تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ٰVPS و رد گیری سایتها

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض ٰVPS و رد گیری سایتها

با سلام

دوستان من برای انجام آفرها و نظر سنجی و ... می خوام VPS بگیرم.با توجه به قیمت نسبتا بالای سرویسهای VPS به نظرتون مثل VPN به راحتی قابل شناسایی توسط سایتها هست؟ IP اختصاصی باشه چطور؟ کسی تا حالا کار کرده که به مشکل خورده باشه؟ کدوم ارایه دهنده ها معتبرر ترن؟

کلا کسی نظری داشته باشه برای این سایتها که بشه آقرهاشونو انجام داد ممنون می شم بگه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. من یه vps دارم توی آلمان. وقتی ریموت میکنم دقیقا انگار پشت یه سیستم توی المان نشستم. تا حالا ندیدم سایتی متوجه بشه من با vps هستم و همیشه هم یک ip

فقط دقت کنید کاری که میخواید بکنید خلاف قوانین اون کشور نباشه ، مثلا من یه مدت از تورنت دانلود میکردم با vps بهم اخطار دادن نکن این کارو.

اینا رو بپرسید خلاصه از هرجایی که میخواید بگیرید.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. من یه vps دارم توی آلمان. وقتی ریموت میکنم دقیقا انگار پشت یه سیستم توی المان نشستم. تا حالا ندیدم سایتی متوجه بشه من با vps هستم و همیشه هم یک ip

فقط دقت کنید کاری که میخواید بکنید خلاف قوانین اون کشور نباشه ، مثلا من یه مدت از تورنت دانلود میکردم با vps بهم اخطار دادن نکن این کارو.

اینا رو بپرسید خلاصه از هرجایی که میخواید بگیرید.
    سلام .

تا حالا ندیدم سایتی متوجه بشه من با vps هستم
    نه ، بعضی سایتها هستند که از روی آیپی تشخیص میدن با VPS متصل شدید یا سیستم خانگی و در صورتیکه با آیپی VPS باشه خطای Access denied میده . اینها احتمالاً رنج آیپی دیتاسنترها رو دارند . البته آیپی که موقع خرید VPS به شما داده میشه باید مطمئن بشید در لیست سیاه نباشه .

مثلا من یه مدت از تورنت دانلود میکردم با vps بهم اخطار دادن نکن این کارو.
    من یه مدت طولانی VPS حجیم آلمان داشتم و برای تورنت (هم ترکرهای عمومی و هم خصوصی) و دانلود استفاده میکردم ، هیچ اخطاری هم نگرفتم . احتمالاً شما share کردید .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2021

پيش فرض

سلام
    وی پی اس ها کاملا ای پی اختصاصی دارند و از شرکت معتبر تهیه کنید تا زمانی که وی پی اس را تمدید کنید ای پی برای شماست و مشکلی ندارد
    و هیچ ردی از ایران بودن هم پیدا نمی شود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

شما اگه پرکسی رزیدنتال تهیه کنید بهتره، vps هم با ایپی رزیدنتال هست که از حالت معمول خب گرونتره، vps از طریق پورت شناسایی میشه،شما وقتی از پرکسی استفاده کنید نسبت مروگر یه پینگ دارید اون از مشهص بیشتر باشه تشخیص میدن، بهترین حالت اینه یه vps با یه پرکسی رزیدنتال جداگانه تهیه کنید ،با همه این ها هنوز هم اکر پیگیر باشن قابل شناساییه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •