براي فصل بعد فروش زوما - باركلي - لوفتوس چك - ابراهام - الونسو و اگر جانشين خوبي بشه خريد جورجينيو و بقيه بازيكن هاي قرضي كه در حد چلسي نيستند از واجباته !

براي فصل بعد اگر ميخوايم تو ليگ انگليس مدعي باشيم نياز به تقويت در خطوط زير رو داريم :

دفاع وسط : بشخصه نظرم روي خيمنز اتلتيكو هستش كه ميتونه تركيب خوبي با روديگر و كريستين و سيلوا بسازه !

دفاع راست : جانشيني براي ريس جيمز و ازپيلي بايد خريداري بشه و ازپيلي هم كمي نقشش بايد بعد ازاين كم رنگتر بشه ! نظر من روي طارق لمپتي بازيكن سابق خودمون

هافبك دفاعي : يه بازيكن قلدر و يه وزنه سنگين براي كمك به كانته حتما بايد خريداري بشه : اگر بشه دكلان رايس يا نظر خودم روي میلینکوویچ ساویچ هافبك لاتزيو هستش كه 26 سالشه و از هر نظر عاليه و ميتونه زوج فوق العاده اي با كانته بسازه !

وينگر راست : يكي از مواردي كه ز نون شب براي چلسي واجبه يه مهره سنگين براي وينگر راست هجوميش هستش : نظر خودم روي سانچو هستش يا حتي صلاح !

و در اخر مهاجم هدف : بشخصه و بنا به تيپ بازي تيم نظرم فقط روي هالند هستش هالند ميتونه تو چلسي حتي توپ طلا ببره اينو ببنيد كي گفتم ! اگر نشد هري كين ! و نهايتا لوكاكو هر چند روي لوكاكو نظر خوبي ندارم !

و پشت صحنه باز بايد همون سياست جذب بازيكن هاي جوون و اينده دار و قرض دادنشون ادامه پيدا كنه كه از بينشون شايد امثال مونت و جيمز در بياد بازم !

اينم تركيب ايده ال من براي سال بعد

مندي (كپاي سس دست )

كريستن سن (سيلوا ) - روديگر - خيمنز ( ازپيلي )

چيلول(امرسون) ------------------------------------------------ريس جيمز(لمپتي )

كانته (كواچيچ)-------دكلان رايس (جوريجينيو)

مونت(پوليسيچ) ---------------------------------------هاورتز ( اودوي)

هالند ( ورنر)
و همين تركيب فني با تمديد 5 ساله بالاي سر تيم !

و اينكه اميوارم از همين امسال بازسازي بريج شروع بشه و سال بعدترش يه استاديوم مدرن داشته باشيم