تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل بوت شدن ویندوز!!!(مشکل عجییب موندم چیکار کنم لطفا کمک کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

14 مشکل بوت شدن ویندوز!!!(مشکل عجییب موندم چیکار کنم لطفا کمک کنید)

نمی دونم چرا چند وقته سیستم مشگل دار شده یعنی وقتی روشن میکنم سیستم رو روی لوگوی ویندوز میمونه و بالا نمیاد و خودکار ریستارت میشه و ای همین جور ادامه داره و فقط بعضی اوقات اگر بعد از چند ریستارت با دکمه لبتاب رو خواموش کنم یکم صبر کنم کنم سیستم روشن میشه و از لوگوی ویندوز عبور میکنه و اون علامت لودینگ دایره ای ظاهر میشه و وارد ویندوز میشم داخل ویندوز هم مشکلی نداره اگر روشن بشه همه چی خوبه لبتاب خوب کار میده و مثل همیشه است.

تنها مشکل روشن نشدن و ریستارت شدن روی لوگو ویندوزه یه بار در میون Preparing Automatic Repair ظاهر میشه اما اون هم ریستارت میکنه و لودینگ ظاهر نمیشه.

اول فکر کردم مشکل سیستم عامله ویندوز رو عوض کردم 8 نصب کردم اما تاثیر نداشت
    بعد حدس زدم مشکل باتری cmos هست اما اون هم نبود.

راستیت مشکل هم از وقتی شروع شد که لینوکس مانجارو و ویندوز رو باهم داشتم از دوئال بوت خود لینوکس استفاده میکردم اون اول مشکل اینقدر جدی نبود یعنی ویندوز ریستارت میشد اما مانجارو بالا میومد تا این تصمیم گرفتم ویندوز 8 نصب کنم کنار ویندوز 10 و مانجارو وقتی ویندوز 8 نصب شد مانجارو که کلا رفت که طبیعی بود چون دیگه سیستم با ویندوز 8 بوت میشد اما مشکل جدی تر از اونجا شروع شد...

چند بار هارد رو فرمت کردم اما باز مشکل هست حتی موقع نصب هم روی لوگو میمونه قبل از اون لودینگ دایره ای ریستارت میشه حتی برای نصب ویندوز هم مشکل دارم و ریستارت میشه یعنی بوت میشه لوگو رو که نشون میده ریستارت میشه...

این رو هم بگم دوباره مانجارو رو نصب کردم اما همون مشکل رو داشت.

دیگه وقعا موندم چیکار کنم دانشجو نرم افزارم و بدون لبتاب هم نمی تونم...................

داره خودمونی میشه mostafa_1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

هارد و چک کردین؟ احتمالا مشکل داره دمای cpu رو هم نگاه کنید بالا نباشه

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

خوب هر احتمالی داره خرابی سخت افزار نرم افزار ویروسی شدن .... ممکنه هارد یا رم مشکل سخت افزاری داشته باشه چند ساله لپ تاپ رو داری؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

بله یه ssd گزاشتم مشکلی نبود اما cpu رو نمی دونم ...
    ولی ببینید روشن میشه اما به سختی وقتی روشن میشه مشکلی نداره و همه چی خوبه نکته اینه سخت روشن میشه

- - - Updated - - -

بله یه ssd گزاشتم مشکلی نبود اما cpu رو نمی دونم ...
    ولی ببینید روشن میشه اما به سختی وقتی روشن میشه مشکلی نداره و همه چی خوبه نکته اینه سخت روشن میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

خوب هر احتمالی داره خرابی سخت افزار نرم افزار ویروسی شدن .... ممکنه هارد یا رم مشکل سخت افزاری داشته باشه چند ساله لپ تاپ رو داری؟
    والا استوک خریدم پارسال تا الان هم مشکلی نداشته الان هم وقتی روشن میشه سیستم مشکلی نداره مشکل اینه روشن کردنش قلق داره و خیلی اذیت میکنه و کامپیوتر ریستارت میشه وقت روشن شدن...

داره خودمونی میشه mostafa_1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

والا استوک خریدم پارسال تا الان هم مشکلی نداشته الان هم وقتی روشن میشه سیستم مشکلی نداره مشکل اینه روشن کردنش قلق داره و خیلی اذیت میکنه و کامپیوتر ریستارت میشه وقت روشن شدن...
    یه برنامه هایی هست برای تست رم یه بار تست بگیرید ببینید سالم هستن یا نه اگه از رم نباشه فقط میمونه مادر برد و پاور

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •