تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: پیدا نکردن یکی از محصولات سونی در سایت سونی

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض پیدا نکردن یکی از محصولات سونی در سایت سونی

سلام

هر چی گشتم نتونستم یکی از محصولات سونی رو یعنی باتری قلمی قابل شاررژ و شارژر باتری قلمی که نام برندش CycleEnergy هست رو توی سایت سونی sony.com پیدام کنم. از دوستان کسی هست بتونه این محصول رو توی سایت سونی پیدا کنه و لینکش رو بذاره؟

مرسی...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام

هر چی گشتم نتونستم یکی از محصولات سونی رو یعنی باتری قلمی قابل شاررژ و شارژر باتری قلمی که نام برندش CycleEnergy هست رو توی سایت سونی sony.com پیدام کنم. از دوستان کسی هست بتونه این محصول رو توی سایت سونی پیدا کنه و لینکش رو بذاره؟

مرسی...
    فکر کنم روی همه باتری های شارژیش نوشته cycle energy . باید مدلش رو جستجو کنید مثلا
    BCG34HW2RN

من هم خیلی گشتم ولی چیزی با عنوان cycle energy خالی در لیست محصولاتش ندیدم

3. این کاربر از mitokomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

فکر کنم روی همه باتری های شارژیش نوشته cycle energy . باید مدلش رو جستجو کنید مثلا
    BCG34HW2RN

من هم خیلی گشتم ولی چیزی با عنوان cycle energy خالی در لیست محصولاتش ندیدم
    آره باتری های شارژیش توی گوگل هست ولی توی سایت خود سونی نیست! شما علتش رو نمی دونید چیه؟ چرا باید یکی از محصولاتش توی سایت خود سونی نباشه؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

آره باتری های شارژیش توی گوگل هست ولی توی سایت خود سونی نیست! شما علتش رو نمی دونید چیه؟ چرا باید یکی از محصولاتش توی سایت خود سونی نباشه؟!
    راستش نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه
    البته توی وبسایت sony-asia چند مدل هستش ولی حتی براشون manual هم قرار ندادن.

میخواین چک کنید ببینید تقلبی نباشه یا دنبال مشخصات فنی هستین ?

6. این کاربر از mitokomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

راستش نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه
    البته توی وبسایت sony-asia چند مدل هستش ولی حتی براشون manual هم قرار ندادن.

میخواین چک کنید ببینید تقلبی نباشه یا دنبال مشخصات فنی هستین ?
    می خواستم محصولاتش رو توی سایت سونی مقایسه کنم با محصولاتی که توی ایران هست...

در مورد مدل های تقلبی توی بازار ایران شما اطلاعات دارید؟؟؟...نمایندگیش ایران رهجو هست ولی توی سایت ایران رهجو هیچ اطلاعاتی در مورد مدل های تقلبی نداده...از اون طرف توی سایت دیجی کالا نظرات کاربرها رو که نگاه می کنم بعضی ها گفتن که جنس تقلبی هست من هم ترسیدم از دیجی کالا بگیرم...گفتم از نمایندگی های فروش ایران رهجو بگیرم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

می خواستم محصولاتش رو توی سایت سونی مقایسه کنم با محصولاتی که توی ایران هست...

در مورد مدل های تقلبی توی بازار ایران شما اطلاعات دارید؟؟؟...نمایندگیش ایران رهجو هست ولی توی سایت ایران رهجو هیچ اطلاعاتی در مورد مدل های تقلبی نداده...از اون طرف توی سایت دیجی کالا نظرات کاربرها رو که نگاه می کنم بعضی ها گفتن که جنس تقلبی هست من هم ترسیدم از دیجی کالا بگیرم...گفتم از نمایندگی های فروش ایران رهجو بگیرم...
    در مورد نحوه تشخیص تقلبی بودن اطلاعی ندارم . ولی توی اجناس دیجیتال معمولا متخصص ها هم به سختی میتونن اصل رو ازتقلبی تشخیص بدن.

9. این کاربر از mitokomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •