تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: تعریق با بوی بد

اگه نباشه جاش خالی می مونه samir.123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

14 تعریق با بوی بد

سلام دوستان

من تا 30 سالگی همه بهم میگفتن تو گرمای شدید و عرق زیاد و باشگاه ورزشی و... که چرا عرق میکنی اینقدر ولی بو نمیده!
    خودمم هرگز بویی احساس نمیکردم

دو سال قبل به از منطقه گرم و خشک به منطقه با رطوبت بالا (شرجی 90 درصد) مهاجرت کردم. بازم تمام بدنم خیس عرق میشد ولی بو نداشت!
    تا اینکه کرونا گرفتم و دو ماه بعد اگه اشتباه نکنم بوی بسیار تند و بدی از زیر بغلم که عرق میکردم احساس کردم
    گفتم حتما گذراست و تموم میشه
    تا اینکه الان یک سالی شده این بو هست و گم نمیشه!!!

آیا مشخص میشه از چیه؟ چیزی که 30 سال نبوده و ییهو پیداش شده؟ غذا و میوه و .. اصلا تغییری ندادم و مواد غذایی سالم مصرف میکنم همیشه

حالا یه نکته ای...
    من یک ماه یه جایی بودم هیچ رابطه جنسی هم نداشتم
    هفته اولش این بوی بد بود
    بعد از اون ( اصلا آمیزش جنسی و ... ) نداشتم ، این بو گم شد و یک ماه باز مثل قبل شد و عرق شدید هم که میکردم بدون هیچ بویی بود!
    تا اینکه بعد از یک ماه که رابطه جنسی شروع شد
    این بو هم باز پیداش شد!

شرمنده
    اینو گفتم، میخواستم اطلاعات بدم
    بلکه از این قضیه باشه!!!
    بوش خیلی تند و بده لامصب... هر روز میرم حموم و لباس عوض میکنم
    کلافه کرده

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

رفیق من اطلاعات بخصوصی در مورد علت و معلول مشکلتون ندارم اما اگه میخوای از بوی بد و تعریق زیاد زیر بغل آسوده بشی براتون زیربغل درایسول رو توصیه میکنم که برخلاف زیربغل های خوش بو کننده و ضد تعریق الکی که حتی به نظرم بهترین و برترین برندهای اروپایی هم به هیچ عنوان ضد تعریق غایی نیستن، این محصول هیچ اثری از بوی خوش درش نیست بلکه بیشتر بوی الکل میده و حالت مایع داره، اما واقعا معجزه میکنه، توصیه میکنم اگه دلیل و درمانی برای بوی بد تعریق پیدا نکردید (مخصوصا زیر بغل که بیشتر بوی بد در همین ناحیه هست) از ضد تعریق درایسول استفاده کنید. شخصا تجربش کردم و منی که بخاطر تعریق زیاد حتی تو فصل سرما و در منطقه ی سردسیری هم زیر بغلم هاله ای از شوره عرق بود و مجبور بودم هر هفته کاپشن و بارانی یا کتم رو بشورم همچنین در فصل گرما 24 ساعته زیر بغلم آبشار بود و کلا نمیتونستم بجز رنگ های سفید و سیاه بیشتر از لباس های رنگین استفاده کنم بخاطر هاله بزرگ عرق در زیر بغلم، دیگه بلکل آسوده شدم و فقط هفته ای یک بار موقع خواب ازش استفاده میکنم و تمام.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه samir.123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

رفیق من اطلاعات بخصوصی در مورد علت و معلول مشکلتون ندارم اما اگه میخوای از بوی بد و تعریق زیاد زیر بغل آسوده بشی براتون زیربغل درایسول رو توصیه میکنم که برخلاف زیربغل های خوش بو کننده و ضد تعریق الکی که حتی به نظرم بهترین و برترین برندهای اروپایی هم به هیچ عنوان ضد تعریق غایی نیستن، این محصول هیچ اثری از بوی خوش درش نیست بلکه بیشتر بوی الکل میده و حالت مایع داره، اما واقعا معجزه میکنه، توصیه میکنم اگه دلیل و درمانی برای بوی بد تعریق پیدا نکردید (مخصوصا زیر بغل که بیشتر بوی بد در همین ناحیه هست) از ضد تعریق درایسول استفاده کنید. شخصا تجربش کردم و منی که بخاطر تعریق زیاد حتی تو فصل سرما و در منطقه ی سردسیری هم زیر بغلم هاله ای از شوره عرق بود و مجبور بودم هر هفته کاپشن و بارانی یا کتم رو بشورم همچنین در فصل گرما 24 ساعته زیر بغلم آبشار بود و کلا نمیتونستم بجز رنگ های سفید و سیاه بیشتر از لباس های رنگین استفاده کنم بخاطر هاله بزرگ عرق در زیر بغلم، دیگه بلکل آسوده شدم و فقط هفته ای یک بار موقع خواب ازش استفاده میکنم و تمام.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچند دنبال علت بودم ولی واقعا کمک بزرگی کردی...
    چون دقیقا منم عین شما هستم... زمستون همه میلرزیدن من تو خیابون زیر بغلم و کف دستام خیس خیس بود
    انقدر اعتماد به نفسم هم پایین میومد که ترجیح میدادم همیشه خونه باشم
    هرچی آزمایش تیروئید و ... دادم گفتن هیچیت نیست! (هرچی ژل و اسپری و دارو گیاهی هم استفاده کنم تاثیری نداشت که نداشت)
    البته بنظر خودم همش برمیگرده به استرس و اضطراب
    ولی یه لباس تمیز نداشتم و مث شما فقط رنگ های خاصی باید میپوشیدم
    و دیگه رفتم سراغ زیرپوش های تاپیک که اونا رو هم یک ماه استفاده میکردم انقدر حجم تعریق زیاد بود و همش باید میشستم که نابود میشد!

همین الان این ضدعرق رو سفارش میدم واقعا ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •