تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: پایان یافتن زود هنگام حجم اینترنت مخابرات

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

5 پایان یافتن زود هنگام حجم اینترنت مخابرات

سلام
    من از مخابرات اینترنت دارم(16 مگ 80 گیگ) اما متاسفانه خیلی زود حجمم تموم میشه اگه یادتون باشه اولش که اینترنت غیر حجمی اومد گفتند مثلا این 80 گیگ بین الملل حساب میشه و هر کس از سایت داخلی دانلود کنه یک چهارم حساب میشه(یعنی اگه هر کس فقط سایت های داخلی بره این 80 گیگ براش میشه 320 گیگ) اما همین الان در یکی از سایتها نوشته بود این 80 گیگ داخلی حساب میشه و هر کس بین المللی استفاده کنه میشه 20 گیگ!!!.

به نظر تون چه کار کنم؟؟ شرکتی دیگه هست بهتر از مخابرات باشه؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    من از مخابرات اینترنت دارم(16 مگ 80 گیگ) اما متاسفانه خیلی زود حجمم تموم میشه اگه یادتون باشه اولش که اینترنت غیر حجمی اومد گفتند مثلا این 80 گیگ بین الملل حساب میشه و هر کس از سایت داخلی دانلود کنه یک چهارم حساب میشه(یعنی اگه هر کس فقط سایت های داخلی بره این 80 گیگ براش میشه 320 گیگ) اما همین الان در یکی از سایتها نوشته بود این 80 گیگ داخلی حساب میشه و هر کس بین المللی استفاده کنه میشه 20 گیگ!!!.

سلام

◼️ اول باید مطمئن بشید که کامپیوتر یا کامپیوترهایی که از نت استفاده میکنند ، طوری تنظیم شده باشند که ترافیک زیادی مصرف نکنند

◼️ بر فرض مثال ، سیستم عامل ویندوز خصوصاً ویندوز ۱۰ به شدت ترافیک خور هست و در یک تاپیک دیگه مفصلاً در مورد راهکارها و ترفندهای جلوگیری از مشکل مطلب نوشتیم .
    در قسمت resource monitor در ویندوز ۱۰ میشه فعالیت برنامه‌های مختلف سیستم عامل و همچنین سایر برنامه‌ها رو دید و حتی متوقف کرد .

◼️ وقتی که مطمئن شدیم سیستم عامل تحت کنترل هست بعدش باید برید سراغ تنظیمات برنامه های نصب شده توسط خودتون تا اونها هم تحت کنترل باشند .

◼️ نصب برنامه‌های مخصوص کنترل تماس با اینترنت هم بسیار مفید هست

◼️ مسئله ی هـک نشدن توسط همسایگان و غیره هم باید بررسی و اقدامات لازم انجام بشه .

◼️ سایتهای ترافیک خور هم زیاده که با تنظیمات مرورگر میشه از حجم مصرفشون کم کرد .

◼️ اگر از سیستمهای اندرویدی هم به نت وصل می‌شید پس باید اقدامات لازم برای اونها رو هم انجام بدین که بنده مفصلاً در تاپیک برنامه‌های کاربردی اندروید و تنظیمات اندروید توضیح داده‌ام

لینکش در لیست زیر هست

=======================================
    ◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

محتوای مخفی:
    .
    [b 

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .
    .

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
    .

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 23-05-2021 at 13:12.

3. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام

سلام.
    پس شما هم مشکل من رو دارید...من هرچی سرعت و هرچی سرویس های مختلف میخرم به ته ماه اصلا نمیرسه... 1 سیستمم بیشتر به مودم نیست . اونم خونه ی خودمون هست کسی جز من کاربر این سیستم نیست... ویندوز آپدیت و .... همچی خاموشه . با glass wire نشون میده من کلا 5 گیگ مصرف کردم ولی چجوری 40 گیگ تموم شده؟! سرویس کمپین ماندگار 8 مگابیت ..
    چجوریه؟! حجم رو زود دزدی میکنن که ترافیک اضافه بخریم؟ جریان چیه؟ زنگم میزنیم میگن خودتون مصرف کردید اسکرین شات از دستگاه های متصل به مودم طی این 3 هفته گرفتم با تاریخ دقیق و مصرف روزانه اما قبول نکردن .....
    من حتی در تاپیک مربوط به ADSL مخابرات تهران هم دقیقا مشابه همین پستی که نوشتم رو گذاشتم ظاهرا خیلی ها هم مثل من همین مشکل رو با مخابرات و سایر شرکت های سرویس دهنده اینترنت دارند... حجم خوری و دزدی اینترنت ....
    کلا وایرلس مودم خاموشه و فقط 1 سیستم با ویندوز 7 که آپدیتشم بسته هست با کابل LAN وصله.
    خلی مسخره شده واقعا شورشو در آوردن . از بعداز عید به اینور خیلی بدترم شده ...

5. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام.
    پس شما هم مشکل من رو دارید...من هرچی سرعت و هرچی سرویس های مختلف میخرم به ته ماه اصلا نمیرسه... 1 سیستمم بیشتر به مودم نیست . اونم خونه ی خودمون هست کسی جز من کاربر این سیستم نیست... ویندوز آپدیت و .... همچی خاموشه . با glass wire نشون میده من کلا 5 گیگ مصرف کردم ولی چجوری 40 گیگ تموم شده؟! سرویس کمپین ماندگار 8 مگابیت ..
    چجوریه؟! حجم رو زود دزدی میکنن که ترافیک اضافه بخریم؟ جریان چیه؟ زنگم میزنیم میگن خودتون مصرف کردید اسکرین شات از دستگاه های متصل به مودم طی این 3 هفته گرفتم با تاریخ دقیق و مصرف روزانه اما قبول نکردن .....
    من حتی در تاپیک مربوط به ADSL مخابرات تهران هم دقیقا مشابه همین پستی که نوشتم رو گذاشتم ظاهرا خیلی ها هم مثل من همین مشکل رو با مخابرات و سایر شرکت های سرویس دهنده اینترنت دارند... حجم خوری و دزدی اینترنت ....
    کلا وایرلس مودم خاموشه و فقط 1 سیستم با ویندوز 7 که آپدیتشم بسته هست با کابل LAN وصله.
    بله متاسفانه
    من اوایل دهه 90 ترافیک اینترنتم 8 گیگ بود تازه یه چیزی هم سر ماه می موند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.
    سلام
    ◼️ باید برنامه ی کنتور ترافیک نصب کنید تا مطمئن بشید مسئله ی کم فروشی وجود تداره .

◼️ آپدیت بودن سیستم عامل ، دلیل بر کم مصرف کردنش نیست .
    ویندوز ذاتاً به شدت ترافیک خور هست و فقط با کمک ریسورس مانیتور و یا برنامه‌های کنترل ترافیک میشه جلوش رو گرفت

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام
    ◼️ باید برنامه ی کنتور ترافیک نصب کنید تا مطمئن بشید مسئله ی کم فروشی وجود تداره .

◼️ آپدیت بودن سیستم عامل ، دلیل بر کم مصرف کردنش نیست .
    ویندوز ذاتاً به شدت ترافیک خور هست و فقط با کمک ریسورس مانیتور و یا برنامه‌های کنترل ترافیک میشه جلوش رو گرفت
    سلام و عرض احترام
    حرف های شما کاملا درسته اما آیا به نظرتون نباید این احتمال رو داد که ممکنه مخابرات عمدا حجم هارو بیشتر حساب می کنه؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام و عرض احترام
    حرف های شما کاملا درسته اما آیا به نظرتون نباید این احتمال رو داد که ممکنه مخابرات عمدا حجم هارو بیشتر حساب می کنه؟؟
    سلام
    بله . درسته . کمفروشی در اینترنت بارها از زبان مسئولین خصوصاً وزیر مربوطه عنوان شده

بنده هم در مطلب قبلی نوشته‌ام :

نصب برنامه ی کنتور ترافیک اینترنت میتونه کمفروشی رو برملا کنه

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

مخابرات دزد نیست . شرکت های خصوصی دزد ترن
    همین حجم هایی و ترافیک زمان دار که مناسبت اعیاد میدن کلی بزل و بخشش هست .
    کدوم شرکت خصوصی ترافیک زمان دار مثل مخابرات میده ؟ هیچ کدوم

توجه داشته باشید اکر هیتلر شکن روشن باشد مسلما بشتر براتون کنتور میندازن
    و این ربطی به بین الملل ندارد ، سیاست حکومت ه

12. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مخابرات دزد نیست . شرکت های خصوصی دزد ترن
    همین حجم هایی و ترافیک زمان دار که مناسبت اعیاد میدن کلی بزل و بخشش هست .
    کدوم شرکت خصوصی ترافیک زمان دار مثل مخابرات میده ؟ هیچ کدوم

توجه داشته باشید اکر هیتلر شکن روشن باشد مسلما بشتر براتون کنتور میندازن
    و این ربطی به بین الملل ندارد ، سیاست حکومت ه
    دقیقا فرمایش شما کاملا درسته
    بسته های زمان دارشون واقعا عالی هستن

14. این کاربر از amirhalgord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دقیقا فرمایش شما کاملا درسته
    بسته های زمان دارشون واقعا عالی هستن
    اردات .
    متاسفانه بعضی مردم تو کشور ما فکر میکنن های وب و پارس آنلاین به ایران اینترنسنال و بی بی سی فارسی وصل ان . اینا همون هایی هستن که سال 88 تو ساعات پیک مصرف برق شب ، ماشین لباس شویی روشن میکردن .

من خودم یه بسته 300 مگی به مناسبت عید سعید فرط خریداری کردم هنوز دارم مصرف میکنم

16. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •