تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 60

نام تاپيک: كرونا گرفتم :(

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

14 كرونا گرفتم :(

سلام سلام

دچار كرونا شدم :( دوستان تجربياتي براي درمانش دارن !!!

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ای دل غافل، هیچی اگر خفیف هست باید دو هفته در اتاق قرنطینه بشی.

اما باید هر چه سریعتر واکسن بزنید که متاسفانه جان مردم را رها کردند و فقط به پول و‌ چین ادم کش چسبیدند.

الان هر کشوری بودی اینو میگفتی سریع واکسن میگرفتی.

اما خونسرد باش و اصلا فکر بد نکن، قرنطینه بمون و ‌از اعضای خانواده فاصله بگیر ، در اتاق بمون تا این دو‌هفته ات سپری بشه.

3. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به پزشک مراجعه کنید
    با جان خود بازی نکنید

5. 2 کاربر از mahdyshr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

استرس و ترس باعث تضعیف شدن بدن در مقابل این بیماری هست.
    به بخش کرونا یک مرکز درمانی مراجعه و از دکتر کرونا که دارن مشورت بگیرید یا به سامانه 4030 زنگ بزنید که خیلی کمک کننده هست. اگر واجب بود بیرون برید 3 4 تا ماسک بزنید که کسی از شما نگیره فقط برای جنبه انسانیش و مکان های عمومی نرید و اگر چیزیو لمس میکنید قبلش با الکل دستتونو تمیز کنید تا آلودگی منتشر نشه.

از اون جایی که هر بازدم شما ویروس در محیط پخش میکنه خودتونو حتما قرنطینه کنید از اعضای خانواده و اگر باید به دستشویی برید حتما جدا باشه و اگر نیست با 3 تا ماسک باشید. اونها هم ماسک داشته باشن و شیلد صورت یا عینک برای پوشوندن چشم ها در این جور مواقع و همچنین بعد شما سریع نپرن برن دستشویی و ضد عفونی کامل کنن.
    ظروف غذا رو جدا کنید و فقط خودتون بشورید برای اطمینان که کسی از شما نگیره.

روزی 1 قرص ویتامین c و اگر قرص ویتامین d3 مصرف نمیکنید امروز یکی و 7 روز دیگه یکی دیگه و بعد 20 روز یکی دیگه مصرف کنید. خودتون و اعضای خانواده حتما این کارو بکنید. کمبود این دو ویتامین در دوران قبل و بعد از ابتلا بسیار تاثیر گذار هست.
    پروتین مصرف کنید مثلا تخم مرغ و چربی و قند کم مصرف کنید. اگر ضعف تغذیه داشته باشید در طول عفونت بدن خیلی افت میکنه.

تب میکنید حدود 1 هفته. البته خفن نیست ولی یه دماسنج زیر زبونی داشته باشید کنارتون.
    ممکنه این موارد برای شما هم پیش بیاد: سر درد. درد پشت چشم ها. استخوان درد شدید. اسهال و سرگیجه هر روزه و تب و اختلال حس چشایی و بویایی و احتناق و سختی در تنفس معمول هست و چیز نگران کننده ای نیست چون میگذره. اگر احتناق شدید و یا تب بالای 41 شد حتما به بیمارستان مراجعه کنید.

حس بویایی و چشایی که عملا میره و فقط یک تعداد کم از مزه ها رو میتونید حس کنید. برای من 40 روزه حس بویایی و چشایی برگشت در حد 20 درصد. تا 100 شدن حدود 90 روز دیگه طول کشید و تو مخی ترین قسمتش همینه...
    بعد از رفع بیماری تا چند ماه ممکنه احساس کنید بینیتون گرفته در صورتی که کاملا تمیز هست و به مرور رفع میشه.

بیماری من 25 روز طول کشید از رفتن حس بویایی تا تست دوم منفی کرونا. البته فقط 1 هفته تب خیلی خفیف داشتم و 1 روز تب شدید و بی حالی داشتم و عملا از هفته دوم کاملا سرحال بودم ولی خوب ناقل بودم و این که کسی که ازش گرفتم خیلی بیماری شدیدتری تجربه کرد. حالا داستان چی بود نمیدونم.
    من آخرین تستمو بیمارستان فرهیختگان دادم که به نسبت بیمارستان آتیه ارزونتر هست که خیلی هم مرتب و تمیز هستن که بعد چند تا تست هزینه کردن خدایی خیلی به چشم میاد.
    خلاصه یه 20 30 روزی قشنگ قراره حوصلتون سر بره. صبر و تحمل کنید. انشالله که کسی از شما نگیره و به خیر و سلامتی بگذره. امیدوارم نگید اووووه بابا چقدر حوصله داری این همه تایپ کردی دیدم از این به بعد وقت زیاد داری گفتم مشغول باشی اهان اینو یادم رفت اگر تست دادی که کد ملیت ثبت شده و از روی موبایل ردگیریت میکنن که مثلا از قرنطینه خارج شدی این حرفا.... گفتم در جریان باشی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

من گرفته بودم. کمی قبل از سال 1400
    15 روز استراحت مطلق کردم
    پیاز خام بخورید با غذا
    سیب هم میخوردم
    آب پرتقال و لیمو شیرین و هویج
    مثلا سه تا پرتقال آب بگیر با یدونه لیمو شیرین... روزی هرچند بار تونستی و میلت کشید بخور. من روزی سه چهار بار راحت میخوردم، ولی اشتها به غذا نداشتم... حلیم راحت تر میتونی بخوری
    آب گوشت گوسفند کباب گوشت گوسفند اینا هم بنظر خوب باشه

9. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه ali-07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

سلام ،دوست عزیز فقط رعایت کن شما الان ناقلی ،اثراتش برای همه یجور نیست واس بعضی ها کمتر واس بعضیا بیشتر پس اگر شما شرایط مساعدی داری لطفا مراقبت کن بقیه دچارش نشن
    مایعات زیاد بخور و خودتو تقویت کن کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کامل توضیح داد من تکرار نمیکنم دیگه آرزوی سلامتی واس شما و همه دوستان

11. 3 کاربر از ali-07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

از اون جایی که هر بازدم شما ویروس در محیط پخش میکنه خودتونو حتما قرنطینه کنید از اعضای خانواده و اگر باید به دستشویی برید حتما جدا باشه و اگر نیست با 3 تا ماسک باشید. اونها هم ماسک داشته باشن و شیلد صورت یا عینک برای پوشوندن چشم ها در این جور مواقع و همچنین بعد شما سریع نپرن برن دستشویی و ضد عفونی کامل کنن.
    بنظر بنده نمیشه جلوش رو گرفت. وقتی افرادی مدت طولانی نزدیک هم باشن بخصوص در محیط بسته، تقریبا قطعی هست که ویروس به همشون خواهد رسید. مادر بنده هم گرفته بود. اصلا خانوادگی همه گرفته بودیم... ولی این ویروس عجیبی هست و روی هرکس یجور تاثیر میذاره.
    اصلا ما خیلی وقت پیش گرفته بودیم... حتی زمانی که هنوز چین اعلامش نکرده بود... چون نشانه هاش رو کاملا متوجه شده بودم... داستان این ویروس بسیار عجیب و پیچیده تر از اونی هست که مردم تصور میکنن یا رسانه ها میگن. ما این همه مدت این ویروس رو داشتیم ولی از پا نیفتاده بودیم... تا این اخیر که خودم رو 15 روز خوابوند... تا قبل از اون ولی نشانه های بیشماری ازش در بدنم کاملا مشاهده و حس کردم.

13. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

بنظر بنده شخصا، این ویروس بلای آسمانی است و مامور خداست
    تاحالا دانشمندان نفهمیدن چرا روی هرکس یجور تاثیر میکنه، و عوارض و اشکال بروزش اونقدر زیاده که میگن میتونن شبیه تقریبا هر بیماری ای بنظر برسه... حالا تازه جهش و تغییر هم که داره و در حال حاضر معلوم نیست چند مدلش در دنیا و ایران هست... میگن عجیب ترین ویروس در تاریخ هست
    گفته شده ژن های این ویروس انگار ترکیبی از سه ویروس است: ایدز، یک گونه از هپاتیت، آنفولانزا
    یعنی شباهت به همهء اینا داره بخشهایی از ژن هاش

15. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

این ویروس میتونه تقریبا هر بلایی سر آدم بیاره، ولی سر آدمهای مختلف بلاهای مختلف میاره از کوچک و ضعیفش تا مرگ
    دمار از روزگار من که درآورد ولی خوشبختانه ظاهرا قصد نداشت منو بکشه
    خدا رو شکر فکر نمیکنم صدمهء جدی هم دیده باشم... ولی اذیت زیاد کرد
    تقریبا همه جای بدن میتونه بره و تخریب کن

17. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

رسانه های داخلی بخصوص چیزایی که میگن حداقل نصفش بر اساس سیاست هست... میخوان بگن ما میدونیم این چیه و اونقدرها هم عجیب و غیرقابل کنترل نیست... میخوان بگن اوضاع رو در کنترل دارن
    ولی شما میبینید عملا کار زیادی ازشون برنمیاد
    همش چرت و پرته
    به خدا قسم هنوز در چین هم اعلام نشده بود این ویروس، من فهمیدم... چون در بدن خودم کاملا حسش کردم... حتی در اینترنت هشدار دادم گفتم فکر کنم آمریکا و اسرائیل یک ویروسی رو آزاد کردن در ایران و حملهء بیولوژیک هست... حتی حدس زدم که ویروس باید باشه و نه باکتری
    بشریت همش چرت و پرت و دروغ
    میگن از چین آمد از خفاش آمد... حتی اینم مطمئن نیست... کسی چه میدونه... گفته شده اولین بار در آمریکا کشف یا ساخته شده یا نمیدونم شاید یک یا چند ویروسی رو که در طبیعت پیدا کرده اند دستکاری و ترکیب کردن... و چین هم از آمریکا سرقتش کرده... ولی اینا همه فرضیه هست
    خلاصه چیزایی که میگن باور نکنید. نصفش دروغه

19. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •