تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل در زمان بوت ویندوز 10(حیاتی)

اگه نباشه جاش خالی می مونه cheetoz_motori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

13 مشکل در زمان بوت ویندوز 10(حیاتی)

سلام دوستان
    من 2 تا هارد رو از رو یک سیستمی که بود قبلا جدا کردم و روی یک سیستم دیگه با مادربورد و تجهیزات جدید نصب کردم و حتی ویندوز هارد های نصب شده هم بالا اومد روی سیستم جدید
    بعد خواستم درایور پرینتر روی سیستم نصب کنم dvd-rom سوکت برق ساتا نداشت و پاور هم 2 تا برق ساتا بیشتر نداشت،سیستم رو خاموش کردم برق ساتا یکی از هاردها که ویندوز روش نبود رو جدا کردم و به dvd زدم
    بعد از این کار سیستم که بوت شد رفت به حالت auto repair و ری استارت شد و بوت نشد و پیغام recovery اومد و وارد ویندوز نمیشه
    با cd ویندوز به حالت repair رفتم و troublshooting در اینجا هم هیچ restore یا فایل recovery نداشتم که برش گردونم
    با سرچ گوگل یسری راه ها از طریق dos گفته بود که فرمان های bootfix و اینها بود اونها رو هم چک کردم جواب نداد
    با ویندوز live 10 سیستم رو بالا آوردم که فایل هامو جمع کنم و یک ویندوز جدید بریزم دیدم درایو ویندوزم توی my computer وقتی روش میزنم فقط میگه باید فرمت بشه و باز هم نمیشه
    خواهشا اگر راهی هست از هر طریق و هر نرم افزاری که میشه کمک گرفت و مشکل رو حل کرد راهنمایی کنید ممنون از اساتید بخش

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

سلام البته از زمانی که این پست رو ارسال کردین مدت زیادی گذشته، اما به هرحال احیانا اگه هنوز دنبال جواب هستین پیشنهاد میکنم هارد رو به ی سیستم دیگه به عنوان هارد اضافی (نه هارد سیستمی که قراره بوت بشه) بزنید. احتمالا بتونید واردش بشین. من معمولا با این روش این مشکل رو حل میکنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2022

پيش فرض

بهترین راه برای این منظور اینه که قبل از انتقال هارد از سیستم قدیم به جدید، روی ویندوز سیستم قدیم داخل C:\Windows\System32\Sysprep بشید و فایل Sysprep.exe رو اجرا کرده، سپس روی همان تنظیمات پیش فرض گزینه Shutdown رو انتخاب و OK کنید.بعد از خاموش شدن سیستم میتونید هاردها رو جابجا کنید. این کار باعث میشه درایورهای سخت افزارتون از سیستم عامل جدا بشه و روی سیستم جدید وقتی ویندوز بالا میاد دوباره سخت افزار سیستم جدید رو شناسایی کنه و باعث نشه درایور های قبلی با جدید دچار تداخل بشن.

- - - Updated - - -

بهترین راه برای این منظور اینه که قبل از انتقال هارد از سیستم قدیم به جدید، روی ویندوز سیستم قدیم داخل C:\Windows\System32\Sysprep بشید و فایل Sysprep.exe رو اجرا کرده، سپس روی همان تنظیمات پیش فرض گزینه Shutdown رو انتخاب و OK کنید.بعد از خاموش شدن سیستم میتونید هاردها رو جابجا کنید. این کار باعث میشه درایورهای سخت افزارتون از سیستم عامل جدا بشه و روی سیستم جدید وقتی ویندوز بالا میاد دوباره سخت افزار سیستم جدید رو شناسایی کنه و باعث نشه درایور های قبلی با جدید دچار تداخل بشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •