تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: توپ طلا | Ballon d'Or | سال 2021

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فابیو کاناوارو: مسی، بنزما و لواندوفسکی شانس کسب توپ طلا هستند

برنده سابق توپ طلا معتقد است مسی، لواندوفسکی و بنزما سه گزینه اصلی کسب توپ طلا هستند.

فابیو کاناوارو در دوران خود یکی از بهترین مدافعان دنیا بود که توانست قهرمان جام جهانی شود و توپ طلا را نیز به خودش اختصاص دهد. مدافع سابق رئال مادرید این روزها روی به مربیگری آورده است و بعد از چند سال حضور در لیگ چین قصد دارد در فوتبال اروپا به مربیگری ادامه دهد. این بازیکن گفتگویی با مارکا انجام داده است که در ادامه می خوانید:

به عنوان یکی از برندگان توپ طلا دوست دارید چه کسی امسال برنده شود؟

مسی فاتح کوپا آمریکا شده است اما بنزما و لواندوفسکی هم کاندیدا هستند. به نظرم کسی برتر نیست اما یکی از این سه نفر برنده می شوند. در سال 2020 مشخص بود لواندوفسکی باید برنده شود اما امسال هرکسی شانس دارد.

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زین الدین زیدان: امیدوارم کریم بنزما فاتح توپ طلا شود

سرمربی سابق لوس بلانکوس معتقد است که بنزما شایستگی کسب توپ طلا را دارد.

مراسم توپ طلا فردا (دوشنبه) برگزار خواهد شد و کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید یکی از نامزدهای کسب این جایزه است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آدیداس با 7 بز طلایی به لیونل مسی تبریک گفت

مراسم توپ طلای 2021 در پاریس برگزار شد و در نهایت لیونل مسی جلوتر از روبرت لواندوفسکی برای هفتمین بار به توپ طلا رسید. آدیداس با نمای برج ایفل و با مجسمه 7 بز طلایی، دریافت هفتمین توپ طلا را به مسی تبریک گفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راموس خطاب به مسی: دوست من دریافت هفتمین توپ طلا را تبریک می گویم. چه کلکسیونی!

دل پیرو: هفتمین توپ طلا مبارک اسطوره لیونل مسی

کارلس پویول: تبریک به لیونل مسی. شکی نیست که تو بهترین هستی

پله: تبریک به لیونل مسی برای یک توپ طلای دیگر. قطعا این یک قدردانی عادلانه از یک استعداد منحصربفرد بود. 7 بار! از تو خیلی ممنونم

رونالدینیو: تبریک به لیونل مسی!!! دیدن تو با یک توپ طلای دیگر بسیار لذتبخش است. تو شایسته تمام چیزهایی هستی که در زندگی ات اتفاق افتاده است. تا الان 7 توپ طلا گرفته ای و هنوز بیشتر جا داری نه؟ دوستت دارم رفیق

کیلیان ام باپه: مسیر ادامه دارد... تبریک می گویم دوست من لیونل مسی​​​​​

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 29 نوامبر 2021

​​​​​​لیونل مسی با انتشار این تصویر در اینستاگرامش نوشت: با وجودی که همیشه موفقیت تیم اولویت اصلی من است، نمی توانم شادی ام را برای کسب یک توپ طلای دیگر پنهان کنم.

می خواهم از شما تشکر کنم و این جایزه را به هم تیمی هایم در تیم ملی آرژانتین تقدیم کنم که باعث شدند یک سال زیبا را رقم بزنیم. همچنین هم تیمی هایم در بارسلونا و پاری سن ژرمن؛ و البته خانواده و دوستانم و تمام کسانی که مرا حمایت کردند، به من نزدیک هستند، مراقب من هستند. بدون همه آنها هرگز چنین چیزی امکان پذیر نبود. همچنین از فرانس فوتبال برای جایزه و مراسم تشکر می کنم.

لواندوفسکی: اول از هر چیز به لیونل مسی برای کسب توپ طلا تبریک می گویم

می خواهم از تک تک خبرنگارانی که به من رای دادند و معتقد بودند دستاوردهای من در سال 2021 مهم بوده، تشکر کنم. من جایزه بهترین مهاجم سال را گرفتم و هیچ بازیکنی نمی تواند بدون تیم قدرتمند و دوستان وفادار پشت سرش به این موفقیت برسد. و برای من فرقی ندارد، از بایرن مونیخ تشکر می کنم که بستر را برای موفقیت من فراهم کرد. از هم تیمی هایم در بایرن مونیخ و تیم ملی لهستان تشکر می کنم. همچنین از هوادارانم ممنونم که هر روز از من حمایت کرده اند و این ارزش زیادی برای من دارد.

دوناروما پس از کسب جایزه بهترین دروازه بان سال: کسب جایزه یاشین باعث افتخار من است.

از تولدم در شهر کاستلاماره تا میلان و حالا در پاریس، چه مسیر طولانی با چقدر تغییر بود. زندگی یک سفر است. من خودم را خوش شانس می دانم که تا همین جا توانسته ام رویاهای بزرگی را محقق کنم و این جایزه یکی از آنهاست. اما هنوز جوایز زیادی هستند که به دنبال شان هستم

پدری پس از دریافت جایزه کوپا: از تمام کسانی که چنین چیزی را ممکن ساختند، ممنونم. تبریک به لئو و الکسیا. شما تاریخ سازی کردید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی و هفت توپ طلا در کنار خانواده

مسی در تاریخ توپ طلا شکست ناپذیر شده است...

لیونل مسی هفته گذشته به هفتمین توپ طلای خود دست پیدا کرد تا خود را در تاریخ جاودانه کند و ساعاتی قبل، عکس هایی به همراه همه توپ طلاهایش در کنار خانواده منتشر کرده که مشاهده می کنید:

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •