سلام. من لپتاپ مدل asus rog GL502VY رو سال 2017 خریدم. چند ماه پیش وقتی روشنش کردم اتوماتیک وارد صفحه ی BIOS شد. که legacy mode هم بود. یه سری تنظیماتشو عوض کردم و ویندوز بالا اومد. این قضیه ادامه دار شد و هرازچنگاهی اینجوری میشد تا ایمکه یه سری برنامه تست هارد درایو نصب کردم و همه نشون دادن که هاردا سالمه. ویندوز رو اپدیت کردم و لپتاپم 3 هفته اوکی شد تا اینکه دوباره روی bios گیر کرد. سعی کردم یه سری کارایی که توی اینترنت خونده بودمو انجام بدم که یدفعه ارور critical process died داد. و وارد ترابل شوت میشدک هیچکدوم از گزینه ها کار نمیکرد. بردمش تعمیرات مجاز ایسوس اونا گفتن hard drive faulty ولی چون هزینه عوض کردنشو خیلییی بیخود زیاد گفتن پس گرفتم. دوباره با همون وضعیتش روش ئیندوز نصب کردم و بالا اومد و 3 روز اوکی بود ولی دوباره رو بایوس بالا اومد و هاردمو نمیشناخت! لپتاپو باز کردم و هارد اس اس دی ام 2 رو دراوردم تمیز کردم و دوباره جا زذم و روشن کردم اوکی شد! این اتفاق اخریو دیروز افتاد. نمیدونم واقعا مشکل از هارد درایوه یا چیز دیگه. یه نکته دیگه اینکه روی تنظیمات لپتاپ میگه بایوس uefi هست ولی همیشه legacy بالا میاد. کسی با این مشک روبرو شده بتونه کمک کنه؟ مرسی