تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: پورت usb باعث خاموش شدن لپ تاپ میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض پورت usb باعث خاموش شدن لپ تاپ میشه

سلام

من یه پورت usb 'از مارک baseus گرفتم که دوتا پورت usb2 داره و سه تا usb3 .یه چند روزی خوب بود... ولی بعد از چند روز گاهی موقع ها باعث هنگ کردن سیستم میشد. می خواستم درش بیارم که کامپیوتر خاموش میشد... الان چند روزه که حتی وقتی چیزی هم بهش وصل نیست... وقتی به لپ تاپ وصل میکنم عانا کامپیوتر خاموش میشه... اینم لینک معرفی اش ولی نمیدونم لینک میشه گذاشت یا نه...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    Last edited by hamids68; 16-05-2021 at 16:12.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

من از این آپداتور دارهاش حریدم راضی ام علاوه بر اینکه یه اتصال یو اس بی میگیره ی اتصال هم از پریز برق میگیره. اصلا اذیت نمیکنه

3. این کاربر از rezamdg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

احتمالاً Hub معیوبه یا اینکه ولتاژ خروجی پورتهای USB لپتاپ شما مشکل داره و کم میاره که به محض اتصال، باعث خاموش شدن لپتاپ میشه با یک سیستم دیگه تست کنید. خرابی Hub زیاد پیش میاد.
    Last edited by MXRX; 16-05-2021 at 16:37.

5. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

احتمالاً Hub معیوبه یا اینکه ولتاژ خروجی پورتهای USB لپتاپ شما مشکل داره و کم میاره که به محض اتصال، باعث خاموش شدن لپتاپ میشه با یک سیستم دیگه تست کنید. خرابی Hub زیاد پیش میاد.

به یه لپ تاپ دیگه ام که قدیمی ولی جوندار هست وصل کردم... تا الان که مشکلی نداره...می خوام یه چند روزی بهش وصل باشه ببینم روی اینهم مشکل دار میشه؟

اگه خروجی پورتهای usb لپ تاپ مشکل دار باشه... به نظرت ببرم پیش تعمیرگاه اصلی asus ببرم بهتر نیست ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به یه لپ تاپ دیگه ام که قدیمی ولی جوندار هست وصل کردم... تا الان که مشکلی نداره...می خوام یه چند روزی بهش وصل باشه ببینم روی اینهم مشکل دار میشه؟

اگه خروجی پورتهای usb لپ تاپ مشکل دار باشه... به نظرت ببرم پیش تعمیرگاه اصلی asus ببرم بهتر نیست ؟

USB Current پورتهای USB و Type-C این مدل Hub در سایت اصلی، حداکثر 900mA قید شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله اگر از سالم بودن Hub مطمئن شدین و در سیستم دیگه بدون مشکل بود پس مشکل از پورتهای لپتاپ‌ـه، بهتره به نمایندگی ببرید.

8. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

به مجتمع پایتخت تهران رفتم طبقه هفتم که یه شرکت ,ظاهرا کارش تعمیر لپ تاپ های asus هست...میگه لپ تاپ مشکل نداره و هاب مشکل داره و یه هاب از خودش گذاشت و گفت مشکلی نداره...ولی من بهش گفتم تا حالا دو تا هاب گذاشتم اولش خوب کار میکنه و لی بعد یه مدتی یه مشکلی ایجاد می کنند... یکی بعد 2 هفته باعث اختلال شدید مانیتور شد طوری که من فکر کردم سوخته... و دومی که همینی که عکسش رو گذاشتم هست... بعد یه هفته باعث شد لپ تاپ خاموش بشه... در صورتیکه هر دوی این هاپ ها رو روی لپ تاپ دیگه استفاده کردم مشکلی نداشتن... من اینو بهشون گفتم... ولی حرف منو قبول نکرد و گفت اشکال از هابه... نظر شما همینه که اشکال از دوتا هابه ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به مجتمع پایتخت تهران رفتم طبقه هفتم که یه شرکت ,ظاهرا کارش تعمیر لپ تاپ های asus هست...میگه لپ تاپ مشکل نداره و هاب مشکل داره و یه هاب از خودش گذاشت و گفت مشکلی نداره...ولی من بهش گفتم تا حالا دو تا هاب گذاشتم اولش خوب کار میکنه و لی بعد یه مدتی یه مشکلی ایجاد می کنند... یکی بعد 2 هفته باعث اختلال شدید مانیتور شد طوری که من فکر کردم سوخته... و دومی که همینی که عکسش رو گذاشتم هست... بعد یه هفته باعث شد لپ تاپ خاموش بشه... در صورتیکه هر دوی این هاپ ها رو روی لپ تاپ دیگه استفاده کردم مشکلی نداشتن... من اینو بهشون گفتم... ولی حرف منو قبول نکرد و گفت اشکال از هابه... نظر شما همینه که اشکال از دوتا هابه ؟
    اگر این Hub رو سیستمهای دیگه بدون مشکل کار میکنه پس ایرادی نداره احتمالاً ولتاژ و جریان خروجی پورتهای Usb لپتاپ شما پایینه و استاندارد نیست یا کلاً اشکال کارخانه‌ای داره. شما حتی اگه ده تا مدل دیگه از این نوع رو هم تست کنید احتمالاً باز با مشکل مشابه مواجه میشوید. مصرف این HUB حدود (900mA ) اگه کمتر باشه درست کار نمیکنه؛ یا جریان میکشه که باعث خاموش شدت لپتاپ میشه یا میزنه به جاهای دیگه مثل دیسپلی و ... اگر کلاً قید نمایندگی و تعمیر را زده‌اید به نظرم از Hub های آدابتور دار استفاده کنید که لپتاپ از لحاظ جریان و ولتاژ کم نیاره.

11. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اگر این Hub رو سیستمهای دیگه بدون مشکل کار میکنه پس ایرادی نداره احتمالاً ولتاژ و جریان خروجی پورتهای Usb لپتاپ شما پایینه و استاندارد نیست یا کلاً اشکال کارخانه‌ای داره. شما حتی اگه ده تا مدل دیگه از این نوع رو هم تست کنید احتمالاً باز با مشکل مشابه مواجه میشوید. مصرف این HUB حدود (900mA ) اگه کمتر باشه درست کار نمیکنه؛ یا جریان میکشه که باعث خاموش شدت لپتاپ میشه یا میزنه به جاهای دیگه مثل دیسپلی و ... اگر کلاً قید نمایندگی و تعمیر را زده‌اید به نظرم از Hub های آدابتور دار استفاده کنید که لپتاپ از لحاظ جریان و ولتاژ کم نیاره.
    من کماکان نیاز به hub برای لپ تاپ دارم...سوال من اینکه روی همین hub ایی که دارم و نو گرفتم...همون baseous میشه یه آداپتور گذاشت ؟ یا بهتره یه آدپتور دار بخرم ؟ اگه یه آداپتور دار خوب میشناسید لطفا معرفی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •