تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید هارد جهت آرشیو فیلم و مشاهده فیلم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad2407's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض خرید هارد جهت آرشیو فیلم و مشاهده فیلم

سلام دوستان من حدود 1 ترابایت فیلم سینمایی دارم که در حال حاظر در یک درایو در یک هارد Western Digital Blue نگهداری میشه مشکلی هم این هارد نداره و خوب داره کار میکنه فقط وقتی پوشه فیلم باز میکنم خیلی طول میکشه تا فیلم ها کامل لود بشه و تمام فیلم ها در پوشه تکمیل بشه
    من به هاردی نیاز دارم (اکسترنال یا اینترنال زیاد فرقی نداره ) که سرعت بالایی داشته باشه و تمام فیلم ها رو سریع لود کنه.

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سلام دوست عزیز قطعابا هارد های ssd اشنا هستید که سرعت خیلی بالایی دارن درسته؟
    ولی من توسیه میکنم به جای خرید همچین هار های گرون یک هارد 3.5 اینچی اینترنال بخرید که بهترین حالت ممکنه درمورد مارک هم میتونید به یکی از بهترین مارک ها یعنی سیگیت رجوع کنید که منو راضی نگه داشته و سرعت خیلی خوبی داره البته مدل مد نرظرتون هم مهم هست.
    خوشبختانه مپانی سیگیت در هارد های 1 تا 2 ترا تنوع خیلی زیادی داره و میتونید با یه سرچ ساده تو سایت ها بهترین هاردتون رو انتخاب کنید
    اما اگه حزینه زیاد براتون مهم نیست و دوست دارید سرعت رو بالا ببرید توسیه من استفاده از ssd هست که یکی از بهترین مارک هاش سندیسک هست که بشخصه حدود 8 سال دارم و خیلی راضی هستم ولی متاسفانه خیلی کم یاب شده و فکر نکنم بتونید سن دیسک بخرید
    البته سیگیت هم یک هارد 4 ترا دارم و راجب حجم پایین تر اطلاع ندارم ممکنه کیفیت فرق داشته باشه
    در کل حدود 1 ملیون اما اگه میخواید کم تر بشه باید وسترن بگیرید
    در ssd هم میتونید وسترن دیجیتال بگیرید که 1 ترابایتش حدود 2700 هست و ای دیتا که ت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

البته همه این هارد هارو میتونید به هارد اکسترنال تبدیل کنید
    البته اگه هارد 3.5 اینچی بگیرید یا باید دوتا یو اس بی داشته باشه یا یه اداپتور که خودش باعث افزایش قیمت میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad2407's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان لطفا تخصصی تر راهنمایی کنید
    SSD نمیخوام باشه

لطفا هارد هایی معرفی کنید که برای فیلم طراحی شده باشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •