تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: تبلیغات ناخواسته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض تبلیغات ناخواسته

با سلام من برا اطمینان کروم از سایتهای وطنی گرفتم مثلا س ا فت نو.... بعد موقع باز کردن یه سایت مثل مثلا ترب یه کالا مشاهده میکنم بعد تو تموم سایتا اون کالا برام تبلیغ میشه اد بلوکر فعال کردم هر کاری فکر کردم درسته انجام دادم بازم خلاصی ندارم فکر کنم این یارو سایته که من هرچی کالا میبینم میاد تو سایتا برام تبلیغ میکنه بیا بخر اینا رو خود مرورگر کاشتن (مرورگر الوده ) حتی خود کرومم نمیتونه بد افزار رو پیدا کنه همچین میاد یه سایتو تبلغاتشو توش میزاره اصلا حس نمیکنی این تبلیغات مال خود سایت نیست فقط تکراری بودن تبلیغات لوش میده خواهشمندم راهنمای دارین بکنین

2. این کاربر از red17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

با سلام من برا اطمینان کروم از سایتهای وطنی گرفتم مثلا س ا فت نو.... بعد موقع باز کردن یه سایت مثل مثلا ترب یه کالا مشاهده میکنم بعد تو تموم سایتا اون کالا برام تبلیغ میشه اد بلوکر فعال کردم هر کاری فکر کردم درسته انجام دادم بازم خلاصی ندارم فکر کنم این یارو سایته که من هرچی کالا میبینم میاد تو سایتا برام تبلیغ میکنه بیا بخر اینا رو خود مرورگر کاشتن (مرورگر الوده ) حتی خود کرومم نمیتونه بد افزار رو پیدا کنه همچین میاد یه سایتو تبلغاتشو توش میزاره اصلا حس نمیکنی این تبلیغات مال خود سایت نیست فقط تکراری بودن تبلیغات لوش میده خواهشمندم راهنمای دارین بکنین
    یعنی سایت وطنی اطمینانش از سایت رسمی بیشتره؟
    کروم اینا نرم افزارهای بازمتن و/یا مجانی هستن. نیازی به نسخهء کرک شده نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

خوب ممکنه گوگل اد باشه. به اینصورت که از وبسایتهایی که بازدید میکنی اون وبسایتها توی کامپیوترت کوکی میزارن. بعدش که به وبسایتهای دیگه سر میزنی اگه اون وبسایتها از گوگل اد استفاده کنن تبلیغات مرتبط با اون کوکی ها توی یک فریم خاص نمایش داده میشه. فریمی که آدم تصور میکنه یه جور وصله ناجوره و به قیافه وبسایت نمیخوره .
    گوگل اد جزو بد افزار حساب نمیشه. فقط یه نوع تبلیغات هوشمند و هدفمنده

اما اگه فکر میکنی بهرحال یه جور آلودگی هست با malwarebytes کامپیوترت رو چک کن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

در ضمن سایت ترب که گفتی دقیقا برای من هم همین تبلیغات رو تو وبسایتهای مختلف نمایش میداد. قبلا از یک گوی تزیینی توی ترب دیدن کرده بودم بعدش هر جا میرفتم تبلیغ مربوط به همین گوی نمایش داده میشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •