تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: چند سئوال ساده درباره اینستاگرام

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

14 چند سئوال ساده درباره اینستاگرام

سلام دوستان
    ممنون میشم به سئوالات زیر پاسخ بدید:
    1.یک نفر در صفحه اینستاگرام خود مطلبی گذاشته که من با اینستاگرام وب می توانم اون رو ببینم اما با موبایل نه.علتش چیه؟ آیا اون مطلب حذف شده؟نوع مطلب از نوع IGTV است.
    2.اگه کسی در صفحه اش مطلبی گذاشته باشه و فرد دومی کامنت گذاشته باشه و فرد سومی اون مطلب رو لایک کرده باشه آیا صاحب صفحه از این لایک مطلع میشه(در کامپیوتر و موبایل کردم که امتحان کردم مطلع نمی شه اما می خوام مطمئن بشم)
    3.من می خوام لینک صفحه دیگری رو که دارم که مثلا به صورت @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] J....بذارم چطور باید قرار بدم؟ و در کدام قسمت تنظمات؟
    ممنونم

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام والا من زیاد تو این شبکه ها نیستم، اما تو ایفون توییک هایی آمده که هر چی شما بخوای رو انجام میدهند بعنی تمامی موارد بالا که گفتید رو هم می کنند و‌اگر نخوابید نه

3. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

کسی دیگه نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟////

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون میشم به سئوالات زیر پاسخ بدید:
    1.یک نفر در صفحه اینستاگرام خود مطلبی گذاشته که من با اینستاگرام وب می توانم اون رو ببینم اما با موبایل نه.علتش چیه؟ آیا اون مطلب حذف شده؟نوع مطلب از نوع IGTV است.
    2.اگه کسی در صفحه اش مطلبی گذاشته باشه و فرد دومی کامنت گذاشته باشه و فرد سومی اون مطلب رو لایک کرده باشه آیا صاحب صفحه از این لایک مطلع میشه(در کامپیوتر و موبایل کردم که امتحان کردم مطلع نمی شه اما می خوام مطمئن بشم)
    3.من می خوام لینک صفحه دیگری رو که دارم که مثلا به صورت @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] J....بذارم چطور باید قرار بدم؟ و در کدام قسمت تنظمات؟
    ممنونم
    سوال یکتون : نه مربوط به باگ مشکلات خود اینستا هست سعی کنید اینستارو پاک کنید و دوباره با سنگ شکن نصب و وارد بشید بعضی وقت ها مورد بوده که دایرکت میاد ریکوئست نشون میده ولی چیزی تو اپ نیست با وب میری نشون میده ک دایرکت داشتید اینها مشکلات باگ های خود اینستاس

سوال دومتون بله متوجه میشه

سوال سوم هم میتونید بصورت لینک وارد bioکنید کافیست (ایدی رو به /instagram.com ) اضافه کنید یا بهتره از سایت هایی مثل zil.ink کوتاه میکنند استفاده کنید ایدی تلگرام یا یه سری مشخصات دیگ خواستید وارد کنید

6. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •