تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: روشن خاموش شدن سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض روشن خاموش شدن سیستم

سلام دوستان من یه مادربرد GA-H81M-S2PV گیگابایت دارم با پاور گرین ۴۳۰سری نقره ای هر سری ک میخام روشن کنم کامپیوترو اول روشن میشه بعد از ۲ ثانیه خاموش میشه دوباره روشن میشه دوباره خاموش میشه و درآخر روشن میشه میخواستم بدونم مشکل جدی هستش؟ و مشکل از کجاست؟ این چرخش از اول بوده و هردفعه به این صورته و در آخر همیشه روشن میشه خاموش نمیمونه

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

من حدس میزنم مربوط به رم باشه...مخصوصا اگه چند تا رم با هم دارن کار میکنن.بعضی وقت ها که رم هماهنگ نیست...مین بورد چند تنظیم رو انتخاب میکنه تا زمانی که بدون مشکل بوت بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

من حدس میزنم مربوط به رم باشه...مخصوصا اگه چند تا رم با هم دارن کار میکنن.بعضی وقت ها که رم هماهنگ نیست...مین بورد چند تنظیم رو انتخاب میکنه تا زمانی که بدون مشکل بوت بشه.
    سلام بله از رم ها بود یکی یکی امتحان کردم یکیش درست بودت میکنه ولی از نظر بوت شدن فقط مشکل داره وگرنه تو اجرا فک کنم درسته البته با توجه به آسیبی ک دیده باید تعویض شه؟

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

این موارد اسیب نیست....شما وقتی رم میخریدی بهتر بود هر دو رو دقیقا کپی هم میخریدی که این جور نشه.اگه بودجه داری میتونی رم ها رو بفروشی و رمای مشابه بندازی...وگرنه مشکل خاصی نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

این موارد اسیب نیست....شما وقتی رم میخریدی بهتر بود هر دو رو دقیقا کپی هم میخریدی که این جور نشه.اگه بودجه داری میتونی رم ها رو بفروشی و رمای مشابه بندازی...وگرنه مشکل خاصی نیست.
    دوست عزیز رم ها دقیقا مشباه هم بوده و هم مارک میباشند از مدل گرفته تا فرکانس و ولتاژ و سایر موارد روی برچسب گارانتی یکی از رم ها یه نقطه قهوه ای افتاده درست روی یکی از آی سی ها ولی آی سی هاش از لحاظ ظاهری سالمن ولی انگار یکی از اونا داغ کرده ک برچسب و به حالت سوزوندن درآورده

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

دوست عزیز رم ها دقیقا مشباه هم بوده و هم مارک میباشند از مدل گرفته تا فرکانس و ولتاژ و سایر موارد روی برچسب گارانتی یکی از رم ها یه نقطه قهوه ای افتاده درست روی یکی از آی سی ها ولی آی سی هاش از لحاظ ظاهری سالمن ولی انگار یکی از اونا داغ کرده ک برچسب و به حالت سوزوندن درآورده
    سلام.
    طبق اطلاعاتی که در مورد رم ذکر کردید رم مورد نظر خراب هست . و باید تعویض بشه . رمی که روی آی سی های NAND خال زده اون آی سی سوخته سوراخ شده . اون حرارت هم میگید درست نیست اون آی سی هم نیم سوزه . باید به بخش کنترل تغذیه روی برد رم مراجعه کنیم اونجا هم خرابی داریم . درکل رم را تعویض کنید ببینید که از مادربرد نیست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •