تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 60

نام تاپيک: كرونا گرفتم :(

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تست كه فرمودين بعد از 14 روز قرنطينه بدم ب چ صورتي هست ؟؟؟
    آزمایش PCR دو تا روش داره:

1. تماس میگیرید و فردی میاد با لباس مخصوص در منزل تست میگیره و نیاز نیست به مراکز شلوغ مراجعه کنید. اینطوری باقی افراد خانواده اگر شک داشته باشند میتونن با خیال آسوده تست بدن و جواب آزمایش براتون sms میشه. در گوگل تایپ کنید: تست کرونا در منزل اسنپ

2. مراجعه به آزمایشگاه های تایید شده هست که بعد از پرسیدن مشخصات و پرداخت مبلغ ازتون تست گرفته میشه و زمان و شیوه دریافت جواب آزمایش در برگه رسید نوشته شده. این مورد چون حضوری هست بنابراین افرادی که کرونا دارن هم در اطراف هستن که برای افرادی که شک دارن و فقط میخوان تست بدن مناسب نیست چون ممکنه واقعا الوده بشن.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاع داشته باشید که تست برای بعضی ها بعد از 14 روز هم مثبت میشه و مجبور میشن 5 تا 7 روز دیگر صبر کنن و دوباره تست بدن.

با آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Azerbaijan

پيش فرض

کار خوبی کردین، چند روزی بیرون نرین که بقیه هم به این فیض نایل نشن

3. این کاربر از doctorportable بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

آزمایش PCR دو تا روش داره:

1. تماس میگیرید و فردی میاد با لباس مخصوص در منزل تست میگیره و نیاز نیست به مراکز شلوغ مراجعه کنید. اینطوری باقی افراد خانواده اگر شک داشته باشند میتونن با خیال آسوده تست بدن و جواب آزمایش براتون sms میشه. در گوگل تایپ کنید: تست کرونا در منزل اسنپ

2. مراجعه به آزمایشگاه های تایید شده هست که بعد از پرسیدن مشخصات و پرداخت مبلغ ازتون تست گرفته میشه و زمان و شیوه دریافت جواب آزمایش در برگه رسید نوشته شده. این مورد چون حضوری هست بنابراین افرادی که کرونا دارن هم در اطراف هستن که برای افرادی که شک دارن و فقط میخوان تست بدن مناسب نیست چون ممکنه واقعا الوده بشن.

اطلاع داشته باشید که تست برای بعضی ها بعد از 14 روز هم مثبت میشه و مجبور میشن 5 تا 7 روز دیگر صبر کنن و دوباره تست بدن.

با آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما
    رفتم از هر 5 نفر جواب 4 نفر اشتباه بود :( همونا منو ب اشتباه انداختن با اون ازماييشون

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

کار خوبی کردین، چند روزی بیرون نرین که بقیه هم به این فیض نایل نشن
    واقعن باورش سخته که در این شرایط اجتماعی و زندگی ما کسی مونده باشه این ویروس توی بدنش نرفته باشه. خود من با همه ی رعایتها تقریبن یقین دارم ویروسو گرفتم ولی بقولی ناقل خاموش بودم و نتونسته مریضم کنه

6. این کاربر از NikolaTesla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

رفتم از هر 5 نفر جواب 4 نفر اشتباه بود :( همونا منو ب اشتباه انداختن با اون ازماييشون
    خوش خبر باشین. خیلی خوشحال شدم. فقط مراقب باشید به نظرم یه زنگ خطر بود که چقدر داستان به همراهش میاره.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

چیز مفیدیه این کرونا برای دنیا و بشریت
    به دلایل متعدد
    افزایش بی رویه جمعیت
    بی اعتقادی و کفران نعمت
    ظلم و فساد
    حرص و طمع بی پایان آدمیان و نابودی طبیعت و کرهء زمین
    هیچ چیز بدی درش نمیبینم
    ضمنا خوب بشریت مغرور و مدعی رو به سخره گرفت
    و خیلی آدمهایی که فکر میکردن آسیب ناپذیرن
    ترس و تحقیر خیلی آدمهایی رو دیدم که لازم بود براشون
    بنده میدونستم این بیماری میاد، در خواب دیده بودم، و کشتارهای پیش رو حس کرده بودم
    و مردم هیچی نمیدونن
    حتی پزشکان هم تنها بخشی از واقعیت رو میدونن. شاید بخشی کوچک
    اصولا قبل از اینکه چین اعلام بکنه، این بیماری به ایران هم آمده بود، و احتمالا در نقاط دیگری از جهان هم وجود داشت، چون بنده خودم جزو اولین کسانی بودم که گرفتم، یعنی ظاهرا اول خواهرم از یک خانواده دیگر گرفته بود و بعد ما از اون گرفتیم...
    حالا مردم فکر میکنن با هواپیمای ماهان اومده
    یا اصلا همینکه فکر میکردن میشه جلوی انتشارش در جهان رو گرفت، واسم خنده دار بود! عمرا نمیشه اونم در دنیای امروز با این همه ارتباطات و انتقالات و وابستگی ها
    و خنده ام میگیره اونایی که خیلی رعایت کردن ترسیدن و مواظب بودن که نگیرن، شاید همون ویروس اولی رو میگرفتن به نفعشون بود، چون الان ویروس های جهش یافته حتی قوی تری هم بوجود آمده و کسانیکه این ویروس قبلا بهشون نرسیده بنظرم در برابرش ضعیف ترند.

خلاصه که خنده داره خخ
    ولیکن از همه خنده دارتر جهل و بیشعوری انسانهاست...
    یادم هست در طول سالها چقدر هشدار دادم، ولیکن به سخره گرفته شدم...
    انسان موجودی هست که اکثرا تا بلایی سرش نیاد و تجربه نکنه باور نمیکنه، و فکر میکنه چون الان کارهای اشتباهی کرد و مدتی بهش ادامه داد و چیزی نشد چیزی نخواهد شد... ولیکن نظام هستی اینطور نیست و عاقبت اعمال انسانها باعث شکل دادن آینده خواهد شد... نیات و اعمال ناشایست باعث بلا و رنج میشه و نیات و اعمال درست باعث نعمت و آسایش

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

کرونا واسه من مایه خوشحالی و تفریح بود
    توی این مدت کلی سرگرم شدم
    ضمنا از خیلی جهات دیگر هم به نفعم تمام شده... منجمله تعطیلی های زیادی که واسم درست کرد
    سراسر خیر و رحمت بوده برام... گرچه اذیت هم کرد
    حتی شب عید خوب شد که افتادم، چون رئیسم یکسری کارهایی داشت که برام آزاردهنده بود، ولی وقتی دید کرونا گرفتم خودش گفت 15 روز استراحت کن
    هروقت هم جایی کسی میخواست اذیتت کنی و لاشی بازی دربیاره کافی بود کمی سرفه کنی تا گورشون رو گم کنن و دست از سرت بردارن
    وای خدا مردم از خنده
    درود بر تو این کرونا. واقعا که حق بودی بر جهان
    به خدا قسم کرونا اگر یک صدمه و ناراحتی برام داشته، چند برابر خیر و رحمت داشته از جوانب دیگر
    اینه چیزی که برای دیگران مایهء بدبختی میشه میتونه برای آدم مایهء خوشبختی بشه
    در هرچیزی جنبه های خیر و شر نهفته است
    درواقع شر از گناهان آدمیان نشات میگیرد، و در عالم هرچه از خدا هست خیر است... حتی چنین بیماری و بلایی، چون بیماری و بلایا مثل داروی تلخ و درمان رنج آوری هستند که بیماری های بشریت و دنیا را بهبود میبخشند
    اینا چیزایی هست که رسانه ها نمیگن، پزشکها نمیگن... همه میخوان این بیماری از بین بره، بلایا رخ ندن، ... چون نمیفهمن که بلا چقدر مزایا داره و اصلا لازمه برای بقا و سلامت جهان
    واقعا میزان جهل آدمها برام خنده آوره... که میپرسن این دیگه چی بود از کجا آمد... و جالبه از خدا هم میخوان که ببرتش خخ
    عزیزم چی بود و از کجا آمد؟ یعنی واقعا دلیلش رو نمیفهمید؟ همینطوری تصادفی بوده دیگه؟ و هیچ اشکالی در آدما نبوده آدما خودشون میکروب نبودن

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

یه مشت موجود بزدل... شیاد... رذل
    تفاوت عظیم میان انسانها در چنین شرایطی معلوم خواهد شد و اینکه هرکس واقعا چیه و چه در چنته دارد
    اینکه چه هستی
    بطور مثال میبینید که بنده هرگز نترسیدم از این بیماری و مرگ، و حتی باهاش تفریح کردم، و از بروزش تعجب نکردم، بلکه منتظر چنین چیزی بودم... به محض اینکه اولین خبر ازش در دنیا درآمد که آره در چین یک چنین بیماری ای آمده، فهمیدم که قراره تمام جهان رو بگیره و چیزی که سالها از خداوند خواسته بودم رخ بده... عالی! کشتار و مجازات بشریت، به سخره گرفتنش و تضعیف قدرتمندان و ثروتمندان، که مثل موش بترسن و توی سوراخ فرار کنن
    فرق کسی که سالها خودش رو پرورش داده و آماده کرده با آدمهای دوزاری معمولی اینطور مواقع مشخص میشه
    اینکه مرد چنین شرایطی باشی و بتونی با بلا و مرگ و نابودی روبرو بشی یا نه... یا اینکه نه بشاشی به خودت
    من نه تنها از بلایا نمیترسم، بلکه بارها نفرین کردم و دعا کردم که قدرتش بیشتر هم بشه
    آدم باید از خودش چنین چیزی بسازه. نه یک بزدل احمق
    حرامزادگان جهان را باید نابود کرد
    پلیدهایی که جهان را به کثافت کشانده اند
    هرکسی چنین قدرتی نداره که ایدئولوژی خودش رو داشته باشه و برخلاف اکثریت باشه
    قدرت ذهنی و روانی بالایی میخواد

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

چنان هیولایی از خودم ساخته ام و خواهم ساخت...
    از ابتدا با دیگران فرق داشتم و سردرگم بودم که چه میگویند و چه میکنند
    برایم قابل درک نبود
    خیلی چیزهایشان
    زمانی بالاخره میفهمی که چه هستی و باید چه دیدگاهی داشته باشی و چه راهی را بروی
    و به قدرت ها و برتری های خودت بر افراد معمولی پی میبری
    چون نمیدانستم که متفاوت هستم، سعی میکردم مثل دیگران باشم، ولی ذاتم هرگز اجازه نمیداد، چون من برای شکافتن ساخته شده ام، قدرت ذهنم سقف آسمان را شکاف میدهد، و عقل قدرتمندی به بنده اعطا شده است از جانب خداوند متعال
    و جز قوی تر و قوی تر و سخت تر و سخت تر شدن، دنبال چیز دیگری نیستم... چرا که ذات من قدرت طلب است... قدرتی ورای ثروت ها و مقامهای مادی... فراتر از آن... چنین عقلی فراتر میخواهد، چون فراتر را میبیند و درک میکند
    و یک جنگاور هستم
    میتوانم با تمامی جهان نبرد کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چنان هیولایی از خودم ساخته ام و خواهم ساخت...
    از ابتدا با دیگران فرق داشتم و سردرگم بودم که چه میگویند و چه میکنند
    برایم قابل درک نبود
    خیلی چیزهایشان
    زمانی بالاخره میفهمی که چه هستی و باید چه دیدگاهی داشته باشی و چه راهی را بروی
    و به قدرت ها و برتری های خودت بر افراد معمولی پی میبری
    چون نمیدانستم که متفاوت هستم، سعی میکردم مثل دیگران باشم، ولی ذاتم هرگز اجازه نمیداد، چون من برای شکافتن ساخته شده ام، قدرت ذهنم سقف آسمان را شکاف میدهد، و عقل قدرتمندی به بنده اعطا شده است از جانب خداوند متعال
    و جز قوی تر و قوی تر و سخت تر و سخت تر شدن، دنبال چیز دیگری نیستم... چرا که ذات من قدرت طلب است... قدرتی ورای ثروت ها و مقامهای مادی... فراتر از آن... چنین عقلی فراتر میخواهد، چون فراتر را میبیند و درک میکند
    و یک جنگاور هستم
    میتوانم با تمامی جهان نبرد کنم

13. 3 کاربر از I Walk Alone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •