تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: حل ارور ERR_NAME_NOT_RESOLVED در آندروید (هم در گوگل کروم و هم در نرم افزار بانکی ارور سرور دارم) مشترکا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض حل ارور ERR_NAME_NOT_RESOLVED در آندروید (هم در گوگل کروم و هم در نرم افزار بانکی ارور سرور دارم) مشترکا

باسلام
    در اپلیکیشن گوگل کروم با چنین اروری (ERR_NAME_NOT_RESOLVED) مواجه میشم و در یک اپلیکیشن بانکی هم اخطار درگیر بدن و خطای سرور دریافت می کنم فکر می کنم بخاطر استفاده بیش از حد از فیلترشکن یا عدم آپدیت بودن گوگل کروم هستش اما کروم تمام سایت ها رو باز می کنه و سایت همین بانک رو باز نمی کنه در عین حالی که وبسایت شونم باز نمی کنه با گوشی های دیگه و کامپیوتر چک کردم درسته فقط در موبایل من اینجوریه ضمن اینکه با پشتیبانی بانک هم تماس گرفتم و مشکلی از طرف بانک نبود اما تلفن من چنین اروری میده! توی گوگل هم سرچ می کنم نتیجه اش منتهی به خطای DNS میشه اما وقتی عیب یابی DNS و کانکشن انجام میدم مشکلی پیدا نمیشه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

باسلام
    در اپلیکیشن گوگل کروم با چنین اروری (ERR_NAME_NOT_RESOLVED) مواجه میشم و در یک اپلیکیشن بانکی هم اخطار درگیر بدن و خطای سرور دریافت می کنم فکر می کنم بخاطر استفاده بیش از حد از فیلترشکن یا عدم آپدیت بودن گوگل کروم هستش اما کروم تمام سایت ها رو باز می کنه و سایت همین بانک رو باز نمی کنه در عین حالی که وبسایت شونم باز نمی کنه با گوشی های دیگه و کامپیوتر چک کردم درسته فقط در موبایل من اینجوریه ضمن اینکه با پشتیبانی بانک هم تماس گرفتم و مشکلی از طرف بانک نبود اما تلفن من چنین اروری میده! توی گوگل هم سرچ می کنم نتیجه اش منتهی به خطای DNS میشه اما وقتی عیب یابی DNS و کانکشن انجام میدم مشکلی پیدا نمیشه !
    چطوری عیب یابی dns انجام میدید ?

در آغاز فعالیت OSPF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2021

پيش فرض

اختلال سراسرری هست بزودی برطرف میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

تلفن من مال برند شیائومی هستش و در بخش تنظیمات در قسمت سیمکارت پایین صفحه گزینه ای داره بنام تنظیمات پیشرفته روی اون که بزنین اولین گزینه عیب یابی شبکه تلفن همراه هستش که DNS رو بررسی می کنه.

- - - Updated - - -

آره متاسفانه از طریق ایرانسل متوجه شدم پشتیبانی شون بهم گفتن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

تلفن من مال برند شیائومی هستش و در بخش تنظیمات در قسمت سیمکارت پایین صفحه گزینه ای داره بنام تنظیمات پیشرفته روی اون که بزنین اولین گزینه عیب یابی شبکه تلفن همراه هستش که DNS رو بررسی می کنه.

- - - Updated - - -

آره متاسفانه از طریق ایرانسل متوجه شدم پشتیبانی شون بهم گفتن
    تو همه دستگاه هاتون از همین dns استفاده میکنید ? بعید میدونم چیزی بغیر از مشکل dns باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2023

پيش فرض Dnsخصوصی رو خاموش کنید مشکل حل میشه

باسلام
    Dnsخصوصی رو خاموش کنید مشکل حل میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2023

پيش فرض

Dns خصوصی رو خاموش کنید داخل تنظیمات

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •