تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2021-2022

داره خودمونی میشه Hamdamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به گزارش خبرگزاری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ کیلیان ام‌باپه تا تابستان سال جاری با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. این بازیکن جوان هنوز حاضر به تمدید قرارداد با تیم پاریسی نشده و همین باعث شده تا گمانه‌زنی‌های زیادی درباره انتقال او به رئال مادرید به گوش برسد.
    رونالدینیو ستاره برزیلی سابق پای سن ژرمن به ام‌باپه توصیه کرد که در پاری سن ژرمن بماند و راهی رئال مادرید نشود.او گفت: طبیعتاً دوست دارم که ام‌باپه در پاری سن ژرمن باقی بماند. این تیم همه شرایط برای موفقیت را دارد. زمان من شرایط تیم اینگونه نبود و به همین خاطر جدا شدم.
    رونالدینیو ادامه داد: ام‌باپه بازیکن بسیار با استعدادی است‌. او می تواند در پاری سن ژرمن افتخارات زیادی کسب کند و به او توصیه می‌کنم که در تیم بماند.

داره خودمونی میشه Hamdamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ستاره برزیلی سابق پاری سن ژرمن به ام‌باپه توصیه کرد که راهی رئال مادرید نشود.

به گزارش خبرگزاری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ کیلیان ام‌باپه تا تابستان سال جاری با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. این بازیکن جوان هنوز حاضر به تمدید قرارداد با تیم پاریسی نشده و همین باعث شده تا گمانه‌زنی‌های زیادی درباره انتقال او به رئال مادرید به گوش برسد. رونالدینیو ستاره برزیلی سابق پای سن ژرمن به ام‌باپه توصیه کرد که در پاری سن ژرمن بماند و راهی رئال مادرید نشود. او گفت: طبیعتاً دوست دارم که ام‌باپه در پاری سن ژرمن باقی بماند. این تیم همه شرایط برای موفقیت را دارد. زمان من شرایط تیم اینگونه نبود و به همین خاطر جدا شدم. رونالدینیو ادامه داد: ام‌باپه بازیکن بسیار با استعدادی است‌. او می تواند در پاری سن ژرمن افتخارات زیادی کسب کند و به او توصیه می‌کنم که در تیم بماند.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاری سن ژرمن 1-1 لانس؛ پاریسی ها تاج و تخت را پس گرفتند

پاری سن ژرمن میزبان لانس بود و با نتیجه تساوی ای که حاصل شد، به دهمین قهرمانی خود لیگ یک فرانسه دست پیدا کرد.

گلزنان پاری سن ژرمن: لیونل مسی

گلزنان لانس: کورنتین ژان

خلاصه بازی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ قرارداد کیلیان ام باپه با پاری سن ژرمن تمدید شد

رئال مادرید بعد از مدت ها انتظار برای جذب کیلیان ام باپه، در اوج خوشبینی، ناامید شد و این داستان عاشقانه امروز با تمدید قرارداد ستاره فرانسوی پایان تلخی داشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاری سن ژرمن 5-0 متس؛ ام باپه تمدید قراردادش را باشکوه کرد

کیلیان ام باپه در شبی که به صورت رسمی قراردادش را تمدید کرده بود، هت تریک کرد و آنخل دی ماریا که آخرین بازی خود را با پیراهن پاری سن ژرمن انجام داد، 1 گل و 2 پاس گل ثبت کرد.

شعار توهین‌آمیز هواداران پاری سن ژرمن خطاب به رئال مادرید پس از تمدید قرارداد ام باپه

از سکوهای ورزشگاه پارک دو پرنس، شعارهای مختلفی پیرامون تمدید قرارداد ام باپه شنیده شد و برای لحظاتی هواداران تیم پاریسی این شعار را فریاد زدند: حرامزاده های مادریدی، ام باپه اینجاست.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •