تبلیغات :
خرید فالوور کلاب هاوس
خرید باتری اصلی
خرید روم ویزیتور کلاب هاوس
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
دستگاه جوجه کشی حرفه ای

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی ایتالیا | فصل 2021-2022

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی ایتالیا | فصل 2021-2022

الگری: پیشنهاد رئال مادرید را رد کردم چون عاشق یوونتوس هستم

ماسیمیلیانو الگری معتقد است که تیم خوبی در اختیار دارد و امسال دیبالا فرصت اثبات ارزش های اش را دارد.

ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری معارفه خود حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت باشگاه یوونتوس، الگری در این کنفرانس خبری گفت:

برای من، این یک اولین بار جدید است. من هیجان زده ام. من دوباره با احساسات و شادی کارم را شروع کردم، درست مثل وقتی که تمرین دادن را شروع کردم. من همراه گروهی از بازیکنان خوب و باکیفیت هستم. من اینجا چرخه جدیدی را آغاز کرده ام. بیایید به آینده فکر کنیم. بازیکنان جوان زیادی در این تیم هستند، آن ها ارزش و آینده باشگاه خواهند بود و سپس بازیکنان باتجربه تر را در تیم داریم، بازیکنانی مانند کیه لینی، بونوچی و رونالدو که الگویی برای جوانان خواهند بود.

من می توانم تصور کنم که کار در طول دوران شیوع کرونا تا چه اندازه سخت بوده است. باید به خوبی تمام بازیکنان را مدیریت کنیم. امسال همچنین سال مهمی برای پائولو دیبالا خواهد بود که از نظر آمادگی ذهنی و جسمی، خود را خیلی خوب نشان داده است. او بسیار باانگیزه است. پائولو دیبالا وقتی به یوونتوس آمد، پسری کوچک بود و حال او مردی شده است که درک می کند امسال سال مهمی برای او است. او نمایش های خارق العاده ای دارد، من خیلی روی او حساب می کنم و از او انتظار زیادی دارم. او امسال فرصت این را دارد که ارزش خود را اثبات کند.

من یوونتوس را انتخاب کردم و برای من، این مسئولیت بزرگی است. از باشگاه بسیار متشکر و قدردان هستم که به من فرصت بازگشت به هدایت یوونتوس و کسب پیروزی را داد. من نیاز داشتم که مدتی از فوتبال جدا باشم و بعد دوباره شروع به دیدن بازی های زیادی کردم. من پیشنهاد هدایت رئال مادرید را رد کردم، بله. من می خواهم بگویم ممنون بابت این فرصت اما من عاشق یوونتوس هستم.

ادامه مصاحبه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اخراج مورینیو از کنار زمین در دیدار دوستانه!

این دیدار که از حاشیه خالی نبود در حالی با شکست 5 بر 2 رم به پایان رسید که شاگردان ژوزه مورینیو در دقایق پایانی مسابقه 8 نفره بازی می کردند.

برای آقای خاص همه مسابقات اهمیت دارند و چیزی به اسم بازی دوستانه معنی ندارد. این چیزی است که ژوزه مورینیو روز گذشته و در جریان دیدار دوستانه رم مقابل بتیس ثابت کرد و بعد از جنجال هایی که در کنار زمین ایجاد کرد، توسط داور از زمین مسابقه اخراج شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هافبک اسبق یوونتوس: رونالدو برای خودش بازی می کند نه برای تیم

دومنیکو ماروکینو در گفتگو با رادیو TMW کریستیانو رونالدو، مهاجم این باشگاه را مورد انتقاد قرارداد و علت پیشرفت باشگاه آتالانتا در سال های اخیر را بازی تیمی آن ها دانست.

یوونتوس مهاجم کلاسیک ندارد و رونالدو نیز آن شخص نیست، او برای خودش بازی می کند و در اختیار تیم نیست. بازی و نتایج آتالانتا در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است چون بازیکنان آتالانتا همگی برای تیم بازی می کنند و نمایش خوب آن ها اتفاقی نیست.

dhttps://www.tarafdari.com/node/1976937

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گواردیولا در مکالمه تلفنی با رونالدو: برای آمدن به منچسترسیتی به تو هیچ تضمینی نمی دهم

طبق ادعای این روزنامه چاپ رم، برخورد سرد پپ با رونالدو باعث بازگشت او به اولدترافورد شده است.

کریستیانو رونالدو به طور جدی حضور در منچستر سیتی را مدنظر قرار داشت اما پس از صحبت با گواردیولا و رسیدن پیشنهاد منچستر یونایتد، او در تصمیم خود تجدیدنظر کرد. طبق ادعای این منبع، گواردیولا در گفتگو با رونالدو چندان از حضور او در جمع سیتیزن ها استقبال نکرده و تضمینی برای فیکس شدن ستاره پرتغالی در ترکیب نداده است. گواردیولا به رونالدو گفته است:

اگر بتوانی به اینجا بیایی، تلاش خواهیم کرد در کنار یکدیگر زندگی کنیم اما من نمی توانم در مورد چیزی تضمین بدهم.

کریستیانو رونالدو پس از مکالمه با گواردیولا از رفتن به منچسترسیتی منصرف شد و بلافاصله پیشنهاد منچستریونایتد از راه رسید تا او به اولدترافورد برگردد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •