تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: آپدیت es6980 tv

داره خودمونی میشه Hashem 289's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    .

14 آپدیت es6980 tv

فایل آپدیت سامسونک es6980 رو از کجا میشه دانلود کرد
    سایتهای خارجی اصلا همچین ورژنی ندارند .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فایل آپدیت سامسونک es6980 رو از کجا میشه دانلود کرد
    سایتهای خارجی اصلا همچین ورژنی ندارند .
    دوست عزیز

نام گذاری ایران برای این مدل ES6980 و نام گذاری اصلی آن ES6800M می باشد. و اینم سایت شما برای دانلود فریمور تان

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

3. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Hashem 289's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    .

پيش فرض

دوست عزیز آپدیت شد ممنون .

داره خودمونی میشه ehsanbh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    از آدرس بالا فایل T-MST10PDEUC-1034.1.exe رو دانلود کردم و اونرو روی فلش اکسترکت کردم .ولی تلویزیون پس از جستجو پیغام میدهد فایل آپدیت پیدا نشده است.
    خیلی عجیبه در حالی که تلویزیون من هم ES6980 هستش.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    از آدرس بالا فایل T-MST10PDEUC-1034.1.exe رو دانلود کردم و اونرو روی فلش اکسترکت کردم .ولی تلویزیون پس از جستجو پیغام میدهد فایل آپدیت پیدا نشده است.
    خیلی عجیبه در حالی که تلویزیون من هم ES6980 هستش.
    دوست عزیز

آیا شما برای آبدیت اینگونه عمل کردید
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
    اگر اینگونه عمل کردید و جواب نگرفتید بدانید که فریمور شما معادل همان ورژن است که دیگر نمی یابد

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز

آیا شما برای آبدیت اینگونه عمل کردید
    آبدیت کردن فریمور
    اگر اینگونه عمل کردید و جواب نگرفتید بدانید که فریمور شما معادل همان ورژن است که دیگر نمی یابد
    در سایت سامسونگ وارد بخش پشتیبانی شدم و firmware مخصوص es6800 رو دانلود کردم (هماطور که در پستهای بالا اشاره شد تلویزیون من es6980 هستش).اسم فایل دانلود شده
    T-MST10PDEUC-1034.1.exe میباشد. کاملا واضحه که ورژن فایل دانلود شده 1034.1 میباشد.
    ازطرف دیگه منو-->پشتیبانی----> بروزرسانی ورژن تلویزیون را 1017 اعلام میکند.
    توجه بفرمایید مراحل آپدیت را به کرات و با دقت انجام دادم ولی تلویزیون فایل آپدیت را پیدا نمیکند.
    کلا میخوام بگم این ES6980 تلویزیون عجیبیبه همانطور که در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودتون دیدیت با بقیه تلویزیونهای سامسونگ متفاوته. و واقعا منو خسته کرده.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

در سایت سامسونگ وارد بخش پشتیبانی شدم و firmware مخصوص es6800 رو دانلود کردم (هماطور که در پستهای بالا اشاره شد تلویزیون من es6980 هستش).اسم فایل دانلود شده
    T-MST10PDEUC-1034.1.exe میباشد. کاملا واضحه که ورژن فایل دانلود شده 1034.1 میباشد.
    ازطرف دیگه منو-->پشتیبانی----> بروزرسانی ورژن تلویزیون را 1017 اعلام میکند.
    توجه بفرمایید مراحل آپدیت را به کرات و با دقت انجام دادم ولی تلویزیون فایل آپدیت را پیدا نمیکند.
    کلا میخوام بگم این ES6980 تلویزیون عجیبیبه همانطور که در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودتون دیدیت با بقیه تلویزیونهای سامسونگ متفاوته. و واقعا منو خسته کرده.
    دوست عزیز
    مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید چون مدل آن دوستی که از دانلود این مدل استفاده کرده و انجام شده همان es 6980 بوده پس مدل مشگل ندارد وگرنه برای او هم انجام نمی شود

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Model name: UA40ES6980M
    Model Code: UA40ES6980MSHD
    Type No: UA40ES6980

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

Model name: UA40ES6980M
    Model Code: UA40ES6980MSHD
    Type No: UA40ES6980
    دوست عزیز
    این مدل در سه پسوند R- W- M عرض شده است که پسوندهای M و W بجز در مورد ولتاژ منبع تغذیه که مدل ایرانی یا همان W که 110-120 است در موارد دیگر یکسان هستند. ولی مدل پسوند R که در امارات عرضه میشود قابلیت صدای 3D و ورودی SCART هم به آن افزوده شده است ولی متاسفانه سایت ایران فریمور را قرار نداده و سایت امارات هم همان ورژن دستگاه شماست و هنوز فایل جدید را قرار نداده و فقط سایت نیوزلند یا همان M ورژن جدید را قرار داده که ممکن است از لحاظ محتوا و کدهای دسترسی با تلویزیون شما ساز گار نباشد که جواب نمی دهد و فقط ورژنی را می پزیرد که از ورژن خودش بالاتر باشد از نظر محتوا نه از نظر نام ورژن
    این سایت امارات
    Last edited by matinpour; 07-06-2013 at 12:57.

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    این مدل در سه پسوند R- W- M عرض شده است که پسوندهای M و W بجز در مورد ولتاژ منبع تغذیه که مدل ایرانی یا همان W که 110-120 است در موارد دیگر یکسان هستند. ولی مدل پسوند R که در امارات عرضه میشود قابلیت صدای 3D و ورودی SCART هم به آن افزوده شده است ولی متاسفانه سایت ایران فریمور را قرار نداده و سایت امارات هم همان ورژن دستگاه شماست و هنوز فایل جدید را قرار نداده و فقط سایت نیوزلند یا همان M ورژن جدید را قرار داده که ممکن است از لحاظ محتوا و کدهای دسترسی با تلویزیون شما ساز گار نباشد که جواب نمی دهد و فقط ورژنی را می پزیرد که از ورژن خودش بالاتر باشد از نظر محتوا نه از نظر نام ورژن
    این سایت امارات
    ضمن تشکر از نکته دقیق جالب و کاربردی که فرمودید یک سوال برام پیش اومده:
    تلویزیون من دقیقا کدوم ورژنه و از کجا متوجه میشوید؟
    اگر ورژن M هست (
    Model name: UA40ES6980M) اینکه دقیقا همان مدلیست که در سایت نیوزلند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اومده.پس باید بشه آپدیت کرد.اینطور نیست؟
    در غیر اینصورت یه توضیحی بفرمایید.

با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •