمش به داور چهارم اعتراض می کرد.

مورینیو در صحبت با اورساتو، با انگشتانش عدد سه را نشان داد که در پی اعتراض او، هواداران یوونتوس شروع به سوت زدن کردند. در پی سوت های هواداران، مورینیو دوباره دستش را بالا برد و با انگشتانش دوباره عدد سه را نشان داد که مقصود او اشاره به کسب سه گانه با باشگاه اینتر در سال 2010 بود. این اولین باری نیست که مورینیو در استادیوم آلیانز برای یوونتوسی ها کری می خواند؛ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا سال 2018 منچستریونایتد با هدایت ژوزه مورینیو توانست در تورین پیروز شود و پس از سوت پایان بازی، با ژستی خاص حرص هواداران حاضر در استادیوم را در آورد. مورینیو پس از پایان بازی یوونتوس و رم در خصوص حرکت امشبش گفت:

مشخصا یوونتوسی ها دوستم ندارند. سخت ترین لحظه برای آن ها وقتی بود که من با اینتر سه گانه بردم اما میان کادرفنی، مدیران و بازیکنان احترام متقابل کامل وجود دارد. توهین ها؟ شاید بیرون از استادیوم آن ها از من عکس یا امضا بخواهند اما در استادیوم، اوضاع طور دیگری است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رونالدو کابوس یوونتوس | گیشه مطبوعات خارجی؛ شنبه 4 دسامبر 2021

گاتزتا دلو اسپورت

رونالدو کابوس یوونتوس

قمار روی اسکودتو

عجب رم-اینتری؛ مورینیو با زانیولو و ژکو، بروزوویچ در ترکیب اصلی

میلان به دنبال سبقت و خریدهای جدید

کوریره دلو اسپورت

مورینیو و قضاوت ها

اگر آن ها سندهای رونالدو را پیدا کنند، یقه مان را می گیرند

توتو اسپورت

اینتر مقابل مورینیو؛ ژکو مقابل هو شدن ها

در محاصره؛ فاز دوم تحقیقات پیرامون یوونتوس و اتهامات جعل حساب

داره خودمونی میشه Hamdamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

روزنامه گلتیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (یکشنبه) در هفته بیست و سوم سری A ایتالیا در یک بازی خانگی مقابل میلان به تساوی بدون گل بسنده کرد و البته طعنه‌ای هم به مهره‌های هجومی تیمش زد.یوونتوس در این بازی حتی یک شوت هم به سمت دروازه حریف شلیک نکرد و مهمترین موقعیتش برای گلزنی ضربه سر وستون مک‌کنی روی سانتر الکس ساندرو بود. این تساوی سبب شد که یووه با یک امتیاز اختلاف نسبت به آتالانتای رده چهارمی، در جایگاه پنجم بماند و فاصله 7 امتیازی‌اش با میلان هم حفظ شود.آلگری در پایان بازی به شبکه DAZN گفت: بازی خوبی بود. ما روزها بازی‌های زیادی برابر رقبای اصلی‌مان انجام داده‌ایم و اگر این بازی را می‌باختیم 10 امتیاز از میلان فاصله می‌گرفتیم که این اتفاق بدی بود. باید با آرامش بیشتری بازی کنیم و تمرکزمان در یک سوم دفاعی زمین حریف را بالا ببریم، چون هنوز هم معتقدم که یوونتوس عجولانه بازی می‌کند و در زدن ضربات پایانی اشتباه می‌کنیم. بازی درگیرانه‌ای بود و تکل‌های محکمی زده شد. در کل بازی برابری بود و به نظرم تساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود. من فکر می‌کنم که در نیمه دوم بازی ما مقابل میلانی که عملکرد خوبی داشت بهتر بود. با توجه به مقطعی از فصل که در آن قرار داریم و انجام دو بازی پی در پی با رقبای مستقیم، من از جایگاه تیمم راضی‌ام. من خوشحالم چون در این مسابقه بیشتر شبیه به یک تیم بودیم و درک کردیم که چه زمانی توپ را کنترل کنیم و چه زمانی حمله. کم‌کم داریم به جایی که می‌خواهم می‌رسیم. اعتماد به نفس و روحیه بازیکنان ما بهتر شده چون در 12 بازی اخیرمان 8 بار کلین شیت کرده‌ایم که این نشانه خوبی است.هواداران یوونتوس در فضای مجازی در قالب پیام‌هایی طنزآمیز گفته‌اند که تیم‌شان زمانی که آلگری محروم بود و توسط دستیارش هدایت می‌شد، از نظر هجومی بهتر بازی می‌کرد، چرا که در دو بازی با هدایت او 4 گل به ثمر رساند.آلگری هم با اشاره به این موضوع به شوخی گفت: شاید بهتر باشد جای خودم را به لاندوچی (دستیار آلگری) بدهم چون تا وقتی که من روی نیمکت باشم ما هرگز 4 گل نمی‌زنیم! شاید من مشکل تیم هستم!سرمربی بانوی پیر افزود: با این حال ما نباید بیش از اندازه بی‌پروا شویم، چون این درست همان زمانی است که ما کمتر تحرک داریم، آهسته‌تر می‌دویم و این به ضررمان تمام می‌شوم. با توجه به شروع بدی که در این فصل داشتیم، من از جایگاهی که در آن قرار داریم راضی‌ام. ببینیم در ماه فوریه چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. این یکی از آن بازی‌هایی است بود که با هر اتفاقی ممکن بود همراه شود. ما فاصله 7 امتیازی‌مان را با میلان حفظ کردیم که این نکته مهمی است.

تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

روزنامه گلاستفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان پس از تساوی بدون گل شب گذشته (یکشنبه) روسونری برابر یوونتوس در هفته بیست‌و‌سوم سری A اعتراف کرد که مردانش دیگر حاشیه امنیتی برای از دست دادن امتیاز مقابل رقبای مستقیم ندارند، چون در غیر این صورت باید قید قهرمانی در سری A را بزنند. میلان در این بازی علاوه بر دو امتیاز باز خانگی، ستاره سوئدی‌اش زلاتان ابراهیموویچ را هم به دلیل مصدومیت از ناحیه تاندون آشیل در دقیقه 28 از دست داد.پیولی در پایان مسابقه ابتدا راجع به وضعیت ایبرا به خبرنگاران توضیح داد و گفت: ایبرا از ناحیه تاندون آشیل درد دارد. او زمین بازی را مسبب این اتفاق می‌داند. زمین بازی خیلی سفت بود. امیدواریم که او تا چند روز دیگر آماده شود.بهترین موقعیت‌های میلان توسط اولیویه ژیرو و داویده کالابریا به هدر رفت، هر چند وویچح شزنی دروازه‌بان یوونتوس هم به طور جدی به دردسر نیفتاد.پیولی افزود: عملکرد ما از حیث بازیسازی و ایجاد موقعیت خوب بود اما در محوطه جریمه حریف دقت لازم را نداشتیم. وضعیت زمین مسابقه هم کار را سخت‌تر کرده بود. چمن نامناسب باعث شد که ما در دریافت‌های اول‌مان دچار مشکل شویم و به همین دلیل برای کنترل توپ مجبور بودیم که چند ضربه به آن بزنیم و همین موضوع سرعت‌ بازی‌مان را پایین می‌آورد. سعی داشتیم که خطرساز شویم و موقعیت‌های یوونتوس را محدود کنیم. چیزی که بازی‌مان کم داشت، ضربات نهایی در یک سوم دفاعی حریف بود، البته فکر هم نمی‌کنم که مشکل ما تاکتیکی بوده باشد، چون به اندازه کافی در محوطه جریمه حریف بازیکن داشتیم اما در زدن ضربه پایانی مشکل داشتیم.سرمربی روسونری افزود: هفته گذشته برای ما هفته آسانی نبوده، چون پذیرش اتفاقاتی که رخ داد یک چیز است و جبران آنها چیز دیگر. لیوان ما به خاطر نتیجه بازی‌مان مقابل اسپتزیا نیمه پر است نه تساوی برابر یوونتوس. اگر آن بازی را برده بودیم، نتیجه بازی امشب کاملاً متفاوت بود. می‌دانیم که نتیجه این بازی و بازی بعدی برابر اینتر تأثیر زیادی در آینده تیم ما خواهد داشت. اگر اینتر را شکست دهیم، آن وقت فصل جاری برای ما خیلی شبیه به فصل گذشته خواهد بود که در آن در آخرین هفته یک پیروزی کسب کردیم و در نهایت نایب قهرمان شدیم اما همزمان خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان را هم حس می‌‌کردیم.

تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

جی جی بوفون در روز تولد 44 سالگی خود و در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت به صحبت درمورد مسائل مختلف پرداخت.
    به گزارش خبرگزاری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ جان لوئیجی بوفون دروازه بان افسانه ای ایتالیا امروز قدم در 44 سالگی گذاشت. او تابستان گذشته به دوران حضورش در یووه پایان داد و به پارما باشگاهی که فوتبال را در آن شروع کرد، بازگشت. بوفون 17ساله بود که در ترکیب ثابت پارما برابر میلان قرار گرفت و به قدری خوش درخشید که تبدیل به دروازه بان اصلی تیم شد و در واقع آن بازی شروعی بود بر دوران فوتبال پرافتخار او.
    بوفون با 657 بازی در سری آ و 176 بازی برای تیم ملی ایتالیا، رکورددار است. با 973 دقیقه کلین شیت هم او رکوردی دست نیافتنی دارد و توانسته 27 جام نیز کسب کند که مهمترین شان جام جهانی 2006 با ایتالیا بود.
    بوفون در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت:« در بازی برابر لچه یک نیمه 4 گل دریافت کردیم و شعارهای بوفون "بازنشسته شو" را شنیدم. انتقادات زیادی شد ولی مگر فقط همان یک بازی حساب است؟ درخشش در دیگر بازی ها به حساب نمی آید؟ در دوران فوتبالم بارها مورد انتقاد قرار گرفته ام و حالا صحبت از تشییع جنازه من است. به منتقدانم می گویم که اگر دوست دارید به مراسم ختم من بیایید ولی مرا نخواهید دید. من دوست دارم تا 50 سالگی هم بازی کنم.»
    بوفون که در نیم فصل اول سری B ایتالیا سه پنالتی مهار کرده، ادامه داد:« زندگی سالمی دارم. هرگز مواد مصرف نکرده ام و به دیسکو هم نمی روم. شرط بندی می کنم ولی نه در فوتبال. می دانم که برای فوتبالیست ها این کار چه عواقبی دارد. مراقب خودم هستم و این رمز ماندگاری در فوتبال است.»
    بوفون در مورد پیوستن دوشان ولاهوویچ به یوونتوس گفت:« این یک خرید بسیار بزرگ و با ارزش است. دوشان همراه با امباپه و هالند از بهترین بازیکنان جوان دنیاست و بسیار خوشحالم که او را با پیراهن یووه خواهم دید. معتقدم جذب دوشان به علاوه تمدید با دیبالا می تواند اقدام فوق العاده ای از سوی سران باشگاه باشد. یووه با ولاهوویچ و دیبالا می تواند مهارنشدنی باشد. امیدوارم دیبالا تمدید کند و اگر جای او بودم، با دستمزد کمتر هم در یووه می ماندم.»
    جام جهانی و جدایی احتمالی از پارما:« باید ببینیم فصل را در پارما چطور به پایان می رسانیم. نسبت به مردم پارما که محبتی بی اندازه به من دارند احساس مسئولیت می کنم. اگر ایتالیا به جام جهانی صعود نکند، شاید در جام های جهانی بعدی بازی کنم، تعجب نمی کنم اگر در 48 سالگی هم هنوز آماده باشد. مایکل جوردن دوست داشت تا 50 سالگی بازی کند و او را درک می کنم. هر چه که باشد، حرف هایم را در زمین مسابقه می زنم.
    دیگر به حضور در این جام جهانی امیدوارم نیستم. جام جهانی را همیشه بهانه ای می کردم برای پاسخ دادن به کسانی که می پرسیدند چرا هنوز بازی می کنم اما حقیقت این است که به بازی کردن ادامه می دهم چون در حال انجام کاری هستم که سایرین انجام نمی دهند ولی شرایط جوری است که باید درک کنم حضورم در جام جهانی قطر غیرممکن است. مشکلی ندارم و باید به تصمیمات هوشمندانه روبرتو مانچینی احترام بگذارم. او باید بهترین گزینه ها را انتخاب کند و مراقب تیمش باشد. دروازه بان های خوبی داریم.»

تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

روزنامه گلزلاتان ابراهیموویچ که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه میلان تا پایان فصل جاری اعتبار دارد، ادامه حضورش در جمع روسونری برای فصل آینده در هاله‌ای از ابهام است. به نظر می‌رسد مدیران باشگاه میلان نسبت به وضعیت جسمانی ستاره سوئدی خود برای ادامه کار دچار تردیدهایی هستند، این در حالی است که او این فصل مصدومیت‌های داشته است.بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»؛ تصمیم‌ برای تمدید قرارداد زلاتان 40 ساله بسته به میز مذاکره ندارد، بلکه بسته به وضعیت جسمانی این مهاجم گلزن دارد. طبق این گزارش؛ در صورتی که ایبرا در ادامه فصل به لحاظ فیزیکی و انگیزشی در وضعیت خوبی باشد، میلان به طور اتوماتیک قرارداد او را تمدید خواهد کرد، در غیر اینصورت مسیر طرفین در پایان فصل از هم جدا خواهد شد.ایبرا که در تساوی بدون گل اخیر میلان مقابل یوونتوس از ناحیه تاندون آشیل دچار مصدومیت شد، انتظار می‌رود به بازی هفته آینده با اینتر در دربی دلامادونینا برسد. مهاجم پیشین تیم‌های یوونتوس، اینتر، بارسلونا، پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد که در سال 2018 از لس‌‌آنجلس گلکسی به میلان بازگشت، در این مدت در 66 بازی 36 گل برای روسونری به ثمر رسانده است.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •