تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 60

نام تاپيک: كرونا گرفتم :(

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

همه این ویروس رو خواهند گرفت... تا الان که بخش زیادی از جمعیت گرفتن... خیلی ها خودشون خبر ندارن فکر میکنن این ویروس بهشون نرسیده
    طرف راننده تاکسی فکر میکرد تاحالا نگرفته، نگاهی به چشماش کردم خون بود
    اثر این ویروس در خیلی افراد روی چشم هم دیده میشه
    واکسن هایی هم که با عجله درست کردن البته مجبور بودن ولی معلوم نیست در آینده چه عوارض و مشکلاتی ازشون دربیاد

2. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

بنظر بنده این ویروس رو بشریت واقعا لازم داشت تا تنبیهش کنه
    انسانی که اینقدر مغرور هست و نیات و اعمال شنیع داره... حالا این ویروس درس عبرت خوبی بهش داد و به سخره گرفتش
    تازه بعضیا میگن این تازه شروعه... چیزهای بزرگ تری در راهه
    در روایات و احادیث متعدد داریم که تا قبل از ظهور بیشتر جمعیت دنیا از بین میره... بوسیلهء بیماریها و جنگ ها

4. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بنظر بنده این ویروس رو بشریت واقعا لازم داشت تا تنبیهش کنه
    انسانی که اینقدر مغرور هست و نیات و اعمال شنیع داره... حالا این ویروس درس عبرت خوبی بهش داد و به سخره گرفتش
    تازه بعضیا میگن این تازه شروعه... چیزهای بزرگ تری در راهه
    در روایات و احادیث متعدد داریم که تا قبل از ظهور بیشتر جمعیت دنیا از بین میره... بوسیلهء بیماریها و جنگ ها

راست میگی شما معنویات ما کم هست .

کرونا اومد تا بساط دین و کاسبان دین رو تخته کنه . و چهره واقعی دین و مذهب رو به مردم نشون بده

6. 2 کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

کرونا اومد تا بساط دین و کاسبان دین رو تخته کنه . و چهره واقعی دین و مذهب رو به مردم نشون بده
    ربط گودرز به شقایق چی میتون باسه
    دادش من 100سال پیشم آنفلونزای خوکی اسپانیایی کل دنیارو گرفت و توی همین ایران اونقدر آدمو کشت که کرونا پییش لونگ میندازه بقول تو چهره ی واقعی!!! دین و مذهب برملا شد مگه؟؟!! دین هزاران ساله راه خودشو میره علم هم هزلران ساله راه خودشو میره مگه برای درمون امراض میری پیش آیت الله؟!!! یا برای احکام دینت میری پیش پزشک؟!!! یا مثلا یهودیا و مسیحیا و زرتشتیا و بوداییا الان کافر شدن و چره ی دینشون برملا شده؟!!! نمیدونم والا چرا فقطم بعضیا که بظاهر مسلمونن ولی عملا به هیچی اعتقاد نداشته و ندارن این وسط دارن این صحبتا رو می کنن

8. این کاربر از NikolaTesla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

والا بنده که نسبتی با کاسبان دین ندارم و یک فرد معمولی هستم در این کشور و اجتماع، و دین رو باید خودت بفهمی که حقیقتش چه بوده و هست... از یک طرف بقول شما کاسبان دین، دین واقعی رو پوشانده و مردم را گمراه کرده اند و از سوی دیگر آدمهای بی اعتقاد و پلید و ماتریالیست ها...
    اسلام راستین چیزی نیست جز عدالت و اخلاق و راستی. هرکس خلافش رو گفت یا عمل کرد، یا نادان و ابله است یا شارلاتان و منافق و شیاد.
    یک عده هم یاد گرفتن همه چیز رو گردن حکومت و آخوند و فلان و بهمان میندازن... ولیکن این حکومت و مسئولینش هم برآمده از میان همین آدمها و ملت هستند.
    کلا دنیا در حال حاضر پره از آدمهای نادان و گمراه و شیادها و پلیدها... این قشر و اون قشر نداره... یعنی مثلا بین مردم به اصطلاح عادی یا کسانی که دین و مذهب و آخوند و جمهوری اسلامی رو به سخره میگیرن آدمهای شیاد و کثیف وجود نداره؟ طبق تجربهء بنده که وجود داره و زیاد هم وجود داره. بقول معروف خلایق هرچه لایق. اگر این آدمها ظرفیت و لیاقتش رو داشتن، افراد بهتری بر اونها حکومت میکردند. خدا شاهده اینقدر کلاه گذاشتن در زندگی سرم... اینقدر کلاهبردار و دزد دیده ام... نه اونطور هم نیست که بگی این حکومت و کاسبان دین همهء اینا رو زده و گمراه کردن، اینا بهانه است برای خیلی هاشون، نه عزیزم کسی نمیتونه از مسئولیت و حقیقت خودش فرار کنه و با این حرفها منو گول بزنه، چون ذات و درون و نیات و اعمال زشتشون بر بنده کاملا روشن شده و میدونم که از خودشونه... داستانها دارم... چیزهایی دیدم و شنیدم.
    اتفاقا وقتی اسلام و دین و خدای حقیقی رو درک کنی متوجه میشی که بقولی، همه چیز همانطور است که باید باشد!
    در عالم هستی و کار خدا خطا نیست. هرچه خطا هست از ما انسانهاست.
    بطور مثال برای بنده کاملا قابل درکه آمدن بلاهایی مثل کرونا، درواقع سالها منتظر چنین چیزی بودم، و از آمدنش هم خوشحال هستم. و اینکه چرا تا قبل از ظهور بیشتر جمعیت دنیا باید از بین بره... فکر میکنم میفهمم و برام قابل درکه و عجیب و ظالمانه بنظرم نمیاد... هرچیزی علتی داره و هرچیزی بر اساس قوانین و نظام الهی در این هستی رخ میده... طبیعی هست و مورد انتظار. شما هم اگر میخوای از آدمایی باشی که باقی میمونن و ظهور حضرت را میبینند، باید نفس خودت رو درست کنی و حقیقت جو و منصف باشی، نه اینکه فقط دنبال بهانه و توجیه بگردی یا مثل ابله ها هرچی در ظاهر بنظر میرسه و بعضیا میگن باور کنی. اکثریت مطلق مردم نادان هستند دوست عزیز. این یک واقعیت است. از این انبوه نادان ها چیزی عاید آدم نمیشه. البته باید بتونی خودت رو از سطح فکری اونها بالاتر ببری و به دانش و قدرت ذهنی برتری دست پیدا کنی. این کاریه که بنده در زندگیم سعی کردم بکنم. هرگز هم پیرو توده ها نبوده و نیستم. نه پیرو کاسبان دین هستم و نه پیرو ماتریالیست ها و آدمهای ضد دین و ضد خدا. هر دو دسته نوعی از بیماران روحی روانی و گمراه هستند.

10. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منظور بنده خطاب به اونهایی بود که دنبال داروی امام کاظم و روغن بنفشه هستند

این ها متحجرات هست . تو عصر حجر موندن هست

12. 2 کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

منظور بنده خطاب به اونهایی بود که دنبال داروی امام کاظم و روغن بنفشه هستند
    این ها متحجرات هست . تو عصر حجر موندن هست
    بنده هیچ چیزی را بدون تحقیق و تفکر رد یا قبول دربست نمیکنم.
    از کجا معلوم شاید داروی امام کاظم هم یک چیز درستی باشد.
    حال مگر پزشکی مدرن چه کرده اند جز مدیریت کشتار؟
    خیلی ها شنیدم که همینطور در خانه خوب شده اند یا با روشهای سنتی ای چیزی، و افرادی هم شنیدم که حالشان در ظاهر چندان بد نبوده ولی مدت کوتاهی پس از بستری شدن در بیمارستان درگذشته اند... بنده که درمورد چنین امری به پزشکی مدرن و بیمارستان ها دربست اعتماد نمیکنم.
    ضمنا چند مورد ناکارایی و خطای پزشکی را خودم تجربه داشته ام تاکنون.
    شما فرمودید «کرونا اومد تا بساط دین و کاسبان دین رو تخته کنه . و چهره واقعی دین و مذهب رو به مردم نشون بده»... درحالیکه فهمیدن چهرهء واقعی دین و مذهب هم یک مسئلهء پیچیده ایست و نیاز به تحقیق و تفکر بسیار دارد. بنده بعد از چهل سال زندگی، به این نتیجه رسیدم که اسلام و دین واقعی چیزی نیست جز عدالت و راستی و اخلاق... حال یکسری تحریفات و اشتباهات و سوء استفاده ها که شده و میشود، لزوما ارتباطی به ماهیت اولیه و حقیقی دین ندارد. البته نظر بنده نیز قطعیت ندارد، ولیکن بیشتر به این نتیجه رسیدم و نه خلاف آن. مواردی که با این دیدگاه ناسازگار است و با عقل و وجدان آدمی تطابق نمیکند میتوان کنار نهاد یا بلاتکلیف گذاشت... لزومی ندارد بگوییم حتما میدانیم و مطمئن هستیم و آری یا خیر... یکسری مسائل بصورت نسبی و احتمالات هستند... تمام اینها از تاریخ گذشته و از زیر دست انسان خطاپذیر و شیاد.
    حال این متحجران نیز اگر کاری با کسی نداشته باشند و انسانهای بی آزاری باشند، ما چکار داریم به کارشان... کسی نمیتواند اینقدر مطمئن باشد... چه بسا آنها درست بگویند و ما گمراه باشیم... بگذارند هرکسی خودش سرنوشت خودش را تعیین کند... صحبت هایی شده در دنیا مثلا درمورد اجباری شدن واکسن کرونا، درحالیکه این واکسن های با عجله درست شده هنوز مطمئن نیست خودشان در میان مدت و دراز مدت عوارض و مشکلات مهمی ایجاد نکنند. در جهانی که ظلم و بی عدالتی و دروغ آن را فرا گرفته... مثل کارهایی که امثال آمریکا و اسرائیل با دنیا و بقیهء انسانها کرده اند، همه چیز مخدوش و مبهم شده است. حتی علم را آلت دست و ابزار و بازیچهء خویش کرده اند. به دکترها میگویند که پای تریبون چه بگویند، نه نظر واقعی علم و شواهد و اسناد را؛ یک ویدئویش درآمده بود.

14. این کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

حمام برید حمام طولانی آب گرم داغ

من خودم همه جور کثیف کاری کردم از بیرون غذا گرفتم ماسک نزدم جاهای خیلی کثیف ولی تا حالا که زندم

16. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

کسی که مرتب حمام آب داغ بره کرونا نمیگیره

18. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

فقط مملکت ما و فرانسه و برزیل و هند که مردم به بهداشت فردی ، توجه نمیکنن آمار بالا هست جاهایی مثل آلمان و سوئد و نروژ که مردم مرتب حمام میکنند ورزش میکنن همچین آماری نداره

20. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •