تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2020-2021

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2020-2021

فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2020-2021

ایجنت سابق نیمار: پاری سن ژرمن پیشنهاد 300 میلیون یورویی رئال مادرید را رد کرد

به گفته ریبیرو، لوس بلانکوس آماده بود تا گران ترین انتقال تاریخ فوتبال را رقم بزند.

به گفته واگنر ریبیرو، مدیر برنامه پیشین نیمار، در سال ۲۰۱۹ پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی رئال مادرید برای این فوق ستاره برزیلی رد شد.

پاری سن ژرمن در سال ۲۰۱۷ نیمار را در ازای ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به خدمت گرفت. از آن زمان بحث بازگشت نیمار به اسپانیا داغ بوده است و حالا مشخص شده است که مادریدی ها برنامه ویژه ای برای به خدمت گرفتن این بازیکن ۲۹ ساله داشتند. ریبیرو به اکیپ گفته است:

در آن دوران، او به انتقالی به رئال مادرید نزدیک شده بود. مادرید حاضر بود برای او ۳۰۰ میلیون یورو بپردازد. این را فلورنتینو (پرز) به من گفت ولی ناصر (الخلایفی) مخالفت کرد. ناصر به من گفت: «قرار نیست نیمار جایی برود؛ حتی در ازای یک میلیارد!»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک فصل قبل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آنژیه 1-2 لیل؛ این شما و این قهرمان جدید فرانسه

آنژیه و لیل در چارچوب بازی های هفته آخر فصل 21-2020 لیگ فرانسه به مصاف هم رفتند و در نهایت لیل با نتیجه 2-1 پیروز و با 83 امتیاز قهرمان لیگ فرانسه شد.

برست 0-2 پاری سن ژرمن؛ ناکامی بزرگ تیم پر ستاره

پاری سن ژرمن با وجود پیروزی 2-0 در هفته آخر لیگ فرانسه، 82 امتیازی شد و با توجه به پیروزی لیل در دیدار همزمان، با یک امتیاز اختلاف قهرمانی لیگ فرانسه را از دست داد تا یک ناکامی بزرگ برای تیم پر ستاره مائوریسیو پوچتینو ثبت شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ناصر الخلیفی: از عدم قهرمانی در لیگ فرانسه ناامید هستیم؛ ام باپه جایی نمی رود

پس از ناکامی پاری سن ژرمن در فتح لیگ فرانسه و قهرمانی لیل، ناصر الخلیفی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

مالک پاری سن ژرمن در مصاحبه با کانال پلاس فرانسه گفت:

واقعا ناامید هستیم اما این فصل جنبه های مثبت زیادی داشت. باید از لئوناردو تشکر کنم. ترکیب خوبی داریم. باید با او و سرمربی ببینیم چه کارهایی در نقل و انتقالات انجام بدهیم. می خواهیم به ترکیب تیم عمق بدهیم اما کار آسانی نخواهد بود.

از نظر من ام باپه بازیکن پاری سن ژرمن است و بازیکن پاری سن ژرمن خواهد ماند. اصلا نگران نیستم. هیچ راهی برای جدایی ام باپه نیست. مطمئن هستم او در پاریس می ماند. ام باپه می خواهد بماند و هیچ جایی نمی رود. کاملا آرام هستیم. ام باپه راه مذاکره برای تمدید قرارداد را نبسته است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مصاحبه ای که خیلی زود برداشته شد: تشکر سرخیو راموس از پاری سن ژرمن بابت پیراهن شماره 4

سرخیو راموس، کاپیتان سابق رئال مادرید بعد از 16 سال به صورت آزاد از این تیم جدا شد و فصل 2021/22 را در لیگ فرانسه و با پیراهن پاری سن ژرمن شروع خواهد کرد.

اگرچه این انتقال هنوز رسمی نشده، اما با یک اشتباه لحظه ای، مشخص شد که راموس پیراهن شماره 4 پاری سن ژرمن را به تن خواهد کرد. او در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاه پاری سن ژرمن گفت:

از آنجایی که من یک فرد خرافاتی هستم، خیلی از پوشیدن پیراهن شماره 4 استقبال می کنم. در طول کارنامه ام همواره این شماره را به تن کرده ام و برای من شانس و پیروزی های زیادی به ارمغان آورده است. حالا، شماره 4 بخشی از شخصیت و حرفه من است. برای من پوشیدن این شماره در تیم بزرگی مثل پاری سن ژرمن یک امتیاز است. به همین خاطر پوشیدن شماره مورد علاقه ام در پاریس اتفاق خاصی خواهد بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ سرخیو راموس به پاری سن ژرمن پیوست

سرخیو راموس: خیلی خوشحالم که به پاری سن ژرمن پیوستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •