تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 46

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 2021-2022

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ بارسلونا و یوونتوس در جام خوان گمپر به مصاف هم می روند

با اعلام باشگاه بارسلونا، این باشگاه امسال در جام دوستانه خوان گمپر که هر ساله بین بارسلونا و تیمی دیگر برگزار می شود، به مصاف یوونتوس خواهد رفت.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ لیونل مسی از بارسلونا جدا شد

دوران باشکوه لیونل مسی در بارسلونا به پایان رسید. این خبر عجیب از سوی باشگاه بارسلونا تایید شد.

درحالیکه لیونل مسی در آستانه تمدید قرارداد با بارسلونا بود، به طور ناگهانی همه چیز تغییر کرد و در کمتر از یک ساعت جدایی او از بارسلونا رسماً تایید شد.

باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای جدایی لیونل مسی را تایید کرد. در این بیانیه آمده است:

با وجود تمایل و توافق باشگاه و بازیکن بر سر امضای قراردادی جدید، این امر به دلیل موانع اقتصادی و ساختاری ممکن نیست. (طبق مقررات لالیگا) در نتیجه مسی در بارسلونا نمی ماند. هر دو طرف از این تصمیم عمیقاً ناراحت هستند چون خواسته آنها برآورده نمی شود. بارسلونا از صمیم قلب برای بازیکنی که در بزرگی باشگاه نقش داشته، قدردانی می کند و برای او در زندگی شخصی و حرفه ای آرزوی موفقیت دارد.

Barca announce that Messi will leave the club after contract talks break down

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

همه چیز در مورد جدایی ناگهانی لیونل مسی از بارسلونا؛ او به اسپانیا برگشته بود تا قراردادش را تمدید کند

درحالیکه لیونل مسی در آستانه تمدید قرارداد با بارسلونا بود، به طور ناگهانی همه چیز تغییر کرد و در کمتر از یک ساعت جدایی او از بارسلونا رسماً تایید شد. این موضوع باعث تعجب مسی نیز شده است.

مسی پس از سپری کردن تعطیلات تابستانی به بارسلونا برگشته بود تا قرارداد جدید خود را امضا کند. حتی ویدیوی تمدید قرارداد نیز آماده شده بود تا پس از اعلام رسمی باشگاه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. هیچ تنشی میان مسی و بارسلونا وجود نداشت و همه چیز با آرامش پیش می رفت اما دیشب خوان لاپورتا به اطلاع پدر مسی رسانده که تمدید قرارداد به دلیل محدودیت های لالیگا میسر نیست.

بارسلونا با این مشکل برای امضای قرارداد با سایر بازیکنان جدید خود نیز روبرو است. برای همین قرارداد بازیکنان جدید بارسلونا از جمله دیپای، آگوئرو و اریک گارسیا هنوز ثبت نشده است. مسی پس از شنیدن این خبر ابتدا تعجب کرد اما در ادامه بابت صداقت خوان لاپورتا به تقدیر از او پرداخته است.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این مدل جدایی مسی بدون دلیل نیست
    و صد البته مسله مالی بهانه ایی بیش نیست(با توجه به اینکه مسی دستمزد را حسابی کاهش داده بود)

خلاصه خیلی قضیه بودار هست

معلوم نیست پشت پرده چی جریان داره

بعدا زمان مشخص خواهد کرد

6. این کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوان لاپورتا: قرار بود روز پنجشنبه قرارداد را امضا کنیم؛ مسی درخواست غیرمنطقی نداشت

در حالی که انتظار می رفت بعد از حواشی گوناگون در مورد آینده لیونل مسی، این فوق ستاره در روزهای آینده قرارداد خود با بارسلونا را تمدید کند، باشگاه بارسلونا شب گذشته در خبری غافل گیر کننده اعلام کرد، این بازیکن از جمع آبی و اناری ها جدا خواهد شد.

خوان لاپورتا با حضور در کنفرانس خبری در مورد جدایی لیونل مسی صحبت کرد.

تمدید قرارداد مسی، شدنی نبود

تمدید قرارداد مسی، شدنی نبود. وقتی با او 5 ساله بستیم، فکر می کردیم می توانیم قراردادش را تمدید کنیم. لالیگا اما دست ما را بست تا شرایط به این شکل رقم بخورد. درست است که با قبول داستان حق پخش پول دریافت می کردیم اما به نظر ما دادن حقی که بیش از 50 سال آینده را در بر می گیرد، به نفع باشگاه نیست. بارسا از هر چیز دیگری بیشتر اهمیت دارد.

مسی درخواست غیرمنطقی نداشت

گفتگوهایم با تباس خصوصی است و آنها را فاش نمی کنم. خورخه مسی در تمام مذاکرات رفتاری عالی داشت ولی چیزی از ما نخواست که غیرمنطقی باشد. هر دو طرف به توافق رسیدیم ولی در نهایت نتوانستیم مذاکرات را نهایی کنیم. دوست داشتم الان در کنار مسی باشم و خبر تمدید قراردادش را اعلام کنم اما این موضوع شدنی نیست.

روز پنجشنبه قرار بود قرارداد را امضا کنیم

کار ما تمام نشده است. بازار نقل و انتقالات 31 آگوست بسته می شود و تا آن زمان هر چیزی ممکن است. با مسی به توافق رسیده بودیم که قراردادی دو ساله با او ببندیم و دستمزد او را در عرض 5 سال پرداخت کنیم. حتی با هم دست دادیم اما ناگهان شرایط عوض شد و مجبور شدیم دوباره همه چیز را از نو ارزیابی کنیم. دیروز به خورخه مسی گفتم و روز قبل هم صحبت کرده بودیم.به لئو پیام داده بودم و روز پنجشنبه قرار بود قرارداد را امضا کنیم. قرار بود در یک کنفرانس خبری مشترک همه چیز تمام شود اما شرایط عوض شد. به سختی تلاش کردیم اما به دلایلی که به ما ربطی نداشت موفق نشدیم. چیزی که مانع توافق شد مسائلی است که نمی توانیم تغییر دهیم و دلیلش هم فیرپلی مالی است.

کنفرانس کامل

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی: در حال ترک باشگاهی هستم که عاشقش بودم

فوق ستاره سابق باشگاه بارسلونا با حضور در کنفرانس خبری در حالی که به شدت احساساتی شده بود، در مورد جدایی خود از جمع آبی و اناری ها صحبت کرد.

در حالی که همگان منتظر خبر تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا بودند، شب پنجشنبه در اقدامی غافل گیر کننده، سران ابی و اناری ها اعلام کردند این بازیکن بعد از سال ها حضور در بارسلونا از این تیم جدا خواهد شد.

در حال ترک باشگاهی هستم که عاشقش بودم

ناراحتم، خیلی ناراحتم. دارم باشگاهی را ترک می کنم که عاشقش هستم. انتظارش را نداشتم. همیشه رک و صادق حرف می زنم. سال گذشته می خواستم بروم اما امسال نه. به همین خاطر هم ناراحتم. بازیکنانی جدید به باشگاه خواهند آمد. باشگاه مهم تر از هر کسی است و هواداران هم به نبود من عادت می کنند. شاید روزهای اول اندکی عجیب باشد اما بازیکنان بزرگی به تیم آمده اند و باشگاه تیم خوبی دارد.

دوست داشتم در حضور هواداران و در استادیوم خداحافظی کنم

همیشه سعی کرده ام متواضع باشم و به همه احترام بگذارم و رفتارم با همه در باشگاه به همین شکل بود. امیدوارم سوا از چیزهای زیادی که به باشگاه دادم، مرا به این شکل به یاد بیاورید. چیزهای زیادی تجربه کردم که خاطرات بد هم جزو آنهاست اما همین ها باعث شد پیشرفت کنم. از روز اول و از وقتی که پا به این باشگاه گذاشتم همه چیزم را برای این باشگاه و پیراهن دادم و تا روز آخر هم به این روند ادامه دادم. با رضایت باشگاه را ترک می کنم. هیچوقت به خداحافظی به این شکل فکر نکرده بودم اما دوست داشتم خداحافظی ام با حضور هواداران و در زمین فوتبال باشد. دوست داشتم برای آخرین بار مرا تشویق کنند. در طول کرونا دلم خیلی برای آنها تنگ شد. دوست داشتم مرا تشویق کنند و نامم را صدا بزنند. این اتفاق را با استادیوم پر تصور کرده بودم تا بتوانم به شکلی خوب خداحافظی کنم. این اتفاق نیافتاد اما می خواهم به خاطر محبت هواداران در طول تمام این سال ها تشکر کنم. آنها همیشه مرا دوست داشتند. امیدوارم بتوانم روزی به این باشگاه به هر شکلی برگردم. امیدوارم بتوانم سهمی داشته باشم تا این باشگاه همچنان بهترین باقی بماند. می خواستم حرف های زیادی بزنم اما خیلی هایش یادم نمی آید چون حال و روز خوبی ندارم. از تمام دنیا متشکرم.

تا همین الان جدایی ام را باور نکرده بودم

چیزهای زیادی در سرم می گذرد. تا همین الان واقعیت را باور نکرده بودم و باور نداشتم که اینجا و این باشگاه را ترک می کنم. این موضوع تمام زندگی ام را تغییر می دهد.به مدت 16 سال در تیم اصلی بودم و حالا باید از اول شروع کنم. تغییر سختی برای خانواده من است زیرا می دانستم چه حسی از زندگی در این شهر داشتند اما می دانم که هر جا برویم با آنجا تطبیق پیدا می کنیم. باید این موضوع را قبول کنیم و از اول شروع کنیم.

متقاعد شده بودم که مشکلی برای تمدید وجود ندارد

حقیقت این است وقتی انتخابات باشگاه انجام شد، با مدیرعامل شام خوردم و با هم صحبت کردیم و متقاعد شدم که او می تواند موفق شود و مشکلی برای تمدید وجود نخواهد داشت اما اتفاقاتی افتاد که نباید می افتاد. از قبل برنامه هایمان را ریخته بودیم.

50 درصد از دستمزدم را کاهش دادم

50 درصد دستمزدم را کاهش دادم و دیگر از من خواسته نشد که باز هم آن را کاهش دهم. این که گفته می شد از من 30 درصد دیگر درخواست کاهش دستمزد داشتند یک دروغ است و حقیقت ندارد.هر کاری ممکن بود کردیم ولی باز هم تمدید قرارداد ممکن نبود. همیشه واضح و شفاف صحبت کرده ام. صحبت های زیادی زده شده است اما همه این حرف ها حقیقت ندارد. چیزی که برای مهم است این است که حقیقت را به مردمی بگویم که چیزهای زیادی به من دادند.

هر کاری برای ماندن در توانم بود انجام دادم

همان طور که لاپورتا گفت باشگا قرض زیادی دارد و نمی خواهد قرض بیشتری به بار بیاورد. ضمن این که ادامه دادن غیر ممکن بود. باید به آینده و دوران بازی خودم فکر کنم و از همین الان باید از اول شروع کنم. هر کاری برای ماندن قابل انجام شدن بود انجام دادم و در نهایت ماندن ممکن نبود. حرف بیشتری ندارم. هر کاری در توانمان بود انجام دادیم.

کنفرانس کامل

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وضعیت اطراف ورزشگاه نیوکمپ پیش از آغاز کنفرانس خبری لیونل مسی در مورد جدایی از بارسلونا / فیلم

اشک های لیونل مسی پیش از آغاز کنفرانس خبری در مورد جدایی از بارسلونا / فیلم

تشویق ایستاده لیونل مسی توسط اعضای باشگاه بارسلونا؛ چشمان اشکبار ستاره آرژانتینی / فیلم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسلونا 3-0 یوونتوس؛ شروع عصری جدید در بارسلونا

بارسلونا در روز خداحافظی لیونل مسی در کنفرانس مطبوعاتی، مهم ترین دیدار پیش فصل را مقابل یوونتوس برگزار کرد و با پیروزی 3-0، جام دوستانه خوان گمپر را فتح کرد.

ترکیب بارسلونا: نتو؛ دست، پیکه، آرائوخو، آلبا؛ روبرتو، بوسکتس؛ گریزمان، دیپای، دمیر؛ بریتویت

ترکیب یوونتوس: شزنی؛ دی شیلیو، ده لیخت، روگانی، ساندرو؛ رمزی، بنتانکور؛ برناردسکی، کوادرادو، رونالدو؛ موراتا

گلزنان: ممفیس دیپای (3)، مارتین بریتویت (58)، ریکی پویگ (90)

تیم های بانوان بارسلونا و یوونتوس هم ساعاتی پیش به مصاف هم رفتند و این بازی با نتیجه 6-0 به سود بارسلونا تمام شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیکه: جدایی مسی روی تیم تأثیر گذاشت؛ دیگر آن جادوی سابق را نخواهیم داشت

جرارد پیکه، مدافع باتجربه بارسلونا معتقد است که از دست دادن لیونل مسی روی ترکیب تیم اثرگذار خواهد بود و اذعان کرد که خیلی از بازیکنان تیم تحت تأثیر جدایی او قرار گرفته اند.

وقتی بهترین بازیکن دنیا را از دست می دهید، دیگر آن جادو و استعداد سابق را نخواهید داشت. یک بازیکن هجومی مهم را از دست دادیم، که گل ها و پاس گل های زیادی برای تیم به ارمغان می آورد اما باید همچنان جنگنده بمانیم و رقابت کنیم. امروز یکی از آن روزهای خوب نیست. می دانستیم که روزی چنین اتفاقی خواهد افتاد، اما روی تیم تأثیر گذاشت؛ مخصوصاً روی برخی از ما که سال ها در کنار او بازی کرده بودیم. مردم مصمم هستند تا بار دیگر از روی سکوها بازی تیم را تماشا کنند. ما هم واقعاً می خواهیم خوب عمل کنیم.

اینیستا: سال ها بازی در کنار مسی مایه افتخار بود

بعد از اعلام رسمی جدایی لیونل مسی از بارسلونا بعد از 17 سال، حالا آندرس اینیستا، هم تیمی سابق مسی در بارسلونا به تمجید از او پرداخته است.

باعث افتخار بود که سال های طولانی کنار او بازی کردم، او شماره 1. دنیا است، من هرگز ندیده ام که کسی عملکرد سال به سال او را داشته باشد، و همینطور نحوه تأثیرگذاری او روی تیم و بهبود عملکرد خود طی این سال ها منحصر به فرد بوده است.

خداحافظی بوسکتس با مسی: به عنوان یک بچه آمدی و در قامت بهترین بازیکن تاریخ می روی

لیونل مسی پس از 21 سال از بارسلونا جدا می شود و این ماجرا همه هواداران را در شوک فرو برده است. سرخیو بوسکتس، هافبک باتجربه بارسلونا در پست اینستاگرامی خود نوشت:

هنوزدارم سعی می کنم ماجراهایی که رخ داده را هضم کنم و می دانم چقدر دشوار خواهد بود. فقط می توانم به خاطر تمام کارهایی که برای این باشگاه و برای ما که طی این همه سال همراهت بودیم انجام دادی تشکر کنم، مخصوصا به خاطر کارهایی که در حق من انجام دادی. به عنوان یک بچه آمدی و به عنوان بهترین بازیکن تاریخ، کسی که باشگاه را به بزرگی که لیاقتش را دارد رسانده و کسی که هم از لحاظ تیمی و هم انفرادی تاریخسازی کرده، باشگاه را ترک می کنی. همیشه می توانم به این اشاره کنم که در کنار تو بازی کرده ام و لحظات زیادی را با تو شریک شدم؛ لحظاتی که اکثر آنها خاطرات بسیار خوبی بودند. آنقدری خوش شانس بودم که کنار تو رشد کنم و از 13 فصل همبازی بودن با تو لذت ببرم. فراتر از اینها، همیشه به دوستیمان پایبند خواهم بود و دلم حسابی برایت تنگ خواهد شد.فقط می توانم برای تو و خانواده ات بهترین ها را آرزو کنم چون شایستگی بهترین ها را داری. جای خالی تو احساس خواهد شد لئو، بهترینِ تاریخ.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی در کنار جام هایی که همراه با بارسلونا کسب کرد

لیونل مسی همراه با جام هایی که طی سال های حضور در بارسلونا بالای سر برد، عکسی به یادگار گرفت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •