تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: ماشین جنگ!

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

متاسفانه هستند کسان دیگری که الکی لقب مدیر فلان بخش را یدک می کشند و باهاشون برخورد نشده، کسانی که از درد و رنج مردم‌ خبر ندارند با پررویی و گستاخی هر چه تمام میاند و برای خودشون خوش خوشان از قحطی و استعمار و بدبختی قرون گذشته ایران میگند ولی نمیبینند که زمان کنونی همه این عناوین ده ها برابر شده و با خونسردی سکوت می کنند.

امیدوارم مدیران انجمن این مورد را هم بببینند و طرف را حذف نمایند که جز زخم زبون هیچ هدفی ندارد. برام جالبه توی همه اون تاپیکهای پیشین رجوع کنید و پایین گزینه user tag را دقت کنید ، همه بن شدگان هستند به اضافه اسم ایشان ، این خودش اتوماتیک مشخص میکنه طرف چه شخصیتیه.
    به هر حال دیگر هر جایی یه سلسله مراتبی داره و ی ک مدرییت و نظم و انظباطی دراه که هر کسی که در اون جا هست حالا اونجا هر جایی که می خاد باشه بالاخره باید رعایت بشه سلسله مراتب و نظم و نظام اون جا..................

ولی در مورد استعمارو این ها والا من خودم حاضرم تحت سلطه استمعار باشم * البته استعمار کشور های مختلف هم با هم متفاوته ها ..........سیستم و نوع روی کرد و نحوه اداره و مدریتشون..........
    از همه سیستم های استعماری هم باز بهتر و کم ضرر تر ...........استعمار امریکاییه به نظر بنده..............
    من خودم حاضرم تحت سلطه استعمار امریکایی باشم ولی تحت سلطه حکومت دینی و مذهبی نباشم چون تجربه و تاریخ کلا ثابت کرده که حکومتی که مذهبی باشه در اون مملکت همه چیز به تباهی کشیده خواهد شد
    ** البته به جر حکومت ما ها..............حکومت ما اصلا نامبر وانه و همه چیش اوکیه.....................اصلا ما هیچ مشکلی نداریم که

استغفر الله اتوبو علیه................ و تواصا به الصبر.........

دوشواری هم اصلا ما ندریم....................در این مملکت یک بشر با ما کار نداره ما هم یک بشر کار نداریم

یادم می آید یک بار با پدر گرامی خود سخن می گفتیم که وضعیت اقتصاد نابود است و بیضوی و است نمی شود کار کرد مثل ادم و بشر................

و بعد ایشان در جواب می فرمودنت که نه خیر...................ایران بهترین کشور در جهان است برای پول در اوردن..................

ما هم عرض کردیم بله بله صحیح می فرمایید حضرت ابوی...........

بهترین کشور جهان است برای پول دراوردن فقط برای دزد ها و لاشخور ها و خوک های حرام گوشت نجس خوار.................

شاید قبلا برای ادم های با جربزه و برای عموم و برای هر کسی که جنم و غیرت کار کردن داشت خوب بود وضعیت و سیستم و نظام اقتصادی

ولی از وقتی که عنقلابیون ممکلت رو به دست گرفتند .................سیستم عوض شد..............

و فلانی رفت.....................

و جماعت لاشخور ریختن تو این مملکت و از اون به بعد ما شدیم مسئول جیره تمام لاشخوران عالم از ونزوئلا بگیر تا سواحل شرقی دریای مدیترانه هر لاشخور بی ناموسی تو کل جهان هست ما باید پول مفت خوریشو تامین کنیم...........

چرا ؟؟؟ تمام کشور هایی که دارای مال مفتی به نام منابع طبیعی هستند لاشخوران عالم سیاست رو به خود جذب می کنند...............مثل لاشخور هایی که در صحرا و بیابان از فرسنگ ها دور تر بوی لاشه و شکار و گوشت مفت را حس می کنند و می آیند سر وقتش ممالکی هم که دارای این پول و منابع هستند هم همنچنین لاشخوران جهان سیاست رو به خودشون جذب می کنند

و در طول تاریخ.......................کل تاریخ بشر........از همون چهار پنج هزار سال پیش و از بدو پیدایش تمدن........هر ان کسی که امده گفته من می خواهم مثلا مردم را به سعادت برسانم و..................ووو بقیه اش رو ولش کن دیگه بیشتر نمی شه توضیح داد ............

این ها به جز این که سودای بالا کشدن مال ملت رو در سر داشتند هیچ گونه هدف دیگری نداشتند.....................ندارند و نخواهند داشت............

همشون هم در طول کل تاریخ ترفند و کلکشون این بوده که اول می ایند با کلمات زیبا و چرب زبانی ملت رو خر می کنند................و زمام رو به دست می گیرند..............

بعد که قدرتمند شدند و زمام رو به دست گرفتند.................دیگه باقیش رو خودتون می دونید و نیازی به توضیح نیست
    Last edited by Yamani47; 11-06-2021 at 19:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

اون چیزی که من از این بنده خدا متوجه شدم..............ایشون ادم ساده و صافی بودن...و هستن...........که با همه صافو ساده بودن و ولی.............................
    ولی.......................بقیه و اطرافیانش.......................دهان رو مورد عنایت قرار داده اند.....................
    نه عزیز، ایشون یه کاراکتری رو ایجاد کرده و اومده اینجا اومده به صورت رگباری محملات می نویسه، وقتی در فضای مجازی می تونی هویت اصلی ات رو پنهان کنی این چیزها زیاد هم بعید نیستن. دلیلشم اینه که خودش آشنا بوده چجوری مطالب رو به صورت عمدی در هم بریزه که ما مجبور بشیم بازش کنیم و براش توصیف کنیم چرا غلط بودن. اگر هم یک صدم درصد هم احتمال بدم این فرد مشکلش واقعی بوده این جا جاش نیست.

3. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

خودش آشنا بوده چجوری مطالب رو به صورت عمدی در هم بریزه که ما مجبور بشیم بازش کنیم و براش توصیف کنیم چرا غلط بودن
    مجبور شدین ؟؟؟؟

چه اجباری هست ؟؟؟

یه وقت هست یکی واقعا در مورد مسئله ایی نادان و ناآگاه است خب ادم در دادن آگاهی به وی می کوشد

ولی وقتی بر ادم روشن شد که افرضا فلان شخص دردش نا آگاهی نیست و کرم دارد................و قصد سر کار گذاشتن...است..........

دو راه پیش روی آدمی است

یا ادم کلا وی را ندیده می گیرد.......تا تیر وی به سنگ خورَد

یا این که ادمی قدرت ان را دارد که وی را سر کار گذارد بعد وی را چنان سر کار می گذارد که عرب نی انداخت........

و این گونه سر کار گذاشتن های ادم های سر کار گذار یا همان ( ترول ) و اَترال = ج مکسر ترول چنان لذتی می دهد و چنان ثوابی دارد که ملائکه به کمک و یاری انسان خواهند آمد

اگه نباشه جاش خالی می مونه angel7animation's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

یکی از آن صحنه‌های غریب در روش‌های مبارزه با سانسور گسترده‌ی تمامیت‌خواهان را پناهجویان کره شمالی و شهروندان کره جنوبی در مرزهای کره شمالی انجام می‌دادند. آن‌ها فلش‌های حاوی فیلم‌های روز دنیا و اطلاعاتی از جهان بیرون را به بادکنک می‌بستند و به سمت کره شمالی روانه می‌کردند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

والا راستیتش اینه که درسته که این بنده خدا واقعا حالش خوب نیست من هم قبول دارم که حالش خوب نیست...................

ولی دقیقا درکش می کنم..............چون من خودمهم یه دورانی این جوری بودم دقیقا...........

* البته با این تفاوت که من خدا رو شکر هیچ وقت مذهبی نبودم و حرف های گیر ها مذهبی نمی دادم گرچه صحبت هایی که می کردم شباهت زیادی به مباحث مذهبی داشت ........

ولی خب باز هم خدا رو شکر ما در کودکیمون یه اتفاقاتی افتاد که از همون نوجوانی و اوایل جوانی خودمو از این داستان ها ( حزب الهی بازی ) کشیدم کنار............و هر کجا هم که مراسم و مناسک مذهبی بود سعی کردم سریع فرار کنم...............گرچه معتقدم اونجا هم یعنی در وادی مذهب هم چیز های مفیدی برای آموختن هست..............و ادم عاقل از هر جایی و هم وادی ایی می تونه نکاتی رو بیاموزه...............

بگذریم..................

اون چیزی که من از این بنده خدا متوجه شدم..............ایشون ادم ساده و صافی بودن...و هستن...........که با همه صافو ساده بودن و ولی.............................
    ولی.......................بقیه و اطرافیانش.......................دهان رو مورد عنایت قرار داده اند.....................

یعنی چی یعنی به جای این که بگم این ادم صافو صادق و خوبیه اذیتش نکنیم و بهش حال بدیم گفتن ای ول این پپه است بزار ازش سوئ استفاده کنیم.............

و الان از دست ملت عصبانیه..............چرا که انتظار داشته در مقابل صداقتش و رفتاری که با اطرافیانش داشته............اگر هم حالی بهش ندادن و لطفی بهش نکردن دیگه حد اقل اذیتش نمی کردن و ........بهش ازار نمی رسوندن که

من می دونم این هم براش محقق نشده متاسفانه.......................و حسابی دلش خونه از دست این ملت...................

چون خود بنده هم این مراحل رو دقیقا طی و رد کردم کاملا متوجه می دم این بنده خدا دردش چیه.................گرچه من حتی حوصله نکردم شاید 2% از نوشته هاش هم بخونم چون واقعا نه وقتشو دارم و نه حوصلشو.............. ولی همون نگاه اجمالی که کردم به نوشته هاش..................متوجه میشم دردشو..............

این بنده خدا در حقیقیت حالش و روزش مثل کسی می مونه که در حال غرق شدنه.............و داره دست و پا می زنه و کمک می خاد از مردم...........

ولی کسی گوش نمی ده به حرفش و مردم بیشتر از صداش دارند آزار می بینند و بیشتر در حقیقت تمایل دارند که صداشو نشنوند ولو این که طرف غرق هم بشه............

من خودم نجات غریقی بلد نیستم و حقیقتش خودم هم تازه چند سالیه خودمو از غرق شدن نجات دادم..................یعنی من خودم به لحاظ روحیو روانی حالم زیاد جالب نیست و توانایی و قوه و نیروی این که بخام یه نفر دیگه رو هم نجات بدم رو ندارم................

گرچه تو این مملکت سگ دونی بلا نسبت جمع بلا نسبت جمع و خانواده جمع هیچ کی حالش خوب نیست مخصوصا این روزگارو روز ها............

ولی این بنده خدا نیاز به کسی داره که بتونه از این حالت غرق شدگی نجاتش بده...........
    این حرفایی که شما میگی نیست اینا پولشو میگیرن بیان اینجا از خطی مشی هایی که براشون تعریف شده دفاع کنن

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

...........................
    Last edited by Yamani47; 27-09-2021 at 19:31.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سه کشته در رزمایش با دشمن فرضی

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •