تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: از اینکه دوست دختر ندارم در رنج و عذابم

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض از اینکه دوست دختر ندارم در رنج و عذابم

سلام
    من 31 سالمه و دانشجوی ارشدم اما متاسفانه تا حالا تقریبا دوست دختر نداشتم و یه جورایی عقده دوست دختر پیدا کردم این همه آدم دوست دختر دارند منم داشته باشم(لطفا نیاید بگین دوست دختر چیز بدی هست و کار خوبی می کنی نداری )لطفا منو راهنمایی کنید

2. 2 کاربر از afshin.npps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من 31 سالمه و دانشجوی ارشدم اما متاسفانه تا حالا تقریبا دوست دختر نداشتم و یه جورایی عقده دوست دختر پیدا کردم این همه آدم دوست دختر دارند منم داشته باشم(لطفا نیاید بگین دوست دختر چیز بدی هست و کار خوبی می کنی نداری )لطفا منو راهنمایی کنید
    من معمولا تو اینجور بحث ها شرکت نمیکنم اما یه چیزایی میگم شاید بدردت خورد
    دوس دختر (یادوس پسر) داشتن نه بده نه خوب
    بستگی ب طرفش داره...یکی هس دنبال لذت بردن از دختره و رک بگم نیتش جنسیه ک خب بحثش جداس شاید براش اون شخص خیلیم خوب باشه و راضی باشه! تازه دنبال 2.3تا دیگم باشه!
    یکیم هس فقط دنبال یه هم صحبت و مونس و همدمه ک اونم اگر واقعا دختری پیدا کنه ک این نیازشو برطرف کنه خیلی خوبه!
    یکیم دنبال اینه ک فقط یکیو داشته باشه جلو دوستاش کم نیاره بگه منم بله! ک اونم بحثش جداس!
    من همه جوره شو بین دوستام دیدم...
    اما اینو میخام بت بگم...نگا ب بگو بخندا و عکسای و استوری ها و خوش گذرونیای پسردخترا باهم نکن...اینا ظاهر قضیس...رک بگم دوس دختر داشتن جیب پر پول میخاد...باید خرج کنی...کادو و اینا سرجای خود رستوران و بوتیک و سینما و پارک و...هم جای خود.
    و اینک یکی هس همش باید بش جواب پس بدی...کجا بودی با کی بودی کی رفتی کی اومدی چیکارکردی کیا بودن چیا گفتن چرا فلان کارو کردی چرا فلان حرف رو فلانی زدی چرا فلان جور نگا کردی چرا اینجوری میکنی اونجوری نمیکنی و...باید ببینی اعصاب شو داری یا نه! اوایل شاید تحمل کنی ولی تا کی میتونی دووم بیاری...
    منم همسن شمام...و بنظر شخصی خودم دیگه ما کم کم باید دنبال کسی گشت ک بتونه شریک زندگی بشه نه فقط خوش گذرونی و...البته من شرایط شمارو نمیدونم شاید اصلا فعلا شرایط ازدواج نداسشته باشی...
    خلاصش اینه ک ببین هدفت چیه از دوس دختر داشتن و اینک میتونی خرج شو بدی و اعصاب سین جیم و ادا اطوار داری یا نه... تکلیف تو باخودت مشخص کن اول بعد ببین ارزش داره یا نداره و میشه اصلا بش گفت عقده یا نه!

4. 10 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام
    درود

شما لازم نیست حتما خودتون شخصا برید دنبال دوست دختر

شما خودتون سعی کنید پیشرفت کنید و شخص مهمی بشید.انسان های بهتر از دوست دختر میان سمتتون.همیشه سعی کنید سنگین باشید و جوری رفتار کنید ک همیشه مورد توجه قرار بگیرید

باید همیشه ب خودتون برسید و همیشه مرتب و تمیز باشید.دختر ها از پسر های تمیز خوششون میاد

همیشه مودب باشید.هیچ وقت وقتی دختری در نزدیکی شما وجود داره رفتار های سبک و غیر عادی از خودتون در نیارید.دختر ها از پسر های مودب خوششون میاد

اهل درس باشید و سعی کنید ک همیشه باهوش و زرنگ باشید.دختر ها از پسر های باهوش خوششون میاد و ب سمت اونا جلب میشن

هیچ وقت در حین صحبت با یک دختر (یا وقتی ک ی دختر در کنار شما وجود داره) حول نشید و دست و پا خودتون رو گم نکنید

و مهم تر از همه.همونظور ک کاربر عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرمودند باید از خودتون بپرسید ک برای چی میخواید دوست دختر بگیرید؟

اگر مسئله رفع نیاز های جنسی باشه ک کلا ی بحث جداست و ی مشکل محسوب میشه.(البته اگه همیشه دنبال رفع نیاز جنسی باشید مشکل محسوب میشه)

اگر مسئله داشتن یک همدم و یار هستش ی دختر میتونه نیازتون رو برطرف کنه.ب شرطی ک راز نگهدار و صادق باشه و هیچوقت بهتون دروغ نگه

خلاصه پیشنهاد من اینه ک اصلا دنبال دوست دختر نباشید و منتظر باشید تا دختر بیاد سمت شما. ن اینکه شما برید سمت دختر موردنظر

6. 5 کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام
    درود؛ ارتباط با جنس مخالف و یا س.ک.س یک هدف نیست که به آن دست یابیم، یک لذت است که تجربه میکنیم، لذت هم می تواند تعریف بهتر و عمیق تری داشته باشد. مغز انسان همواره به دنبال راهی برای ترشح دوپامین اضافیست که با مواد کشیدن هم لذت به دست میاد! اما باید مغز را طوری تربیت کرد که دوپامین را در راستای هدف والای انسان ترشح کنه، مثل کسب موفقیت و سرآمد شدن در رشته تخصصی خود.
    رابطه ج.نسی یعنی عشق ورزیدن و به آرامش رسیدن، وگرنه حیوانات هم س.ک.س دارند، باید روی شعور جنسی خود کار کنیم. شما کوشش کنید با راه های ارتباط با جنس مخالف، عشق و محبت بورزید تا عشق و محبت هم دریافت کنید و به این وسواسی که در این سن به سراغتون اومده فائق بیایید. چند کلیپ خیلی زیبا درباره دوستی با جنس مخالف هست آقای امیر ملک پور (یکی از موفق ترین افراد ایرانی اروپا) در یوتیوب گذاشتند که لحن شیوایی دارند، همچنین دکتر هلاکویی هم دراین باره صحبت کردن که با جستجوی نام این دو عزیز در یوتیوب می تونید کلیپاشو پیدا کنید و یا اگر مایل بودید پیام خصوصی بفرستید تا لینکشو براتون بفرستم.
    کامیاب و باخرد باشید.

8. 4 کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دخترهایی که اینجوری وانمود میکنن که اهل دوستی هستن

یا گول خورده های سیاسی هستن مثل لشگر تدبیر و امید

یا فمینیست هستن و فکر میکنن مردها تو ایران همه دارن حال و حول میکنن و حق اونا را خوردن

یا دانشجو و کاسب هستن .

اکثر خونواده ها تو ایران فقط راضی به رابطه در چارچوب ازدواج هستن

بعد در ایران پیرسالاری هست . یعنی اون هاجی که میره 4 تا زن میگیره خب معلومه چیزی برای من و شما نمیمونه

همین دیروز نایب رییس مجلس گفته یک و نیم میلیون دارن به تجرد قطعی میرسن (که دهه 50 هم بینشون هست) تازه تجرد قطعی اصطلاحی هست که خودشون اختراع کردن برای تو جیه چند زنی خودشون

تو ایران تا پیرمردهای نسل قبل نمیرن نرن تو گور نه من دوست دختر پیدا میکنم نه شما !

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

از همه دوستانی که در این تاپیک نظر گذاشته اند صمیمانه تشکر می کنم

11. این کاربر از afshin.npps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

هرکس باید یه همدم و شریک زندگی د اشته باشه و با دقت انتخابش کنه و تا اخر عمر با هم باشن حتی اون دنیا هم باهم باشن چیه این بی ناموسی ها امروز تو با یه دختری باشی فردا هم یکی میوفته دنبال دختر و همسر خودت اگه هدف ازدواج و باهم بودن نیست اصلا چه ارزشی داره دوستی دختر و پسر؟ جز فساد و پوچی هیچی توش نیست.

من همیشه تو جمع هایی که بودم به خاطر اینکه ماشین داشتم و ماشینم مدل بالاتر از بقیه بود خیلی ها سعی کردن بهم نزدیک بشن و صمیمی بشن اما من همیشه جلوی خودم رو گرفتم چون هم نمیخوام دنبال ناموس کسی باشم هم نمیخوام به همسر آینده ام خیانت کرده باشم

13. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

اشتباه كردي ديگه نصفه عمرت در فنا رفت تمام حس هاي شش گانه بدنت بلا استفاده موندن بجنب بغل كن

15. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

هرکس باید یه همدم و شریک زندگی د اشته باشه و با دقت انتخابش کنه و تا اخر عمر با هم باشن حتی اون دنیا هم باهم باشن چیه این بی ناموسی ها امروز تو با یه دختری باشی فردا هم یکی میوفته دنبال دختر و همسر خودت اگه هدف ازدواج و باهم بودن نیست اصلا چه ارزشی داره دوستی دختر و پسر؟ جز فساد و پوچی هیچی توش نیست.

من همیشه تو جمع هایی که بودم به خاطر اینکه ماشین داشتم و ماشینم مدل بالاتر از بقیه بود خیلی ها سعی کردن بهم نزدیک بشن و صمیمی بشن اما من همیشه جلوی خودم رو گرفتم چون هم نمیخوام دنبال ناموس کسی باشم هم نمیخوام به همسر آینده ام خیانت کرده باشم
    مدل بالا ژیان نبود؟

17. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

جهت برقراری یک ارتباط عاطفی سالم با جنس مخالف، اگر می خواهید آرامش داشته باشید از دختر / پسری که بعد از 18 سالگی تجربه یک ارتباط و دوستی معمولی با جنس مخالف رو هم نداشته و کل زندگی خودرا با فانتزی های ذهنی و قصه های تخیلی پر کرده است جدا خودداری کنید! بخصوص افرادی که این ارتباط رو زشت و قبیح و بد کریه و نادرست و .. می پندارند.

19. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •